Autor Wątek:  Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13  (Przeczytany 6797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TOM34

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« dnia: 27 Stycznia 2013, 16:24:52 »
Ja mam pytanie dlaczego w TEM2 starsza wersja turbo słychać od trzeciej pozycji, a w nowszej od zerowej. W plikach mmd. w jednej i drugiej jest tak samo.
Co zrobić?

To nie jest problem z paczką.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2013, 16:53:26 wysłana przez Rozi »

Offline luk1718

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Stycznia 2013, 14:19:53 »
O co ci chodzi adsim

Prowokacji nie akceptujemy. 10 pkt.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2013, 15:46:57 wysłana przez Rozi »

Offline luk1718

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lutego 2013, 15:40:34 »
Problem ze scenerią l053 cargo part1 dojerzdrzam et41 do sm42 podczepiam do niej et41 wciskam shift+1 świeci się sygnał wyjazdu a sm42 ani drgnie o co w tym chodzi?

Offline ic_kolobrzeg

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 536
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 51
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lutego 2013, 16:52:10 »
Problem ze scenerią l053 cargo part1 dojerzdrzam et41 do sm42 podczepiam do niej et41 wciskam shift+1 świeci się sygnał wyjazdu a sm42 ani drgnie o co w tym chodzi?

Ehh ile razy można wałkować ten sam wątek :-) Przejrzyj forum z ostatnich 2-3 dni na pewno znajdziesz odpowiedź na swój problem.
« Ostatnia zmiana: 01 Lutego 2013, 16:53:53 wysłana przez ic_kolobrzeg »
Zasubskrybuj mój kanał YT--> https://www.youtube.com/channel/UCAlVu9PI4F9bbKKffC5Eu3Q
Zestawienia pociągów Spółki PKP IC ->http://bocznica.eu/
PKP Polskie Linie Kolejowe, Zakład Linii Kolejowych  Szczecin, Sekcja Eksploatacji Koszalin

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lutego 2013, 16:55:07 »
Ja tu widzę mnóstwo niepotrzebnie naciskanych klawiszy. Często niepotrzebnie strasznie długo. Albo Kolega ma problem z klawiaturą albo należy się doszkolić z klawiszologii. Polecam też lekturę podobnego problemu zgłoszonego parę stron wcześniej w tym wątku.

Offline Ligus

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lutego 2013, 23:50:43 »
Z początku mój problem polegał właśnie na tej funkcji: multisampling ale już ze wszystkim se poradziłem :) wgrałem to i ten dodatek dotyczący hamowania spakowałem w rar i heja! mam własną wersję maszyny na prywatność. Ale! odkryłem kolejny ultra błąd a może raczej zaletę jakiej nie było jeszcze w dosłownie żadnej grze na świecie! Czego dotyczy ten problem/zaleta?

Grajcie normalnie i oczekujcie aż czuwak zacznie migać :D Sprawdź czy masz włączony caps lock i scrooll lock ;) Nie wiedziałem że idziecie aż w taki realizm xD ale po ty, jak zobaczyłem paczkę 2010 to szczena opadła mi z wrażenia dosłownie te textuty cudowne!!

#EDIT# Rozejrzałem się po ustawieniach i to jest normalnie jako opcja w maszynie którą można wyłączyć ale bardzo fajny pomysł :D

Przeczytaj regulamin i zapoznaj się z zasadami polskiej pisowni.
Ostatnie słowne ostrzeżenie.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2013, 12:51:17 wysłana przez Rozi »

Offline TheArejon

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 170
  • I like horn ST44!
    • Zobacz profil
    • Youtube
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Marca 2013, 16:56:02 »
Po ściągnięciu nowej paczki na nowego laptopa mam dość drażniący problem ze światłami pojazdów, słupami, tarczami, sygnałami na semaforach. Odnośnie świateł pojazdu, gdy jestem blisko lokomotywy wszystkie reflektory dobrze świecą, ale gdy oddalę się na pewną odległość zaczynają się zniekształcenia, jedna część świeci, a inna już nie. Taki sam problem występuje z sygnałami na semaforach. Ciężko jest mi określić co jest podanie, w pełni widzę gdy jestem przed samym semaforem, a gdy mam podane S1 czasem okazuje się, że jest już za późno na hamowanie. Na screenie wszystkie światła były zapalone, górne znikło, a z dolnymi widać co się stało.

