Autor Wątek:  Trasa CMK MSTS na stronie Marcina  (Przeczytany 33237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Października 2012, 13:01:49 »
Bolączką MaSzynowych twórców z kolei są własnie profile podłużne. Rozmieszczenie trasy na płaszczyźnie x,y jest o tyle proste, że mamy specjalnie do tego zbudowane przez @Ra narzędzie, przy pomocy którego układa się tory do zdjęć satelitarnych, których precyzja jest raczej zadowalająca. Co do harmonii, to - ty jesteś z Warszawy, ja jestem z Warszawy, z chęcią podejmę się użycia na tejże harmonii skanera. Jak rozumiem profil jest opisany (zwymiarowany), więc precyzja skanu nie jest tu istotna (tak długo, oczywiście, jak da się odczytać wszystkie cyferki)?

Uprzedzając komentarze - zdaję sobie sprawę, że położenie torowiska i infrastruktury to jest może 5% całej roboty. Zdaję sobie sprawę, ile trzeba potem poświęcić pracy i nie tylko pracy, żeby z tego coś powstało, ale też przecież nikt nie mówi o tym, żeby robić od razu całe 300km W-wa - Kraków, czy W-wa - Katowice. Można podzielić na mniejsze kawałki, dużo mniejsze i  realizować to powoli, po kawałeczku, ale tak, żeby coś się powoli pokazywało, bo też nie sztuka zacząć projekt 300km, prognozować wydanie go za 10 lat i znudzić się po 2.
« Ostatnia zmiana: 18 Października 2012, 13:03:49 wysłana przez Tolein »
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6306
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Października 2012, 13:04:23 »
Jakby co, to mam ułożony odcinek Kozłów - Psary i od tego można by zacząć...
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6082
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2061
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Października 2012, 17:17:05 »
@marcin Jak robicie tekstury obiektów typu budynki, to tekstury staracie się "upchać" o ile to jest możliwe w jednym pliku?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Października 2012, 22:16:51 »
To już różnie jeśli chodzi o tekstury. To zależy od autora (jego stylu pracy) i od obiektu (poziomu skomplikowania). Zwykle jeden, nieduży, obiekt typu dom, nastawnia czy mały budynek stacyjny to jakieś 2-3 pliki tekstur. Ale np. Warszawa Centralna to jak pamiętam 15 albo 16 tekstur.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6082
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2061
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Października 2012, 22:53:28 »
To już różnie jeśli chodzi o tekstury. To zależy od autora (jego stylu pracy) i od obiektu (poziomu skomplikowania). Zwykle jeden, nieduży, obiekt typu dom, nastawnia czy mały budynek stacyjny to jakieś 2-3 pliki tekstur. Ale np. Warszawa Centralna to jak pamiętam 15 albo 16 tekstur.
Wiem, że na centralny wyjdzie dużo tekstur. Chodziło mi czy nie ma takiego rozdrobnienia jak w TRS, że prawie każdy materiał, to oddzielna tekstura. Ale z Twojej wypowiedzi wynika, że nie, bo model pewnej wiaty peronowej ma 6 plików tekstur.
« Ostatnia zmiana: 18 Października 2012, 22:54:34 wysłana przez matek123 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Października 2012, 23:11:41 »
Tak jak mówię - jest różnie. Np. Włoszczowa (stacja ze wszystkimi pierdołami na niej) + budynek to 3 tekstury łącznie. Także widać, że jest różnie. Często "pożycza" się już istniejące w trasie tekstury jeśli pasują pod względem wymiarów i jakości, po to, żeby nie tworzyć nowych.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6082
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2061
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Października 2012, 23:13:09 »
W jakim programie tworzycie modele do MSTSa?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Października 2012, 01:28:26 »
@Matek, w jakim programie tworzycie modele do MaSzyny?
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Października 2012, 01:47:28 »
W notatniku

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Października 2012, 10:37:04 »
W jakim programie tworzycie modele do MSTSa?

