Autor Wątek:  Mogę zrobić każde nagranie rozmów przez radio-propozycja dla twórców scenerii.  (Przeczytany 163709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Przed chwilą zacząłem wpisywanie dźwięków dla Bałtyku. Przerobiłem już wjazd do Alkowic.
Minęło już troszkę czasu, więc chciałbym zapytać czy pojawi się któregoś dnia w publikacjach sceneria z tymi nagraniami? Przy okazji pozdrawiam ;)

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6089
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Nie miałem dostępu do maszyny przez miesiąc. Betatesterzy wyłapali kila błędów i je w najbliższym czasie naprawię.


  Dodano: 08 Sierpnia 2012, 13:20:35
Eventy od dźwięków są już gotowe. Teraz pozostały jeszcze małe poprawki scenerii.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpnia 2012, 13:20:35 wysłana przez matek123 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
@Matek123, powiedz jak ci idzie praca nad wstawianiem nagrań jeśli możesz. Ja ze swojej strony chciałem powiedzieć, że się nie obijam. Przedwczoraj skończyłem i wysłałem koledze @MasterYoda nagrania. Tutaj podziękowania dla kolegi @AR0M4N za użyczenie głosu do dialogu. Jakby co, ciągle służę wraz z @Sektorem77 tworzeniem nagrań rozmów radiowych i zapowiedzi stacyjnych. Chciałem jeszcze spytać co z nagraniami do scenerii Drawinowo (proszę o wypowiedzenie się osoby zamawiajacej te nagrania).

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6089
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Eventy do dźwięków już skończyłem. Po wydaniu SP1 przepiszę eventy do poprawionego scenariusza.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
Może taka moja propozycja. @Tomku jako koordynator tego "projektu" może mógbyś dodawać do paczki z dzwiękami dla poszczególnych "klientów" umieszczać *.txt z informacją na temat kto i jako kto udzielił głosu w nagraniach. :)
Panie Darku, my też możemy prosić?

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
@matek123, dziękuję za informację, @MasterYoda-twoja propozycja już została "wcielona w życie".

16.10 EDIT- Poszukuję kogoś chętnego do użyczenia swojego głosu do dialogów rozmów radiowych. Jeden z userów obiecał mi takie nagranie (nie będę wymieniał z nazwy), ale niestety do tej pory nie mogę się doprosić. Potrzebuję dosłownie 2-3 zdań nagranych, żeby skończyć całość do jednego ze scenariuszy (nie mojego autorstwa). Chętnych proszę o informację na PW, wtedy wyślę stenogram. Dziękuję z góry za chęci.

26.10. EDIT-Informuję, że powyższe ogłoszenie już jest nie aktualne. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia i nagrania.
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2012, 13:49:27 wysłana przez Tomaszek_Lodz »

Offline loony

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jeśli ktoś chciałby nagrania jakiekolwiek to proszę zgłaszać się, najlepiej na maila: loonasek[at]o2.pl
Co oferuję:
- możliwość przeprowadzenia i nagrania rozmów poprzez TRX'y lub PMR'y,
- możliwość przeprowadzenia i nagrania rozmów przez CB (lepsza jakość, w sensie mniej szumów - wrażenie rozmowy np. loka i dyspozytora na stacji, nieduża odległość),
- możliwość nagrania rozmów kolejowych ze stacji Leszno lub Wrocław (w Lesznie mam TRX + antenę zewnętrzną, ściąga wszystko, od świetnej jakości, po szumy, trzaski i niezrozumiałe rozmowy).

Jeśli chodzi o czynnik osobowy to ja mam 22 lata i (podobno) całkiem przyjemnie radiowy głos. Oczywiście nie ma problemu żeby rozmowy były z osoba starszymi albo w wieku około 30. Płeć również bez różnicy, full serwis :)

Gdyby ktoś potrzebował czegoś to proszę pisać maila, jeśli będę mógł to pomogę :)

« Ostatnia zmiana: 12 Grudnia 2012, 20:39:20 wysłana przez loony »

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Ja z tego miejsca chciałbym spytać czy ma ktoś tzw. "dżingle" które są umieszczane na początku zapowiedzi stacyjnych. Z jakiej stacji-jest mi to obojętne. Potrzebuję tych dźwięków do zrobienia zapowiedzi do Maszyny. Miałem na dysku takie coś ale miałem formata i niestety...szlag je trafił. Jeśli ktoś takowe posiada to proszę o pomoc i z góry dziękuje. Zgłaszać można się tutaj albo na PW.

