Autor Wątek:  Turów-Macierzewo  (Przeczytany 6340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blachamc

  • Wiadomości: 203
  • Puławskie Klimaty Kolejowe
    • Zobacz profil
    • Puławskie Klimaty Kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 3
Turów-Macierzewo
« dnia: 18 Grudnia 2012, 12:56:05 »
Witam
Problem polega na tym, że nie dostaję wyjazdu z Turowa, EN57 zamiast wjeżdżać na stację zatrzymuje się tuż przed wiaduktem.
Dopiero jak robię przesiadkę na "kibel" włączę auto pilota i wrócę na siódemkę to EN jedzie normalnie.

Rainsted 1,1,100,9097 i EXE 390, PC 2011 SP1 oraz patch do tej misji. 

Przypomnę, że dział "Pomoc" ma 4 poddziały. Ten wątek nadaje się do poddziału "Trasy".
Przenoszę.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2012, 14:09:24 wysłana przez Rozi »
Nic z koleją mnie nie łączy poza pasją.
www.facebook.com/klimatykolej
www.youtube.com/playlist?list=PLmwojp1jg_bxDYm5UEGPKXQ5fapI-MzAE
CPU: Intel® Core™2 Quad Processor Q9300 3GHz, RAM: 8 GB
NVIDIA GeForce 9600GT 1GB, Win7 HP 64bit

Online klimczok_mk

  • Wiadomości: 1315
  • tester
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 19
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudnia 2012, 13:34:30 »
To samo co tu: LINK
Używaj EXE dołączone do SP1.
Wydane z PC lepiej nie. Jak już to te z SP1. Co do duplikatów zdradzę, że trwają prace nad pozbywaniem się ich. Więc @kristof12 uzbrój się w cierpliwość.

Offline blachamc

  • Wiadomości: 203
  • Puławskie Klimaty Kolejowe
    • Zobacz profil
    • Puławskie Klimaty Kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Grudnia 2012, 14:18:38 »
Dodaje log w załączniku.
EN57 na semaforze O2 ma sygnał S13 mimo to nie zatrzymuje się za semaforem a raczej traci prędkość aż się zatrzyma. Po zabiegu który opisałem powyżej już normalnie dojeżdża do semafora Fm2 gdzie ma sygnał S1. Potem ja dostaję wyjazd na Jm2 S10 o godzinie 18:47 i już na starcie jestem 4 minuty w plecy.

A czemu nowe EXE się nie nadaje?
Nic z koleją mnie nie łączy poza pasją.
www.facebook.com/klimatykolej
www.youtube.com/playlist?list=PLmwojp1jg_bxDYm5UEGPKXQ5fapI-MzAE
CPU: Intel® Core™2 Quad Processor Q9300 3GHz, RAM: 8 GB
NVIDIA GeForce 9600GT 1GB, Win7 HP 64bit

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Grudnia 2012, 14:56:58 »
Ogólnie rzecz biorąc: jedną z wielu poprawek nowego exe jest rygorystyczne przestrzeganie poprawności składni i nazewnictwa w sceneriach/scenariuszach. Ma to między innymi umożliwić i zachować odpowiednią logikę przy wykorzystywaniu nowych funkcji, a w przypadku obecnych scenariuszy  przygotowanie do wprowadzania w nich nowych ciekawych modernizacji. Jak już napisano, dla pociągu "prace dostosowawcze" sygnał s2 świeci jak dla Eurocity, a W18 w zasięgu wzroku.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Grudnia 2012, 21:32:45 »
A czemu nowe EXE się nie nadaje?
Wcześniej było tak, że w duplikatach o tej samej nazwie był widziany tylko ostatni, gdyż zasłaniał wszystkie poprzednie. Obecnie jest widziany pierwszy, dlatego scenariusze wymagają poprawek pod tym kątem i na nowym EXE bywają nieprzejezdne. Trwają intensywnie prace w tym temacie, więc cierpliwości.
« Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2012, 21:39:29 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudnia 2012, 22:52:44 »
To muszę zdementować. Jeśli są dwa eventy o tej samej nazwie, to w wersji 390 jest zrobione tak, że wykonywany jest ostatni z nich. Natomiast problemy mogą występować ze względu na zdublowane nazwy torów (konkretnie zwrotnic). Wcześniej w eventach widziany był ostatni z odcinków o powtórzonej nazwie. Po wprowadzeniu drzewa do szybkiego wyszukiwania nazw, znajdywany jest "przypadkowy" odcinek (a który, to może zależeć np. od ilości nazwanych torów – wystarczy nadać nazwę odcinkowi, który jej nie miał, aby wyszukiwanie w drzewie zwracało inny wynik).
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline TheSuchy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 5
  • Jestem współczesnym fanem kolei! :D :D :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lutego 2013, 20:01:02 »
Mam podobny problem z wyjazdem ale z Rudawy.Czerwone swiatło jest cały czas chociaż rozjazdy są zmienione.
TheSuuchy

Offline MKuba

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 8
  • Lubię kolej :D
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Marca 2013, 15:14:22 »
Miałem kiedyś podobnie tylko kibel nie zatrzymał się (jechał ok 80 km/h) i wpadł na koniec torów.
Kolej to nie środek transportu, kolej to pasja!

Offline eses

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Turów-Macierzewo
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Marca 2013, 17:14:46 »
Witam, po raz pierwszy przejechałem tę nową trasę. Zauważyłem, że nie można wyświetlić czasu  - F1, także nie wiem czy jadę o czasie, jest wyświetlana tylko trasa Turów- Macierzewo (w tej kabinie na haslerze nie mam zegara). Druga rzecz, nie wiem czy to jest jeden ze scenariuszy ale w Calkowie, towarowy, który wjeżdżał na stację od strony Macierzewa uległ rozerwaniu.