GMax z nakładką "trainsim" konieczną na końcu do eksportowania modelu do pliku .s odczytywalnego przez MSTS albo problem Train Sim Modeler (komercyjny) specjalnie do tworzenia modeli do MSTS.

PS
Na stronie dostępna jest już poprawka która ostatecznie eliminuje wszystkie problemy.
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2012, 17:09:23 wysłana przez marcin »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Października 2012, 17:17:43 »
Potwierdzam działa. Tylko nie wiem skąd mogę pobrać zdania typu Skierniewice itp.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Października 2012, 20:14:41 »
Nie wiem czy są już jakieś zadania. Tak jak pisałem wcześniej - pierwsze ma być chyba na EIC Krakusa. Myślę, że to kwestia czasu jak powstaną kolejne na relacje osobowe i SKM w Warszawie. To drugie co prawda bez odpowiedniego taboru ale zawsze ;-)

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1230
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Października 2012, 20:16:45 »
Jeszcze 2 lata temu w SKM jeździły kible :)
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #43 dnia: 20 Października 2012, 20:28:11 »
Nie wiem czy są już jakieś zadania. Tak jak pisałem wcześniej - pierwsze ma być chyba na EIC Krakusa. Myślę, że to kwestia czasu jak powstaną kolejne na relacje osobowe i SKM w Warszawie. To drugie co prawda bez odpowiedniego taboru ale zawsze ;-)
Jakieś tam chyba zadania jednak są. Bo w folderze ROUTES/CMK/ACTIVITIES znajdują się tam następujące pliki: 1.act, orts.act, orts2.act, Skierniewice.act, tescik.act, tescik2-2.act, test.act i test semaforow.act. Próbowałem to odpalić, ale z tego widziałem brakuje tam do tego składów i nie tylko.
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2012, 20:29:21 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Października 2012, 20:31:49 »
Nie wiem czy są już jakieś zadania. Tak jak pisałem wcześniej - pierwsze ma być chyba na EIC Krakusa. Myślę, że to kwestia czasu jak powstaną kolejne na relacje osobowe i SKM w Warszawie. To drugie co prawda bez odpowiedniego taboru ale zawsze ;-)
Jakieś tam chyba zadania jednak są. Bo w folderze ROUTES/CMK/ACTIVITIES znajdują się tam następujące pliki: 1.act, orts.act, orts2.act, Skierniewice.act, tescik.act, tescik2-2.act, test.act i test semaforow.act. Próbowałem to odpalić, ale z tego widziałem brakuje tam do tego składów i nie tylko.


Są to zadania stworzone przeze mnie wyłącznie dla celów sprawdzania poprawności działania sygnalizacji i testowania różnych sytuacji na torach, typu wyprzedzanie, zamknięty jeden z torów na szlaku 2-torowym, itp. Teraz mogą już nie działać. Myślę, że to kwestia tygodnia jak będą pierwsze zadania. Są w sieci jakieś poradniki dotyczące zadań. Są również na forum w dziale FAQ, także można samemu spróbować. Nie jest to specjalnie trudne. Przynajmniej w przypadku prostych zadań ;-)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Października 2012, 20:46:18 »
A no widzisz teraz się wyjaśniło :). A co do zadań znalazłem przypadkowo jakieś zadanko http://www.msts.fora.pl/dyskusje-o-zadaniach,23/zadanie-do-cmk,2229.html mało tego pobrałem sobie nawet stosowny program do rozpakowania jego TSUnpack i lipton wyskakuje te same okienko co w poście @pesy_Sa 134 (Wysłany: Pią 3:13, 07 Wrz 2012)  http://www.msts.fora.pl/pomoc,14/tsunpack,2862.html
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Października 2012, 20:47:16 »
To zadanie prawdopodobnie do poprzedniej wersji. Nie będzie działać na nowej.

PS
I ja postanowiłem jedno nieskomplikowane zadanie zrobić. Będzie to TLK14503 Janusz Korczak (W-wa Wsch. - Krak. Gł.). Godziny odjazdów składu prowadzonego przez gracza będą realne, pozostały ruch fikcyjny.
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2012, 22:19:54 wysłana przez marcin »

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Października 2012, 22:33:46 »
Sorry za lamerskie pytanie: co @Marcin powoduje, że rozwijasz MSTS a nie MaSZynę?