Nie napraszaj się o udzielenie odpowiedzi.
- bocznica
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2013, 20:50:02 wysłana przez Żuk »
Kolejowa Galeria TheArejon'a thearejon.cba.pl

Offline szymex71

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwietnia 2013, 13:04:55 »
Mam problem bo gdy odpalam symulator to po włączeniu symulacji ok. 5 sek. później wyskakuje mi błąd (sterownik ekranu intel... przestał odp. ale odzyskał sprawność) a tego sterownika w ogóle nigdzie nie mogę znaleźć by go np. zaktualizować :/
I przez ten jeden błąd nie mogę grać w symulator.
EDIT:
problem rozwiązany :)

Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2013, 13:27:31 wysłana przez Rozi »

Offline szymon1991

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwietnia 2013, 22:18:26 »
I jeszcze mam taki błąd jak ustawię lokomotywę EP07 edycji 303E-P-ZEZ-388 wybieram trasę zwierzyniec tlk jak mi się wczyta to nie zaczyna od zad. którym mam pojechać tylko od jakiegoś innego zad. którym komputer jedzie a jak weznę inną trasę do podczepienie składu to skład podczepię ale jak pojadę to bez składu i jedzie jak by na Nitrze jechał:p

Niezrozumiały słowotok. Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2013, 23:06:47 wysłana przez adsim »

Offline wysek44

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Maja 2013, 10:54:11 »
Witam!

Otóż ja mam następujący problem:

W Quarku zamiast SU46 z osobowym z Testowa, postawiłem tam czeski wózek 810-tkę. Skład zatrzymuje się przed semkiem, ale nagle nabiera bardzo wysokich obrotów i zawiesza mi symka (restart scenerii z tymi składami nie pomógł). Kiedyś taka zawiecha pojawiła się w Drawinowie, podczas przelotu przez scenerię i na Całkowie, gdy prowadziłem SM42.

Czy to wina EXE?

P.S.: nie doinstalowywałem żadnych dodatków, po rozpakowaniu paczki dograłem tylko wymagany patch.

Kryształowa kula na wakacjach. Z kart nie wyczytamy informacji. Zapoznaj się jak zadawać pytania i jakie informacje zapodać.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 12:51:45 wysłana przez Rozi »
Pozdrawiam

Offline Rud

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maja 2013, 20:33:29 »
Dzień dobry,

Właśnie pobrałem i wypakowałem skutecznie paczki, uruchamiam i mam składy do wyboru i trasy. Wybieram jedną trasę, potem skład. Ładuje się. Gdy z sukcesem się załadowało...pokazuje się okienko gry i... bęc! wyskakuje błąd - koniec gry. Mam Windows 7. Czy wystąpił u Was już podobny problem z tą paczką przy tym systemie? Jak można temu zaradzić? Dodam, że pojawia się jakiś dymek z tym, że przestał działać jakiś program dotyczący monitora w laptopie, ale sterowniki mam ok.

Serdecznie pozdrawiam i nadzieję głęboką żywię na Wasza pomoc. Obiecuję w podzięce dłuuuuuugie Rp1.

Zanim naciśniej "Wyślij" zapoznaj się z tym wątkiem:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2013, 21:00:22 wysłana przez Rozi »

Offline bartkks

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Maja 2013, 21:18:26 »
Jeżeli chodzi o Lokomotywy wieloczołowe  jak ET 40, 41 ,42  to mam problemy z przejściem z kabiny np z kabiny A na kabinę B to jak wciskam klawisz End to niby przechodzi do drugiej kabiny ale nagle się zatrzymuje się w połowie czoła kabiny i nie mam panelu sterowania a jak wracam do poprzedniej kabiny to jest dobrze
I czy jest jakiś sposób na przejście w kabinie wieloczołowej z kabiny A na Kabinę B bo się z ty długo męczę żeby przejść do następnej kabiny kombinacji mnóstwo i żadna nie działa
A czy wy też tak macie w Symulatorze MaSZyna że nie możecie przejść do innej kabiny także czekam na odp :)

Co to za słowotok? Słyszałeś kiedyś o kropkach, przecinkach i innych znakach interpunkcyjnych? Zapoznaj się też z readme.html, bo pewnie coś robisz źle. Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2013, 12:56:04 wysłana przez Benek »

Offline bartkks

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Maja 2013, 21:49:19 »
Witam mam pytanie chodzi mi o Lokomotywy wieloczołowe czyli ET 40,41,42  i się z tym męczę żeby przejść z kabiny B do Kabiny A to nie mogę przejśc do tej kabiny wciskam przycisk End i pokazuje że przechodzi do następnej kabiny tylko w połowie kabiny się zatrzymuje i więc co może być że nie mogę przejść do następnej kabiny
Czy wy też mieliście z tym problem w Kabinie wieloczołowej 
Czy jest na to jakiś sposób

Naucz się pisać, bo inaczej Twoje posty będą trafiać na bocznicę.
Dostałeś 40 punktów, więc już nie możesz bezmyślnie spamować.
Benek
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2013, 21:56:38 wysłana przez Benek »

Offline michal133

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Czerwca 2013, 11:37:57 »
Nie mogę ruszyć SM03,SM04 w SM03 przy zwiększaniu mocy silnika wskazówka wiruje i gra się zawiesza.   POMOCY

Reg. zakazy 6, 10, obowiązki 17.
Grę to możesz mieć w węża na komórce.
Benek
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2013, 12:54:06 wysłana przez Benek »

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Czerwca 2013, 12:20:21 »
Nie mogę ruszyć SM03,SM04 w SM03 przy zwiększaniu mocy silnika wskazówka wiruje i gra się zawiesza.   POMOCY

Readme.html, tam masz instrukcje jak jeździć tymi lokomotywami.

