Autor Wątek:  Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.  (Przeczytany 3938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheSuchy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 5
  • Jestem współczesnym fanem kolei! :D :D :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
PKP od 1 lutego postanowiła iż KM 231 z Warszawy Wschodniej do Grodziska Mazowieckiego będzie jechał jako interRegio do Skierniewic gdyż wcześniej jeżdził tylko do Grodziska Maz. a potem jako służbowy do Skierniewic,największą pomyłką Koleji Mazowieckiej jest to że bilet będzie liczony jak
za pośpieszny a powód tego: "Pociąg zatrzymuje się tylko na stacji docelowej ze względu na obsługę kursu "interStolica" do Warszawy Centralnej (z Skierniewic 19.45) Według mnie cena powinna być jak za osobowy ponieważ jedna jednostka jedzie do Skierniewic.Jednak opłaca sie jeżdzić pośpiesznym bo szybciej :)

Popraw ten post, by był zgodny z polskimi zasadami pisowni.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 15:38:05 wysłana przez Rozi »
TheSuuchy

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lutego 2013, 15:21:00 »
Jakim cudem Koleje Mazowieckie będą obsługiwać połączenia InterRegio? Podaj źródło.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Loui

  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lutego 2013, 15:28:08 »
Poza tym ztcw, to nie ma zróżnicowania w cenie biletów w KM-ach. Także czy jedziesz przyśpieszonym czy normalnym, płacisz tyle samo. Liczą się tylko kilometry.
Koleje Mazowieckie
Sekcja Warszawa Grochów
Maszynista

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lutego 2013, 15:31:48 »
Według mnie cena powinna być jak za osobowy ponieważ jedna jednostka jedzie do Skierniewic.
Może mi ktoś wytłumaczyć sens tego zdania?
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline szymel78

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lutego 2013, 18:57:31 »
To w całej wypowiedzi brakuje ładu i składu.
Co ma wspólnego PKP z KM a KM z interRegio?

Offline CovaluS

  • Wiadomości: 92
  • STK S.A. & Majkoltrans S.A. dwa bratanki :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lutego 2013, 20:34:27 »
Może autorowi chodzi o to, że niektóre składy takie jak push-pull+trax przypominają wyglądem składy interregio, ale to nie lekcja języka polskiego i nie mamy obowiązku się domyślać co ator miał na myśli. Toż to nadinterpretacja by była ;)

Offline Interesant

  • Wiadomości: 376
    • Zobacz profil
    • Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lutego 2013, 23:40:05 »
PKP od 1 lutego postanowiła iż KM 231 z Warszawy Wschodniej do Grodziska Mazowieckiego będzie jechał jako interRegio do Skierniewic gdyż wcześniej jeżdził tylko do Grodziska Maz. a potem jako służbowy do Skierniewic,największą pomyłką Koleji Mazowieckiej jest to że bilet będzie liczony jak
za pośpieszny a powód tego: "Pociąg zatrzymuje się tylko na stacji docelowej ze względu na obsługę kursu "interStolica" do Warszawy Centralnej (z Skierniewic 19.45) Według mnie cena powinna być jak za osobowy ponieważ jedna jednostka jedzie do Skierniewic.Jednak opłaca sie jeżdzić pośpiesznym bo szybciej :)

Popraw ten post, by był zgodny z polskimi zasadami pisowni.
Rozi


Żadne materiały niczego takiego nie potwierdzają (rozkład na stronie przewoźnika, telegramy, itp), skąd masz takie rewelacje??
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 23:41:41 wysłana przez Interesant »
Interesant.

Offline TheSuchy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 5
  • Jestem współczesnym fanem kolei! :D :D :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lutego 2013, 17:01:12 »
Może to zabrzmi niegrzecznie ale słyszałem rozmowę kierownika pociąga z maszynistą ze musi jechac dalej do Skierniewic a maszynista nie wiedział :)

A ja słyszałem ostatnio, że konie mają wciągać wagoniki na Kasprowy Wierch, rozważają też kurs na Giewont.
Żadnych konkretnych informacji. Nie przekazuj więcej plot zasłyszanych gdzieś tam na peronie.
- bocznica
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2013, 23:11:16 wysłana przez Żuk »
TheSuuchy

Offline matikolejarz

  • Wiadomości: 240
  • EP07- 361
    • Zobacz profil
    • Shakes and Fidget
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Lutego 2013, 17:19:32 »
PKP od 1 lutego postanowiła iż KM 231 z Warszawy Wschodniej do Grodziska Mazowieckiego będzie jechał jako interRegio do Skierniewic gdyż wcześniej jeżdził tylko do Grodziska Maz. a potem jako służbowy do Skierniewic,największą pomyłką Koleji Mazowieckiej jest to że bilet będzie liczony jak
za pośpieszny a powód tego: "Pociąg zatrzymuje się tylko na stacji docelowej ze względu na obsługę kursu "interStolica" do Warszawy Centralnej (z Skierniewic 19.45) Według mnie cena powinna być jak za osobowy ponieważ jedna jednostka jedzie do Skierniewic.Jednak opłaca sie jeżdzić pośpiesznym bo szybciej :)

Popraw ten post, by był zgodny z polskimi zasadami pisowni.
Rozi

Może to zabrzmi niegrzecznie ale słyszałem rozmowę kierownika pociąga z maszynistą ze musi jechac dalej do Skierniewic a maszynista nie wiedział :)

To dlaczego podajesz że to PKP postanowiły? To się od początku kupy nie trzymało...

Offline Interesant

  • Wiadomości: 376
    • Zobacz profil
    • Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wyjątkowa służba przedłużona o 35 km i decyzja Kolei Mazowieckich.
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Lutego 2013, 21:01:00 »
Podręczę trochę temat.
Może to zabrzmi niegrzecznie ale słyszałem rozmowę kierownika pociąga z maszynistą ze musi jechac dalej do Skierniewic a maszynista nie wiedział :)
Czego miał nie wiedzieć mechanik?
Jak nie, ten kierownik, to inny przyjdzie, a jak nie przyjdzie to pociąg będzie stał. Wielkie mecyje.
Interesant.