Autor Wątek:  Wydzielone z: Z prac nad EXE…  (Przeczytany 2568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EN_Jan.Kiepura

  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« dnia: 11 Sierpnia 2012, 21:47:26 »
Witam. W której lokomotywie, i jak włączyć światło w kabinie. Widziałem taką opcję, tylko niemogę tego znaleźć. Chodzi mi tutaj o to. iż można włączyć oświetlenie kabiny. ( nie mówię tutaj o podświetleniu zegarów)

Cytuj
Widziałem na YouTube filmik z xxx (lokomotywa/wagon/trasa/nowe exe) w MaSzynie. Niestety, nie ma jej ani na forum w dziale Publikacje, ani w Download. Skąd mogę ją pobrać?
  • Zdarza się, że filmy na YouTube.com mają niewiele wspólnego z rzeczywistym stanem rzeczy wydanych do Symulatora. Nie należy się nimi sugerować, gdyż (w przypadku dodatków, które są jeszcze testowane i nie są dostępne w dziale Publikacje oraz Download) w większości nie ukazują one wad i błędów. Jeśli dodatek będzie już gotowy, to z pewnością link do niego znajdziesz w dziale Publikacje.
Bocznica, libertyn89
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2012, 21:53:13 wysłana przez libertyn89 »

Offline ic_kolobrzeg

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 536
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 51
Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2014, 19:58:54 »
Bardzo dobry pomysł z napisami.

Wiadomość zaraportowana przez kilka osób.
Reg. Zakazy: 12, 13
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2014, 20:33:05 wysłana przez Rozi »
Zasubskrybuj mój kanał YT--> https://www.youtube.com/channel/UCAlVu9PI4F9bbKKffC5Eu3Q
Zestawienia pociągów Spółki PKP IC ->http://bocznica.eu/
PKP Polskie Linie Kolejowe, Zakład Linii Kolejowych  Szczecin, Sekcja Eksploatacji Koszalin

Offline Irek_Wd

  • Wiadomości: 550
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Wydzielone z: Z prac nad EXE…
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipca 2014, 09:14:39 »
Zastanawiam się nad pomysłem pokazywania prędkości na wyświetlaczu prędkościomierza w spalinowozie Pesa 301Dd (ST45). Czy nie można by wyciągnąć aktualnej prędkości z pliku .dat i użyć odpowiedniej czcionki?

Przecież napisali już kilka postów wyżej taki pomysł.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2014, 09:18:23 wysłana przez Rozi »

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Z prac nad EXE…
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipca 2014, 12:23:38 »
Typowa odpowiedź:
Cytuj
Jak Ci się nie podoba, to możesz uznać, że to nie istnieje. Rzucić szerokie hasło jest łatwo. Równie łatwo jest krytykować,
Tak jest widziany hasler na monitorze symulacji



Czy jest ktokolwiek odczytać na haslerze ile przejechał kilometrów? Ale ktoś rzucił temat. Aby na haslerze było widoczne, ile kilometrów przejechał lokomotywą. Czyli powinno to być gdzieś rejestrowane, np. EU07-211 - 157km.

Rozumiesz, co tutaj napisałeś? Ja nie - moderacja.
Rozi

Rozumiem. Jak pan nie rozumiesz, to pana problem. Polityka jest taka aby kogoś wyeliminować. Jesteś moderowany. Udało się, punktów karnych 0%. To trzeba doszukiwać się, aby dać ostrzeżenie. Otrzymałeś ostrzeżenie, teraz jesteś moderowany.

Czy jest ktokolwiek odczytać na haslerze ile przejechał kilometrów?


Ja widzę... 000047, czyli da się. Może ktoś jeszcze też będzie widział.

Czyli powinno to być gdzieś rejestrowane, np. EU07-211 - 157km.
W książce pokładowej.
Złośliwa interpretacja. W normalnym powiększeniu obrazu scenerii nie da rady się odczytać. Symulator nie przewiduje książki pokładowej.
Ale tutaj jest cała klika.

Reg. zakazy 12, 23, obowiązki 11a.
Odpoczniesz teraz od forum. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2014, 14:37:18 wysłana przez Benek »