Autor Wątek:  może ktoś zrobić kabiny?  (Przeczytany 4753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
może ktoś zrobić kabiny?
« dnia: 03 Grudnia 2004, 14:06:33 »
czy byłby ktoś w stanie wykonać proste kabiny do spalinówek? bo można by było sobie pojeździć a nie tylko patrzeć jak to coś śmiga koło nas... kabiny nie muszą być rzeczywiste i byłyby taką wersją przejściową, wystarczyłby:
nastawnik(czy coś w tym stylu)
starter
manometry(starczy 1 od przewodu)
nawrotnik
lampka od włączenia i bezp. poślizgowego i ew. nadmiarowego, bo nie wiem jak to jest w spalinówkach
proszę o odpowiedź, bo w końcu fajnie jest pojeździć gagarem...

od razu piszę nie zrobię tego sam, bo
nie umiem - mały problem
mam rozdzielczość 800*600,ew. 1024*768 - duży problem, bo nic nie widać
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudnia 2004, 14:18:22 »
Cytat: "youBy"
czy byłby ktoś w stanie wykonać proste kabiny do spalinówek? bo można by było sobie pojeździć a nie tylko patrzeć jak to coś śmiga koło nas... kabiny nie muszą być rzeczywiste i byłyby taką wersją przejściową, wystarczyłby: (...)


W obecjen wersji nie jest możliwe napisanie fizyki do lokomotyw spalinowych (nie licząć SM03, chociaż z nią też są jakieś probelmy).

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudnia 2004, 14:52:23 »
mi nie chodzi o fizykę, przecież ona jest(podobno), bo te cosie jeżdżą, mi chodzi o kabiny żeby sobie pojeździć
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudnia 2004, 14:59:34 »
Cytat: "youBy"
mi nie chodzi o fizykę, przecież ona jest(podobno)


Nie ma.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudnia 2004, 16:39:54 »
Fizyka jest super uproszczona (jak nie siedzimy w kabinie to sie nie zorjentujemy). Kabine chyba najwyższy czas zacząć robić. Skoro można jeździć SM03 z fizyką SN61 to czemu nie SM42 z fizyką... hm... nawet SN61 lub EU07.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Grudnia 2004, 16:44:29 »
Cytat: "hejnal"
Fizyka jest super uproszczona (jak nie siedzimy w kabinie to sie nie zorjentujemy). Kabine chyba najwyższy czas zacząć robić. Skoro można jeździć SM03 z fizyką SN61 to czemu nie SM42 z fizyką... hm... nawet SN61 lub EU07.


Tyle, że taka SU45 z fizyką EU07 to będzie nic innego jak siódemka w innym ubraniu.  
Piszesz o tym, że czas zacząć robić kabiny... Proszę bardzo, zaczynaj, ja ze swojej strony pomogę jeśli będę mógł.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Grudnia 2004, 17:20:03 »
do admina-nie olałem dokumentacji, tylko duży problem spowodował ten mały, a bez tego dużego to bym umiał
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Grudnia 2004, 18:00:55 »
Chętnie wezme się za kabine SM42. Jeśli ktoś dysponuje modelem w maxie, stonki jeżdrzącej w maszynie to byłbym za ten model wdzięczny, gdyż ułatwi mi on dopasowanie kabiny.

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Grudnia 2004, 20:15:10 »
Może mi udaloby się wykombinowac kabinkę do ST44. Mam w Trainzie BR120, więc dosyć wiem jak ona wygląda w środku (tyle zę te polskie mają inny nastawnik , inne kolory i parę innych detali). W TRS2004 mam też SM42 więc mógłbym narobić screenów itp :D
Pozdrawiam serdecznie!

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
może ktoś zrobić kabiny?
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Grudnia 2004, 20:38:28 »
Cytat: "hejnal"
Chętnie wezme się za kabine SM42. Jeśli ktoś dysponuje modelem w maxie, stonki jeżdrzącej w maszynie to byłbym za ten model wdzięczny, gdyż ułatwi mi on dopasowanie kabiny.


Jeżeli chodzi o model SM42 jest on umnie na warsztacie od jakiegoś czasu i w wolnych chwilkach grzebie coś przynim. Narazie prace staneły i na główny kanał mojego warsztatu wjechała ET40 :)
www.et22.pl - zapraszam