Autor Wątek:  Demolka na katowickim dworcu  (Przeczytany 3811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eisenmann

  • Wiadomości: 218
  • Eisenbahn und Maschinen Fan
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Demolka na katowickim dworcu
« dnia: 21 Października 2012, 02:54:22 »
Cytuj
Zadyma w Katowicach! Kibole niszczyli nowiutki dworzec

Cytuj
Policja musiała użyć gazu i broni gładkolufowej. Trudno się dziwć, bo chuligani rzucali w nich dosłownie wszystkim.
http://www.sportfan.pl/artykul/zadyma-w-katowicach-kibole-niszczyli-nowiutki-dworzec-37965

Podobno siedmiu policjantów jest w szpitalu, ale kto ma dzisiaj szacunek do policji?
Ci biedni kibole nie mogą bić się między sobą ponieważ szczelnie stara się ich rozdzielić policja. Zamiast tego agresja wyładowywana jest na mieniu i policjantach, a przecież kibolom chodzi o to żeby bić się z kibolami drużyny przeciwnej. Nie żeby zaczepiać staruszki i demolować peron, ale skoro na przeszkodzie stoi policja to tak to się potem kończy.

Proszę sobie wyobrazić gdyby nagle w jakimś nadmorskim kurorcie policja zaczęła odgradzać zwolenników lodów śmietankowych od zwolenników lodów waniliowych. Wtedy można się obawiać że zwolennicy lodów śmietankowych poczują się nieswojo, wręcz zagrożeni, to samo tyczy się zwolenników lodów waniliowych. Poczucie zagrożenia naturalnie wywoła agresję która może przybrać różnorakie formy...

Ja zawsze popierałem utworzenie tzw. 'stref kibola' gdzie kibole mogli by bez konsekwencji i na własną odpowiedzialność nap***ć się z innymi chcącymi tego kibolami, ale nie mogą!

Żeby to jeszcze była wyłącznie informacja, że coś się zdarzyło. Ale nie - Ty musisz dodać coś od siebie, Twoją "wizję" lepszego świata. Na tym forum w ten sposób bawić się nie będziemy. I na prawdę nie obchodzi mnie, czy klnąc wstawisz gwiazdki. Każdy i tak wie o co chodzi.
Bocznica.
AtapiCl
« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 10:04:47 wysłana przez AtapiCl »
.

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Października 2012, 03:33:45 »
Cytuj
gdzie kibole mogli by bez konsekwencji i na własną odpowiedzialność nap***ć się z innymi chcącymi tego kibolami, ale nie mogą!

Niestety to co napisałeś to i tak by nie przeszło. Bijatyki podchodzą pod paragraf niezależnie od miejsca. Nie daj Boże żeby mogłoby dochodzić do mordobić, strzelanin albo używania materiałów wybuchowych, przy których mogli by ucierpieć niewinni.

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Października 2012, 03:43:01 »
Patologia tych debili przechodzi wszystko, powinni ostrymi strzelać do tych krawężników to by ich wyleczyli. Tak to już jest jak poryte łby od małego zamiast w wózku, w betoniarce kołysane.

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Października 2012, 08:24:45 »
Rozwiązanie jest proste - pałować, pałować, pałować bez litości a w ostateczności używać ostrej amunicji. Na Ukrainie czy w Rosji kibice oddziałów Milicji/Policji sie nie boją, ale jak przyjeżdżają oddziały OMONu to wieją gdzie się da bo tamci się nie pieszczą :D
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Października 2012, 18:53:55 »
Rozwiązanie jest proste - pałować, pałować, pałować bez litości a w ostateczności używać ostrej amunicji.

No ba, po co się bawią gładkolufową. Jestem tego samego zdania....
Niech teraz w czynie społecznym pracują i odrobią szkody. Albo wejść mu na chatę i rozwalić kompa, tv tak jak on zrobił z wyświetlaczem na peronie...
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Października 2012, 19:22:07 »
Ciekawe postępowanie. I wtedy niby Ty będziesz tym lepszym tak? Okażesz się też chuliganem tyle, że nie na stadionie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Października 2012, 19:26:41 »
A cóż proponujesz? Ciepłe więzienie z tv i 2000 zł/miesiąc z Twoich i moich pieniędzy Cię zadowala?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Października 2012, 19:30:39 »
Przemo dobrze wiesz, że My jako typowe szaraczki na to nie mamy wpływu. Ale takim czynem nie stajesz się wcale lepszy od tej grupy. Wręcz przeciwnie tego typu odwety są karane bez względu na pobudki. Jak się niby wytłumaczysz "bo on rozwalił mi to i tamto, to ja w odwecie za poniesione szkody zniszczyłem jemu to i to?
« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 19:40:06 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Demolka na katowickim dworcu
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Października 2012, 19:41:34 »
Tutaj zostaje siąść i płakać. Doszło do tego, że prawo jest bardziej przychylne przestępcom. Pewnie sami je ustanowili.