Autor Wątek:  Wydzilone z: Przeniesione modele z innych symulatorów. Prezentacja oraz uwagi.  (Przeczytany 1401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
A ja bym zapytał: ile lat to ma?

Wydzielam.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2012, 20:50:19 wysłana przez Rozi »
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wydzilone z: Przeniesione modele z innych symulatorów. Prezentacja oraz uwagi.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Października 2012, 19:14:45 »
A ja bym zapytał: ile lat to ma?
Pytasz ze względu na jakość tekstur? Powinno to dać do myślenia maszynowym twórcom infrastruktury: skoro w symulatorze makiety nie stosuje się w takich obiektach tekstur 2048x2048 tylko wystarczą powiedzmy 512x512 to po co my musimy na siłę obciążać grafikę?
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Wydzilone z: Przeniesione modele z innych symulatorów. Prezentacja oraz uwagi.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Października 2012, 19:53:54 »
Pewnie w sensie ile lat ma ten dodatek.

  Dodano: 03 Października 2012, 19:56:21
Z drugiej strony na bocznice proszę.
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2012, 19:56:21 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Wydzilone z: Przeniesione modele z innych symulatorów. Prezentacja oraz uwagi.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Października 2012, 19:58:13 »
Pewnie w sensie ile lat ma ten dodatek.

  Dodano: 03 Października 2012, 19:56:21
Z drugiej strony na bocznice proszę.
Zapadło konkretne pytanie to i konkretna odpowiedz. Dodatek ten powstał dnia 2 czerwca 2012 roku.  Czyli o ile się nie pomyliłem w obliczeniach na dzień dzisiejszy ma 123 dni.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wydzilone z: Przeniesione modele z innych symulatorów. Prezentacja oraz uwagi.
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Października 2012, 20:01:02 »
Hehe, chodziło mi o "starość" materiałów, w oparciu o które był ten dodatek wykonywany. Dawno na Falenicy nie byłem, ale odnosiłem wrażenie, że teraz aż tak źle tam nie jest. I odnoszę się tu nie do modelu czy tekstur, tylko do samego obiektu, który został odwzorowany.

Proszę o kopnięcie moich nic nie wnoszących do wątku postów, za które autora serdecznie przepraszam, na bocznicę.
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2012, 20:19:24 wysłana przez Tolein »
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."