Autor Wątek:  Wydzielone z: Bałtyk SKM  (Przeczytany 1777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wydzielone z: Bałtyk SKM
« dnia: 09 Maja 2013, 17:32:46 »
Czy ktoś wreszcie poprawi druty w tej scenerii? Konkretnie wskaźniki WE, jeżeli już są umieszczone to niech to ma ręce i nogi, bo we wszystkich misjach ta sama lipa.

Słowo "wreszcie" wyraża oczekiwanie a nie chęć wskazania możliwości poprawki. Nie jest to twój pierwszy raz, ostatnie ostrzeżenie.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2013, 22:48:14 wysłana przez Rozi »

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2013, 18:14:04 »
Zamiast zadawać głupie pytania, to weź i popraw. Zobaczysz jaka to fajna, miła i przyjemna robota, za którą kolejny taki jak Ty jeszcze Cię zbeszta, bo nie będzie mu coś pasowało o parę centymentrów.
Masz ochotę ręcznie notatnikiem każdą współrzędną każdego słupa i druta poprawiać, to wal śmiało - powiem Ci co i jak.

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maja 2013, 19:02:56 »
Zbeszta? Gdzie to wyczytałeś? Zadałem pytanie, dostałem odpowiedź, zrób to sam. Nieumiem, gdyby było inaczej, dawno bym to poprawił i opublikował poprawkę żeby wszyscy mieli jak należy. Nie rozumiem oburzenia jeżeli zwraca się uwagę na pewną nieprawidłowość, nie obrażajcie się księżniczki jeżeli wasz produkt nie do końca jest cacy. Krytykę trzeba też umieć przyjąć. Swoją drogą, są tzw. betatesterzy, którzy zdaje się bez mrugnięcia okiem przepuszczają takie wałki. To dziwne, bo pono dążymy do pełnego realizmu. Co do paru centymetrów, to rzeczywiscie zasługujesz na skierowanie do okulisty, bo to kilkaset metrów w tym konkretnym przypadku.
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2013, 19:04:22 wysłana przez selsyn »

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maja 2013, 19:26:15 »
Najprościej powiedzieć, że "nie umiem". @popatrz wyraźnie Ci napisał, że powie co i jak. Zgłoś się do niego, on Cię "naumie" i zrobisz to tak, jak trzeba.
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2013, 19:27:51 wysłana przez adsim »
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maja 2013, 19:29:17 »
Lepiej niech @popatrz tutaj to opisze, by potem nie było zarzutów, że coś na boku jest robione. Paweł opisz tu co i jak może ktoś zechce i to sobie poprawi.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Maja 2013, 19:37:11 »
Ale po co ma się produkować, skoro nieumiejący i tak się nie będą chcieli nauczyć i straci tylko czas. Jak ktoś zechce, to PW działa. Wystarczy tego offtopa.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Odp: Wydzielone z: Bałtyk SKM
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Maja 2013, 21:12:02 »
Cytuj
Konkretnie wskaźniki WE, jeżeli już są umieszczone to niech to ma ręce i nogi, bo we wszystkich misjach ta sama lipa.

Przecież pisałem Ci i na PW oraz publicznie gdzieś też napisałem, że rozmieszczenie wskaźników dotyczących opuszczania pantografów na szlaku pomiędzy B. Miastem a B. Głównym zostało poprawione.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!