Autor Wątek:  Linia nr353 (Poznań Wschód)-Toruń Główny-Iława Główna-Olsztyn Główny-(Korsze)  (Przeczytany 19126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Pilawa - Czachówek.


A to jest na linii kolejowej 353?

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2206
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 397
Tiaa.. i facet chce budować linię Poznań - Toruń - Iława - Olsztyn - Korsze..
Pilawa - Czachówek to słynna S-Ł-ka, czyli linia Nr 12.
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Jaki nick taki charakter.

Nie chce byc zlosliwy, ale widac ze regiochlopak :)
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
A co to znaczy?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
A co to znaczy?

Nie domyslasz sie? :)

hint: podpis pod avatarem
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Bycie fanem takiej czy innej spółki przewozowej jeszcze o niczym nie świadczy. Natomiast widać, że to sformułowanie niesie ze sobę pewien negatywny stosunek do takich osób i chciałbym się dowiedzieć, co się za tym kryje.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Bycie fanem takiej czy innej spółki przewozowej jeszcze o niczym nie świadczy. Natomiast widać, że to sformułowanie niesie ze sobę pewien negatywny stosunek do takich osób i chciałbym się dowiedzieć, co się za tym kryje.

No to trzeba troszke poczytac PMK
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Bycie fanem takiej czy innej spółki przewozowej jeszcze o niczym nie świadczy. Natomiast widać, że to sformułowanie niesie ze sobę pewien negatywny stosunek...

Nie lubisz fanów spółek kolejowych? Czy to źle, dzięki temu jest pokazywana nasza kolej poprzez zdjecia i filmy. Poprosu maniacy kolejowi. Innych fascynuje kolej w takiej postaci innych motoryzacjia itd. :)

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Nie lubisz fanów spółek kolejowych? Czy to źle, dzięki temu jest pokazywana nasza kolej poprzez zdjecia i filmy. Poprosu maniacy kolejowi. Innych fascynuje kolej w takiej postaci innych motoryzacjia itd. :)
Nie wiem, dlaczego to pytanie skierowane jest akurat do mnie… Sympatyzowanie z taką czy inną spółką (lub ogólniej przedsiębiorstwem) nie jest niewłaściwe. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś nie potrafi na jej temat rozmawiać, nie przyjmuje słusznej krytyki itd. Tylko że to już jest raczej kwestia charakteru.

No to trzeba troszke poczytac PMK
Szukając po frazie „Regiochłopak” ugrzęzłem na fotostopach i tym, że ktoś nie dostał sosu do pizzy…
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Ja jeszcze znalazłem coś takiego:
https://www.google.pl/search?q=regiochlopcem

Odbieram to jako wyrażenie pejoratywne.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Sympatyzowanie z taką czy inną spółką (lub ogólniej przedsiębiorstwem) nie jest niewłaściwe.

++

Szukając po frazie „Regiochłopak” ugrzęzłem na fotostopach i tym, że ktoś nie dostał sosu do pizzy…

No to trzeba szukac w innych watkach - bo w tym akurat chyba wlasnie regiochlopak sie wypowiadal.

Ja jeszcze znalazłem coś takiego:
https://www.google.pl/search?q=regiochlopcem

Odbieram to jako wyrażenie pejoratywne.

Tak znajdziesz wiecej wynikow. Bez diakrytykow pisze niewiele osob.
https://www.google.com/search?q=regioch%B3opcy

Masz nawet goscia, ktory uzywa takiego nicka:
http://regiochlopak.blogspot.com/

A jaki to ma charakter? Moze taki jak zaprezentowana wczesniej postawa.

Strasznie off-topiczymy.

Nie lubisz fanów spółek kolejowych? Czy to źle, dzięki temu jest pokazywana nasza kolej poprzez zdjecia i filmy. Poprosu maniacy kolejowi. Innych fascynuje kolej w takiej postaci innych motoryzacjia itd. :)

Ja nie lubie postawy "chce i mi sie nalezy, albo jeszcze lepiej "zadamy i nam sie nalezy". Bilet z Wodzisławia do Gdyni za kilkanascie PLN itp. Ale to juz szerszy kontekst tego trzeba znac, a to nie miejsce zeby temat zglebiac.
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2013, 14:14:12 wysłana przez iwan »
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline PR ZDW

  • Wiadomości: 36
  • Elektryk.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Tak może zrobimy ankietę i zobaczymy kto za jaką spółką i kto tu rządzi  -_- no porażka (do IC się nie wypowiadam )

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Tak może zrobimy ankietę i zobaczymy kto za jaką spółką i kto tu rządzi  -_- no porażka (do IC się nie wypowiadam )

Taka ankieta wsrod MK nie bedzie wyznacznikiem niczego - a na pewno nie tego, kto tu rzadzi.
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2013, 15:33:51 wysłana przez iwan »
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Czy mnie się wydaje, że mojej osobowości nie akceptujecie i szydżycie PR-ami i MiKolami? Hmm... ;)
EDIT
A propos, ja nie wybrałem taki temat by prowadzić dyskusję na jakiś temat o "regiochłopak lub regio chłopcu" lub jeszcze inaczej. Napisałem temat taki by pisać na temat. To jest moje zdanie. :)
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2013, 16:08:01 wysłana przez Mikol91 »

