Autor Wątek:  www.nicolass.eu07.pl  (Przeczytany 18946 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Listopada 2004, 11:28:14 »
Cytat: "Bart"
Dobra to mój komentarz. Mialo być to tak:(...)


I wszystko jasne.

Cytuj
Sukces ma wielu ojców. Klęska jest sierotą


Z góry zaznaczam że nie zdążyłem zobaczyć tej strony.
Każdy wie że Bart odwala tu kawał dobrej roboty. Podziwiam go za jego umiejętności i za pracę jaką wkłada w rozwój symka. Jakby tego było mało gość to robi ZA DARMO. Wszyscy zniecierpliwością czekamy na efekty jego ciężkiej pracy, które każdy będzie mógł ściągnąć za free. Dlaczego więc stawiacie jeszcze warunki co Bartowi wolno a czego Bartowi nie wolno????

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Listopada 2004, 12:26:09 »
Nikt nie stawia warunkow zadnych. Z tym co Bart teraz napisal zgadzam sie w 100%. Po prostu stad sie dyskusja wziela iz istniejaca do przedwczoraj wersja stronki sugerowala jakby Bart i Nicolass chcieli, jak to ktos okreslil, odwrocic sie plecami i po cichu robic separujac sie od glownej strony. Kto nie widzial tej strony ten nie moze sie obiektywnie wypowiedziec - bo po raz kolejny powtarzam ze dyskusja wziela sie z tego co i w jaki sposob tam przedstawiono, a nie z pomyslow Barta/Nicolassa ktore sa pomyslami w 100% trafionymi.
Po prostu nie wyszlo do konca wykonanie strony (wymowa jej charakteru), a Nicolass piszac w jednym poscie w tym watku ze stronka juz jest i nawet ostatnio aktualizacja byla, zasugerowal jakoby tak to mialo wygladac (osobne forum, dazenie do utworzenia alternatywnej strony).
Sadze ze na chwile obecna wszystkie watpliwosci zostaly wyjasnione. Szkoda tylko ze trzeba bylo tak przykrego watku, ale sadze ze Nicolass na przyszlosc bedzie bardziej nastawiony na wspolprace i informowanie o swoich pomyslach i taka sytuacja sie nie powtorzy. Bo zmiany na stronie (np. poukladanie i zaktualizowanie dokumentacji/poradnikow, dzial poswiecony trasopisarstwu) sa potrzebne - i sadze ze Nicolass o wiele bardziej sie przyda pracujac przy oficjalnej stronie projektu niz tworzac cos na uboczu. Bo moim zdaniem nowe modele naprawde nie zasluguja na to zeby gdzies na osobnej stronie byc, tymbardziej iz sa jedna z najwazniejszych czesci symulatora...
Pozdrawiam,
Winger

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Listopada 2004, 21:28:35 »
Cytat: "Bart"

 i jedyne co chce to to żeby były do ściągnięcia z MLP strony zanim trafią do wspólnej paczki... czy to tak dużo? Zobaczcie że pojawiło sie ostatnio sporo taboru... ale nic w download niema... to już wam nie przeszkodziło...przecież ja chcę dokładnie tego samego...


Witam

Jeżeli jest tak jak piszesz to wszystko w porządku. Zdenerwowaliśmy się trochę wczoraj, bo każdy z nas myślał to co wyraziliśmy powyżej. Zobaczymy co będzie dalej, oby było tak jak teraz wyjaśniłeś.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Listopada 2004, 22:19:00 »
Cytat: "Bart"

Co do Szymona... gdyby nie ten adres strony nie byłoby dyskusji, ja bym stronkę skończył podał na DEVS tam byśmy pousuwali co najbardziej boli (takie alternatywne teksty:))


Powtórzę się: Szymon NIE PODAŁ adresu do strony. Założył on wątek zatytułowany OIDP "SM48", o stronie wypowiedział się Nicolass, który miał w sygnaturce adres strony...

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Listopada 2004, 10:39:10 »
Cytat: "|andy|"
Powtórzę się: Szymon NIE PODAŁ adresu do strony. Założył on wątek zatytułowany OIDP "SM48"


Kto zatem (i po co) zmienił tytół wątku na obecny??

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Listopada 2004, 10:42:23 »
Cytat: "hejnal"
Cytat: "|andy|"
Powtórzę się: Szymon NIE PODAŁ adresu do strony. Założył on wątek zatytułowany OIDP "SM48"


Kto zatem (i po co) zmienił tytół wątku na obecny??


Ehh..  Wątek został założony na dziale Tabor i nosił tytuł SM48. Ktoś z moderatorów przeniósł wątek do Inne zmieniając tytuł (właściewie to słusznie, bo wąek wiele wspólnego z SM48 nie ma). Adres strony znajdował się (celowo piszę w czasie przeszłym, bo już się nie znajduje) w sygnaturce Nicolassa.

Offline Szymon

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Listopada 2004, 09:28:49 »
Dziekuje Andy za poparcie ponieważ ja nie podałem żadnego adresu stornki i nie wiedział bym ze istnieje gdyby nie to ze jest ona w sygnaturce Nicolassa.Jednak stronka została juz zablokowana.
Więc nie wiem po co była ta dyskusja na temat tej stornki
,bo ja tylko sie grzecznie zapytałem czy jest taka opcja (teraz już wiem ze nie ma,i wiem tez dlaczego)abym mógł otrzymać lokomotywe tą którą wymieniłem w temacie ponieważ jest mi ona potrzebna do trasy.
Postęp prac nad trasą------>80%-prace skoncentrowane na lokomotywie 401Da,więcej czytaj w dziale "Tabor"
--------------------------------------------------
Jesli uważasz ze ci pomogłem ,to możesz odwdzięczyć mi się za to plusikiem:)

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Listopada 2004, 17:56:41 »
W mojej sygaturze była przez kilka godzin dopiero gdy ktoś w tym wątku podał ją wcześniej [nie chce mi sie patrzec kto], cały czas wcześniej (i później) nigdy ten adres nie był publikowany jako www Looblyn Project

Edit: Wcześniej był jeszcze adres do strony na Lycos
Pozdrawiam, Nicolass

hunter

  • Gość
www.nicolass.eu07.pl
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Listopada 2004, 15:07:33 »
@ Bart:
Szczęście, że to nie ja :D

A ja znam adres i on jest taki: xxx.xxxxxxxx.xxxx.xx/xxxxxx/ :P
I nie powiem skąd go mam, bo zacznie sie piekło <lol>
Na pewno nie z tego, co napisał @ Nicolass w tym temacie.

Pozdrawiam.