Autor Wątek:  Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.  (Przeczytany 1672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« dnia: 15 Kwietnia 2012, 10:53:49 »
Jak dodać nowe ekrany ładowania? Czy wystarczy tylko dodanie ich do folderu textures/logo czy trzeba jeszcze zmienić coś w innych plikach?
Ja Tobie odpowiem pytając: Po co chcesz zmieniać, a za razem dodając nowe zdjęcie przy ładowaniu się danej scenerii? Według mnie to bezsens i dziecinada.

To nie jest odpowiedź na pytanie. Każdy robi to, co chce. Wiadomość niepotrzebna i prowokująca kłótnię. +20 punktów ostrzeżenia (i tak mniej, niż wynika z zarządzenia http://eu07.pl/forum/index.php/topic,20930.0.html).
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 16:51:16 wysłana przez Quark-t »

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwietnia 2012, 11:00:34 »
Ja Tobie odpowiem pytając: Po co chcesz zmieniać, a za razem dodając nowe zdjęcie przy ładowaniu się danej scenerii? Według mnie to bezsens i dziecinada.
Pan wybaczy ale odpowiedź Waszmościa ma w sobie tyle sensu co sypanie solą ulic w lecie.

Odpowiadanie na wiadomość, która narusza Regulamin, jest również naruszeniem Regulaminu. Za niepotrzebny udział w dyskusji, dodatkowo ją zaogniający +20 punktów (analogicznie jak w przypadku przedmówcy na podstawie http://eu07.pl/forum/index.php/topic,20930.0.html)
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 16:53:06 wysłana przez Quark-t »
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwietnia 2012, 11:40:28 »
Po co chcesz zmieniać, a za razem dodając nowe zdjęcie przy ładowaniu się danej scenerii?

Bo mam taką ochotę. A skoro istnieje możliwość modyfikacji różnych aspektów symulatora to w miarę swoich możliwości zamierzam z nich skorzystać.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 11:43:26 wysłana przez Przemekm »

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwietnia 2012, 11:47:00 »
Bo mam taką ochotę. A skoro istnieje możliwość modyfikacji różnych aspektów symulatora to w miarę swoich możliwości zamierzam z nich skorzystać.

To wstrzymaj się z bólami. W teście czeka na wydanie moja paczka 50 nowych ekranów startowych. A kolejne 50 się tworzy.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 11:48:14 wysłana przez PanMechanik »

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Kwietnia 2012, 13:18:46 »
 @Mihau - A Ty co kolego w adwokata się bawisz? Wyluzuj troszkę i nie unoś się tak. Uważam, że nie powinieneś w ogóle się wypowiadać w tej kwestii.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2012, 13:19:49 wysłana przez sektor 77 »

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwietnia 2012, 13:30:19 »
A gdzie waćpan widzisz dziecinadę w podmianie ekranów startowych? Wg mnie Wasz komentarz obywatelu jest nie na miejscu.
Chylę czoła.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wydzielone z: Dodanie nowych obrazków na czas ładowania.
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Kwietnia 2012, 14:25:18 »
A gdzie waćpan widzisz dziecinadę w podmianie ekranów startowych? Wg mnie Wasz komentarz obywatelu jest nie na miejscu.
Chylę czoła.
Nie mam zamiaru w ogóle z Tobą się sprzeczać z tego, ani również innego powodu. Po prostu takie jest moje zdanie i tyle w tym temacie z mojej strony. Pozdrawiam i również chylę czoła ;)