Autor Wątek:  Łożyska  (Przeczytany 4250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacenty

  • Gość
Łożyska
« dnia: 18 Listopada 2004, 16:31:49 »
Poszukuje informacji, jakie łożyska są stosowane w układach jezdnych lokomotyw i wagonów używanych przez PKP. Czy może ktoś mi pomoc ??

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Łożyska
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2004, 18:15:53 »
Ja wiem o tocznych i ślizgowych. ;)
Teraz poważnie. Najlepiej pożyczyć sobie np. z biblioteki kolejowej, lokomotywoni, lub kogokolwiek książkę dotyczącą danej lokomotywy. Jest tam więcej niż tylko o łożyskach.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Łożyska
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2004, 21:16:02 »
Cytat: "Jacenty"
Poszukuje informacji, jakie łożyska są stosowane w układach jezdnych lokomotyw i wagonów używanych przez PKP. Czy może ktoś mi pomoc ??


Jacenty.... mam coś takiego. Właśnie po ostatniej wyizycie w Kluczborku u Wyjaszak maszynisty podarował mi on takie oto rzeczy:
1. ksiązka- Pojazdy Trakcyjne - E.Kowalski
2. Książka - Wademecum maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych obwodów elektrycznych i pneumatycznych pojazdów trakcyjnych serii EN57, ET21, EU07, ET41, ET22.
3. Karty pracy drużyny trakcyjnej i pojazdów "P" (szt.2) z rozpisaniem przykładowych tras iczsu pracy
4. Mundur kolejowy (pełny) z krawatem (niestety, nie takim jaki ma Winger w avatarze), ale jest logo PKP, oracz czapka

Więc jak chcesz to zeskanuję Ci wsio o łożyskownaiu pojazdów trakcyjnych, tylko napisz albo na PW lub maila co dokładnie potrzebujesz.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Łożyska
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2004, 01:53:19 »
Witam!!!
Mutopompka - odrobina poświęcenia i zeskanuj CAŁE książki - pliis ;) :).
P.S.: Ostatnio w księgarni pierwszy raz dorwałem książkę o pojazdach trakcyjnych i taborze kolejowym. I wiecie co sie stało??? Normalnie mi jej nie sprzedali bo okładka była "do góry nogami" (błąd drukarni). Na nic sie zdały prosby pod adresem kasjerki, a to była pierwsza książka o kolei jaką widziałem w Bielsku :(.
PS2: Sorko, że odbiegłem trochę od tematu ale zebrało mi się na refleksje.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Łożyska
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2004, 21:24:54 »
Cytat: "Mutopompka"
Cytat: "Jacenty"

4. Mundur kolejowy (pełny) z krawatem (niestety, nie takim jaki ma Winger w avatarze), ale jest logo PKP, oracz czapka

Ja też taki niedawno dostałem...ale niestety krawatu brak...Za to jest czapeczka:) Dostalem tez Monografie DOKP w Poznaniu na lata 1848-1945 :)