Autor Wątek:  EZT  (Przeczytany 3204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Methody

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EZT
« dnia: 18 Września 2004, 02:34:08 »
Tak sobie pomyślałem,że może przydałoby się zmienić w EN57:
1) Prędkość maksymalną na Haslerze na 110km/h zamiast teraźniejszej 100km/h.Gdyż w rzeczywistości prędkość maksymalna EN57 wynosi 110km/h.
2)Nie działający amperomierz na działający.

Offline Maciek-34120

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
    • http://www.transportszynowy.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
EZT
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Września 2004, 11:20:38 »
Ale apreromierz nie dziala tylko w wersji nieoficjalnej natomiast w ostatniej oficjalnej dziala. Jak wyjdzie nastepna ostatnia juz oficjalna wersja to wszystko bedzie dzialalo. A slyszalem na forum ze juz w krotce ma wyjsc:)
TRANSPORT SZYNOWY
Niezależna strona informacyjna
www.transportszynowy.prv.pl

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
EZT
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Września 2004, 12:38:30 »
Cytat: "Maciek-34120"
Ale apreromierz nie dziala tylko w wersji nieoficjalnej natomiast w ostatniej oficjalnej dziala. Jak wyjdzie nastepna ostatnia juz oficjalna wersja to wszystko bedzie dzialalo. A slyszalem na forum ze juz w krotce ma wyjsc:)


I tu się mylisz. W oficjalnej wersji amperomierz działa ale nie działają poprawnie manometry. W nieficjalnej wersji ktoś (Winger?) poprawił te manometry ale zapomniał o amperomierzu, więc on teraz nie działa. Coś za coś.

Offline Maciek-34120

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
    • http://www.transportszynowy.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
EZT
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Września 2004, 12:47:00 »
Przeciez ja nic nie pisalem o manometrach. Stwierdzilem dokladnie to samo co Ty o amperomierzu ze w oficjalnej dziala a w nieoficjalnej nie dziala a przeciez zmperomierz do manometru nic nie ma wiec nie mow mi ze sie myle bo o manometrach nic nie wspominalem... :-)
TRANSPORT SZYNOWY
Niezależna strona informacyjna
www.transportszynowy.prv.pl

Offline Methody

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EZT
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Września 2004, 13:05:16 »
Rzeczywiście teraz sobie przypomniałem,że w wersji oficjalnej działał miernik prądu.
No a jakby ten prędkościomierz został poprawiony to też byłoby fachowo.
A co do tej najnowszej wersji która ma wyjść to też o niej słyszałem i czekam z małą niecierpliwością kiedy się pojawi do zassania.