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Października 2012, 22:45:03 »
O Maszynie dowiedziałem się dość późno, jakoś w 2010 roku jak pamiętam. Wtedy już byłem mocno zaangażowany w prace przy CMK którą tworzę od maja 2009 (nie wspominając o pracach  przygotowawczych, zbieraniu materiałów, itp.). To jest właśnie powód dlaczego rozwijam MSTS a nie Maszynę. No niestety, tak wyszło.

Offline matfre96

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 594
  • m-sta
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 40
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Października 2012, 22:47:07 »
Korczak do Białegostoku jeździ :D Jak uda ci się jeszcze zrobić E75 to będzie można odwzorować cały dzień mechanika.
Autoryzacja: EU07, EP07, EP08, EP09, EU160, ED160, ED161, ED250, SM42, 18D, 6Dh-1, 15D, E6ACTd, E6ACTadb, T448p, 6Dg

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Października 2012, 22:49:42 »
Korczak do Białegostoku jeździ :D Jak uda ci się jeszcze zrobić E75 to będzie można odwzorować cały dzień mechanika.

ale jeździ tam z Zakopanego/Krakowa.

Offline danio

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Października 2012, 23:26:53 »
Panowie.
Widzę, że trasa was zainteresowała><. Kilka prostych zadań zrobię na dniach><. [usunąłem enter] Kolega Lalek też coś zrobi bardziej skomplikowanego, także będzie dość spora ilość zadań><- .
Możecie napisać mi na PW jakie zadania ewentualnie chcecie><. W zależności od możliwości><, coś zdziałam><. [usunąłem enter] Tylko błagam, "nie przeciągajcie Marcina do maszyny". Dajcie sobie z tym spokój><. [usunąłem enter] Przy CMK powstał team ludzi, który realizuje zamierzony cel><. Myślę że bardziej możecie pomóc zdjęciami><, jakimś niewielkim modelem itp itd.

Nie ma przecież potrzeby kłócenia się><. Możecie pomóc><, a nie wiem czy wiecie - powstaje Open Rail - program, który korzysta z dodatków do MSTS><, ale jest oddzielną - nową aplikacją. [usunąłem enter] Jest więc przyszłość przed MSTS-em><.
Program umożliwia np. granie przez internet większą ilością graczy><. Jeden z nich jest dyspozytorem><. W tej chwili jest wersja 0.8. [usunąłem enter] Czekamy na kolejne.
Jak chcecie podam link><.
Pozdrawiam
Danio

Reg. Zakazy: 10, Obowiązki: 16
Pamiętaj, by pisać poziomo. Nie stawiaj również spacji przed znakami interpunkcyjnymi. Nie nadużywaj również znaku "/" (backslash), lepiej używaj myślników.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 11:29:56 wysłana przez danio »
Danio

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #52 dnia: 20 Października 2012, 23:31:34 »
Tak śmiesznie napisałeś, że mamy nie przeciągać Marcina na naszą stronę, ale bardziej możemy pomóc zdjęciami. Trochę zamotałeś treść. Chyba chodziło Ci, że Wy możecie pomóc zdjęciami, byle nie przeciągać Marcina. Zresztą wątpię, by ktoś chciał to robić. Człowiek samemu powinien wybrać co dla niego lepsze. Jedyne co ja mogę "zrobić Marcinowi", to polecić mu Paczkę Całościową 2011, by porównał sobie MaSzynę z MSTS-em.