Reg. zakazy 25.
Benek
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2013, 12:54:50 wysłana przez Benek »

Offline johncenafan

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Czerwca 2013, 14:09:59 »
Witam.Ja mam problem ze zmianą nieba.Gdy zmieniam niebo to zamiast tego które wybrałem mam całe błękitne takie jak w starszych wersjach maszyny. Na PC11 nie miałem tego problemu niebo normalnie się zmieniało. Jeżdże na exe 394   

Reg. zakazy 10, obowiązki 17.
Benek
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2013, 14:48:35 wysłana przez Benek »

Offline Mewron

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Lipca 2013, 18:29:35 »
Witam.. jestem tu świeży..

Otóż dziś pobrałem maszynę i mam problem.. mianowicie nie wiem jak ją zainstalować. otóż klikam eu07.exe
plik się wypakowywuje..  tylko że ja nawet nie wiem gdzie.. na dysku zżarło mi 8 gb miejsca..  no i gra się uruchamia..

Proszę was pomóżcie mi z tym..

Przeczytaj readme oraz zapoznaj się z regulaminem forum. Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2013, 19:06:03 wysłana przez adsim »

Offline SMemek

  • Wiadomości: 127
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Lipca 2013, 19:00:29 »
Witam.. jestem tu świeży..

Otóż dziś pobrałem maszynę i mam problem.. mianowicie nie wiem jak ją zainstalować. otóż klikam eu07.exe
plik się wypakowywuje..  tylko że ja nawet nie wiem gdzie.. na dysku zżarło mi 8 gb miejsca..  no i gra się uruchamia..

Proszę was pomóżcie mi z tym..
Po pierwsze MaSzyny się nie instaluje tylko wypakowuje z 7zip-a. Po drugie eu07.exe jest plikiem wykonywalnym a mapy i pociągi wybiera się poprzez rainsted.exe

Edit: Proszę moderatorów o usunięcie mojego postu ponieważ zapytanie innego usera poszło do śmietnika.

Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2013, 19:05:16 wysłana przez adsim »

Offline pnndzwdz

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Sierpnia 2013, 00:52:40 »
no dzięki wielkie to działa, tylko nasuwa mi się jedno pytanie... w takim razie to po co jest ten komputer AI ? no chyba nie po to, żeby przeszkadzać graczom...

Reg. zakazy 10, obowiązki 4, 17.
Zapoznaj się z Regulaminem i dokumentacją MaSzyny. Ignorujesz moje uwagi. Nie będziesz samodzielnie pisał.
Benek
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2013, 00:58:49 wysłana przez Benek »

Offline pnndzwdz

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Sierpnia 2013, 00:58:52 »
a no tak działa, dzięki wielkie... ale nasuwa mi się jedno pytanie... w takim razie to po co jest ten AI? raczej nie po to, by "przeszkadzać" graczom?

Kopiuj-wklej? Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2013, 01:01:45 wysłana przez Benek »

Offline Zielony

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Sierpnia 2013, 10:13:27 »
Wiatm proszę o zrozumialość i jeśli nie ten temat proszę o przesunięcie. Mianowicie mam problem z włączeniem gry a dokładnie skaładu osobowego. Jak już wybiorę skład trasę załączam grę ładuje się dosyć długo i po jakimś tam czasie 5-8min ekran lapka robi się biały  i komunikat że gra przestała działać. Z skaładem towarowym nie mam problemu chociaż też nie raz się nie włączy.

Od czerwca nie zapoznałeś się z tym tematem: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html. Nikt tu nie jest jasnowidzem i nie będzie zgadywał, co namieszałeś. Bocznica.
adsim
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2013, 11:08:44 wysłana przez adsim »

Offline matthewstend

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Sierpnia 2013, 15:35:21 »
Witam

Opiszę dwa problemy;Pierwszy który już kiedyś w sprawie przeźroczystych składów był poruszany ale mój jest bardziej skomplikowany.Wszystko było ok dopóki nie zainstalowałem nowych sterownikóch około 3 miesiące temu i od tego czasu po odinstalwoaniu maszyny i zainstalowaniu ponownym sytuacja taka sama.Tydzień temu zainstalowałem najnowsze sterowniki  by sprawdzić  czy sytuacja się zmieni ale niestety bez zmian.Drugi problem dotyczący SPK.Gdy  wychodziły nowe dodatki i najnowsza maszyna wydana dziś wskaźniki ciśnienie w przewodach nie zmieniły się na bary tylko nadal pozostały mega paskale ze ścinający się dzwiękiem syczenia podczas napełniania zbiornika głównego.

Parametry kompa;

Ms Windows 7 Home Premium 64 bit-SP1
AMD-E450 APU with Radeon HD Graphics ,3,0 GB RAM ,AMD RADEON HD 6320 Graphics

Reg. zakazy 10.
Benek

« Ostatnia zmiana: 24 Sierpnia 2013, 15:38:47 wysłana przez Benek »