Autor Wątek:  Konkursy z nagrodami  (Przeczytany 3906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Konkursy z nagrodami
« dnia: 20 Grudnia 2011, 22:50:25 »
Rozpoczynamy serię konkursów z nagrodami. Część konkursów odbywała się będzie na forum a część na naszym profilu na facebooku. Konkursy będzie przygotowywał dla Was Wydział Promocji a nadzorować ich poprawność będzie Administracja. Spontanicznie również ja będę czasami coś wrzucał. Nagród nie zabraknie, pierwszą część z walizki nr 1 prezentuję na zdjęciach poniżej. Zatem śledzić musicie nie tylko forum ale i też naszą stronę na facebooku.
« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2012, 14:20:18 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Konkursy z nagrodami
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudnia 2011, 20:53:47 »
Uwaga! Świąteczny konkurs MaSzyna i Facebook już pierwszego dnia świąt. Drugiego dnia konkurs na forum. Czekają nagrody.
Pozdrawiam

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Konkursy z nagrodami
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Stycznia 2012, 14:17:46 »
Witam, wypada napisać kilka słów. W dniu dzisiejszym zakończyłem cykl pt. "Konkursy z nagrodami" Nie dlatego, że grupa dzieci na FB zachowuje się jak ludki z piaskownicy, zakończyłem je ze względów formalno prawnych. Jak słusznie zauważył @Ra, prowadząc z nami dyskusje aby organizować konkursy musimy je zgłaszać płacić podatki etc, etc. Nie może być tak, ze wyciągając gadżet z mojej prywatnej walizki, wysyłając nagrodę za moje prywatne pieniądze muszę zapłacić jeszcze podatek. Dowiedziałem się z Ministerstwa Finansów przy okazji ciekawej rzeczy. Kupuję małżonce np. laptop, wręczam go jej jako prezent, żony obowiązkiem jest odprowadzić od niego podatek... To chory kraj i nikt mojego przekonania nie zmieni. Nie chcę jednak zabierać wszystkim zabawy, dlatego raz w miesiącu będę organizował wspólnie z Wydziałem Promocji "Quizy", odpowiedź która najbardziej "nam się spodoba" uzyska wyróżnienie z niespodzianką :) Tak to się nazywa.


Edycja: Wieczorem zabieram się za dalsze zgłoszenia z konkursów noworocznych, tych odpowiedzi było naprawdę wiele, żadne poganianie nas tego nie przyspieszy, każdy ma równe szanse. Jednocześnie informuję, że wyniki zostaną ogłoszone odpowiednio na naszym forum oraz stronie MaSzyny na Facebooku. Wysyłki będą odbywały się raz w miesiącu, w tym przypadku na początku lutego.
Pozdrawiam

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Konkursy z nagrodami
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Stycznia 2012, 14:41:27 »
Dowiedziałem się z Ministerstwa Finansów przy okazji ciekawej rzeczy. Kupuję małżonce np. laptop, wręczam go jej jako prezent, żony obowiązkiem jest odprowadzić od niego podatek...

Trochę OT, ale darowizny i umowy użyczenia pomiędzy małżonkami są zwolnione z opodatkowania. Piszę, żeby sobie ludzie nie utrwalali przez forum nie do końca poprawnych informacji :-)
Pozdrawiam,
Winger

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Konkursy z nagrodami
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Stycznia 2012, 15:17:35 »
Faktycznie, błąd wynika jednak z błędnej interpretacji słowa "bliscy".
Pozdrawiam