Offline danio

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #53 dnia: 20 Października 2012, 23:34:46 »
Przeczytaj dokładnie mojego posta. Wiem , czasami motam trochę , później go delikatnie poprawię . Ja też gram w maszynę i dla mnie np. problemem jest że nie mogę , w 2-3 minuty zrobić scenariusza np. z Częstochowy Stradom do Ozimka.  Potrzeba na to masę czasu . Zresztą przetestuj OR , to porozmawiamy  :) /Zaznaczam że narazie to wersja 0.8/

Prosiłem na PW o poprawę postu. Logowałeś się już kilka razy. 5 pkt. ostrzeżenia dla przypomnienia się.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 27 Maja 2018, 20:42:42 wysłana przez danio »
Danio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #54 dnia: 20 Października 2012, 23:43:13 »
Witaj @danio kojarzę Cię z forum. Miałem ze dwa lata temu u Was tam konto i pamiętam już wtedy jaki był bum na tą trasę. Nikt nikogo nie chce przeciągać, nie aż tak. Więc spokojnie :).
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Października 2012, 23:44:12 »
Przeczytaj dokładnie mojego posta.
Staram się, zrobiłem to nawet kilka razy, ale jest on bardzo nieczytelny.
Wiem , czasami motam trochę , później go delikatnie poprawie .
To wtedy, gdy go poprawisz będę mógł zmienić swoją wiadomość (chyba że pozostanie to samo przesłanie).
Ja też gram w maszynę i dla mnie np. problemem jest że nie mogę w 2-3 minuty zrobić scenariusza np. z Częstochowy Stradom
do Ozimka.
Zależy jaki scenariusz masz na myśli. Jeśli bez radia, zdarzeń prawdopodobieństwa, to taki scenariusz można zrobić w ciągu jednego dnia, jeśli ma się doświadczenie. Mówię całkowicie poważnie. To nie jest dużo czasu.
Zresztą przetestuj OR , to porozmawiamy  :) /Zaznaczam że narazie to wersja 0.8
Nie potrzebuję. MaSzyna ma póki co multiplayer, który polega na tym samym co napisałeś (łączenie przez sieć i dyżurni ruch). Także Ameryki nie odkryłeś. Niestety jest to w początkowej fazie rozwoju i być może z czasem prace zostaną wznowione. Póki co są ważniejsze priorytety.

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Października 2012, 00:19:21 »
Niech wypowiedź Danio pozostanie wyłącznie Jego własną oceną sytuacji. Myślę, że ta kwestia i ocena jest głęboko przesadzona. To tyle.

Co do zadań to myślę, że już jutro ja udostępnię swoje zadanie ;-)

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Października 2012, 09:55:00 »
Ej, dajcie mu (Marcinowi) spokój ;)

Offline marcin

  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • CMK Centralna Magistrala Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Października 2012, 12:51:46 »
Oj tak Grzesiu, zapowiedzi dodają klimatu. Dzisiaj z automatami na dworcach to już nie to samo... Jeszcze tylko zapowiedzi dla Krakowa, Zawiercia i Skierniewic i będzie naprawdę fajnie ;-)

Aha - jeżeli ktoś potrzebuje zdjęcia taboru, obiektów, itd. to proszę pisać śmiało na PW. Udostępnię wszystko co posiadam.
« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 13:52:22 wysłana przez marcin »

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Października 2012, 21:41:01 »
Oj tak Grzesiu, zapowiedzi dodają klimatu. Dzisiaj z automatami na dworcach to już nie to samo... Jeszcze tylko zapowiedzi dla Krakowa, Zawiercia i Skierniewic i będzie naprawdę fajnie ;-)

Aha - jeżeli ktoś potrzebuje zdjęcia taboru, obiektów, itd. to proszę pisać śmiało na PW. Udostępnię wszystko co posiadam.
Witam.
Tak Marcinie  . Mam przyjemność  pochwalić się  , w spory wkład w ten projekt pod względem (oprawy dźwiękowej) . Myślę że nie najgorzej wyszła . Było by więcej rozmów odnośnie  radiotelefonu tylko w MSTS-ie jest większy problem niż np u nas w maszynie przy tzw "Eventach".
Pozdrawiam.

Masz już długi staż na forum. Więcej o poprawną pisownię prosić się nie będę. 15 pkt. ostrzeżenia.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2012, 20:45:56 wysłana przez Grzegorz KK »
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)