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Jutro wrzucę jakieś materiały a może nawet dzisiaj tylko muszę je jeszcze odpowiednio poprzycinać.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Nic nie tnij, wysyłaj takie jakie masz. Potne sobie sam. Liczy się czas;)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Panowie fajnie by było jakby ktoś z Was dostarczył Tomkowi stary gong Wrocławia i Poznania. By uprzedzić pytanie, tak potrzebne to do zapowiedzi póki co dwóch :).
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Jak ktoś ma jakieś uwagi, niechaj pisze. Lepszej jakości już raczej nie uzyskam z tych nagrań.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
A czy ktoś pomyślał, aby zrobić nowe nagranie dżingli i czy muszą być identyczne takie jak w Poznaniu? Ja mogę zrobić kompletnie inne i wcale nie będą one złe - może nawet lepsze, przynajmniej pod kątem jakości dźwięku.

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Jeśli potrzebne są nowe dżingle to ja również zabieram się do pracy.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Korzystałem z gongów fikcyjnych w swoim pierwszym scenariuszu i wyszło całkiem nieźle. Jeden z nich to dźwięk domofonu, drugi - harmonijki ustnej. Gdyby ktoś chciał, załączam je wraz z zapowiedziami z Dzierżawy i Nowego Świata. Autorem gongów jest Filip100.
http://eu07.pl/userfiles/20311/priv-gongi.rar
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Jeszcze ciepłe... Prosto z FLa. Niech ktoś dokładnie określi jak to ma wyglądać to łatwiej będzie coś z tym robić.
Oczywiście chciałbym nadmienić, iż to tylko próbki.
« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2013, 15:01:16 wysłana przez Szycha441 »
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
@Szycha441 - jak najbardziej może być - wystarczy dodać jakiś pogłos lub lekkie echo i jest ok.

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Okej ciesze sie. Na jutro dostarcze wraz z efektami.

  Dodano: 13 Stycznia 2013, 12:59:54
Czy takie coś jest odpowiednie?
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 12:59:54 wysłana przez Szycha441 »
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Dołóż jeszcze więcej echa, tak aby dźwięk się wydłużył jak np: na jakiejś hali. Jeżeli chcesz to ja to zrobię, ale myślę, że sobie poradzisz ;)

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Luźniutko. Pod wieczór wrzucę wszystko.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Chciałbym złożyć zamówienie na gong ze stacji Poznań. Jeśli ktoś ma nagranie, ewentualnie materiał filmowy z zapowiedzią z Poznania, proszę zamieścić w niniejszym wątku. Chodzi o starą wersję dżingla. Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2013, 17:17:25 wysłana przez Tomaszek_Łódź »

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Czy chodzi o to?
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Tak, tyle ze nie w takiej formie. O cały gong.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
A jaką część gongu ja wstawiłem? 1/4 czy 1/2? Wydaje mi się, że to był cały gong. Nawet specjalnie przeglądałem filmy na YT żeby sprawdzić.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Nie wiem jak u innych, ale u mnie ten gong jest urwany. Nie słychać początku, tylko końcówkę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
U mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niech się inni wypowiedzą to coś z tym ewentualnie zrobimy.
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)

Offline bprog

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 58
Niejako zapowiedziane przeze mnie nagrania radiotelefonu. Paczka zawiera 8 nagrań. Pierwsze 6 były nagrywane z anteną dołączoną do skanera, są dość krótkie bo ma ona dość mały zasięg, nagrania 7 i 8 były nagrywane z anteną zewnętrzną, trwają po pół godziny. Wszystkich chętnych proszę o kontakt.
« Ostatnia zmiana: 20 Stycznia 2013, 19:25:25 wysłana przez bartiprog »

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Nie wiem jak u innych, ale u mnie ten gong jest urwany. Nie słychać początku, tylko końcówkę.
Jak na mój gust to nie jest urwane nagranie tylko kolega zamieścił jakąś przyśpieszoną wersję. Nie wiem czym to może byc spowodowane, ale wyraźnie gong odtwarza się za szybko.

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Pozwoliłem sobie to obrobić według wymagań dla symulatora - oczywiście mogę to bardziej podrasować, ale najpierw proszę o komentarz - oczywiście mam nadzieję, że twórca tego dżingla nie ma nic przeciwko temu ;)

Offline Szycha441

  • Wiadomości: 159
  • Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Dzięki kolego, że mnie wyręczyłeś. Ja przez ostatnie dwa dni nie miałem na to czasu niestety i głowy. No jasne, że nie mam nic na przeciw. To co publikuję na forum oddaje Wam i jedyne o co proszę to o moim nicku przy projektach, gdzie będą one wykorzystane.
I dorzucam gong Poznania, który delikatnie podrasowałem. Może teraz będzie lepiej.
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2013, 11:17:36 wysłana przez Szycha441 »
Ruszyła Maszyna, której nie można zatrzymać...!!:)