Autor Wątek:  Konkurs screenów na -fanpage FB- MaSzyna SPS  (Przeczytany 3935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1232
Konkurs screenów na -fanpage FB- MaSzyna SPS
« dnia: 05 Marca 2013, 23:25:51 »
Jak pewnie wszyscy wiecie równolegle ze stroną http://eu07.pl/ oraz forum prowadzony jest również tzw. fanpage symulatora MaSzyna na portalu społecznościowym Facebook.com. Doszedłem do wniosku, że to właśnie osoby subskrybujące w/w fanpage powinny go po części tworzyć, dlatego też w ostatnich tygodniach administracja zachęca 'lubiących' do dyskusji nt. taboru czy scenerii w MaSzynie. Z racji tego, że prowadzone tam dyskusje cieszą się moim zdaniem zadowoleniem (świadczą o tym m.in. statystyki odwiedzin fanpage'u), postanowiłem nieco "poszerzyć" wpływ użytkowników na wygląd tej strony. Dlatego też chciałbym ogłosić i zorganizować konkurs na screen, który przez tydzień umieszczony będzie na miejscu "zdjęcia w tle" ---> patrz załącznik (zakreskowane pole).

Zalecany sposób robienia screenów:
1) robienie screenów programem typu Fraps
2) format screenów: PNG (najlepiej zaznaczyć takie ustawienie w programie do robienia screenów).

Sposób dostarczania screenów:
1) na adres mailowy promocja@eu07.pl wysłać wiadomość ze screenem w załączniku oraz (opcjonalnie) z nickiem na forum o temacie: Screen Tygodnia
2) najlepiej będzie, aby screen nie był poddawany edycji graficznej

Treść screena jest dowolna - kabina, lokomotywa, skład, pejzaż, panorama itd.

Najciekawszy screen zostanie umieszczony jako "zdjęcie w tle". To, jak się zapewne domyślacie, jest nagrodą :)
« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2013, 22:59:35 wysłana przez macius5991 »
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Konkurs screenów na -fanpage FB- MaSzyna SPS
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwietnia 2013, 22:46:24 »
Czy ten projekt upadł?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Konkurs screenów na -fanpage FB- MaSzyna SPS
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwietnia 2013, 22:51:45 »
Akurat dzisiaj został ogłoszony i rozwiązany konkurs na screen z taborem PKP Cargo.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1232
Odp: Konkurs screenów na -fanpage FB- MaSzyna SPS
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwietnia 2013, 22:58:31 »
Trudno jest ciągle zwracać uwagę użytkowników na to, aby zgłaszali swoje propozycje, dlatego też narzuciłem tematykę screenów.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!