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Zagubiłem się, poradźcie:
1) jak mieszkam w mieście, a chciałbym na wsi bo jest przyjemniej
2) bardziej lubię jeździć PR niż IC bo jest taniej
3) nie chodzę po torach z aparatem, bo jestem za stary i nie mam aparatu
4) uzależniłem się od zdobywania wiedzy nt. kolejnictwa
4) piszę czasem bzdury
...czy już jestem regiochłopkiem, czy jeszcze muszę nad tym popracować?
PS. Mikol91 hamstwo pisze się przez "ch"

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Ten wątek i tak pewnie skończy na bocznicy. Można pomóc komuś, kto już coś zaczął i się na czymś zaciął. Ale jak ktoś deklaruje że się nie zna i szuka chętnych, którzy to zrobią, to marnie to widzę. Robienie solidnej scenerii to zajęcie dla jednej osoby na parę lat (tak 7-8, żeby "coś" już z tego  było). Dla wielu osób, to nie mamy rozpracowanej metodologii, przynajmniej ja nie słyszałem. Poza tym mamy duże braki w podstawowych materiałach (tekstury podsypki, słupy), bo to co jest, to nie trzyma wymiarów. Trzeba by zrobić od zera... Następnym będzie łatwiej.

U mnie od 2008 roku tylko towarowe jeżdżą, więc nie wiem, którą spółkę bym wolał. Wystarczyła by jakakolwiek, bo tak jak teraz, to wygodniej jest jechać autobusem. Ale może w kijowym miejscu mieszkam...
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Mam coś takiego ale znajdzie sie więcej. Jest to między stacjami PKP Biskupiec Pom. a Lipinkami.
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2013, 17:41:11 wysłana przez Mikol91 »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
PS. Mikol91 hamstwo pisze się przez "ch"
A może jednak nie? ;)
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,14562.msg152170.html#msg152170

A propos, ja nie wybrałem taki temat by prowadzić dyskusję na jakiś temat o "regiochłopak lub regio chłopcu" lub jeszcze inaczej. Napisałem temat taki by pisać na temat. To jest moje zdanie. :)
To forum żyje i ewoluuje, a Twój temat nie jest Twoją własnością. Jesteś założycielem, nie posiadaczem ;) A skoro sam iwan się tutaj udzielił, to tak może być :P

Czy mnie się wydaje, że mojej osobowości nie akceptujecie i szydżycie PR-ami i MiKolami? Hmm... ;)
Jak zwał, tak zwał. Chodzi o pewne zachowania, które niektórzy kojarzą z określonymi nazwami. Używanie ich może (nieświadomie) doprowadzić do negatywnego odbioru danej osoby lub wypowiedzi.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Mam coś takiego ale znajdzie sie więcej.
Ale co masz? Trochę zdjęć z cieniami i przepalonym niebem? Iwan ma całe filmy z kabiny dla większości tras w Polsce. A i tak nie dysponujemy narzędziem, które by umożliwiało automatyczne tworzenie modeli z kolejnych klatek. Tyle dobrze, że dzięki nim można ustawiać wysięgniki (długi/krótki).

Zakładając, że 91 to Twój rok urodzenia, wyobrażasz sobie, że na swoje 30. urodziny dasz do testów pierwszą wersję swojej scenerii? Jeżeli tak, to OK.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Mikol91

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
    • YouTube - > marianpkp
  • Otrzymane polubienia: 7
Zakładając, że 91 to Twój rok urodzenia, wyobrażasz sobie, że na swoje 30. urodziny dasz do testów pierwszą wersję swojej scenerii? Jeżeli tak, to OK.

Tak 91 to mój rocznik.
Może jak mi się uda to jeszcze szybciej niż na moje 30urodziny. Chcę zrobić trasę Jabłonowo Pomorskie-Iława Główna bo znam ten odcinek bo więcej czasu jeżdże pociągami tą trasą.

Offline CovaluS

  • Wiadomości: 92
  • STK S.A. & Majkoltrans S.A. dwa bratanki :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Mikol lepiej pisz mniej a konkretniej a nie piszesz tak, że nie wiadomo czy białe jest czarne czy czarne jest zielone. Każdy ma prawo lubić tę czy inną spółkę, tą czy inną lokomotywę, tą czy inną trasę, ale albo znasz podstawy trasotworzenia i rzeczywiście chcesz zrobić taką trasę to ją rób w ciszy i spokoju a jak będą efekty i będziesz chciał ją wydać to pochwal się na forum. Jeśli jednak nie potrafisz zrobić trasy to poucz się trochę, a jak masz lenia to pozostaje Ci cieszyć się fotkami.

Dzięki pasjonatom i mikolom, którzy promują polską kolej jeszcze jako-tako ona funkcjonuje :)

Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 15 Lutego 2013, 09:12:53 wysłana przez Rozi »