Autor Wątek:  Symulator nie chce się uruchomić  (Przeczytany 19939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Stycznia 2012, 23:58:36 »
pc2010 + patch , to właśnie mam 1,54GB spakowane 7z , taką ściągnąłem i usiłuję uruchomić wg wskazówek czytanych na forum
to skoro powstały takie podejrzenia , że to nie jest 2010 może podeślijcie jakiś link skąd można ściągnąć "pewniaka"

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Stycznia 2012, 00:02:44 »
Skąd pobrałeś tą paczkę? Zarzuć linkiem, wtedy da mi to pewien obraz sytuacji.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Stycznia 2012, 00:31:22 »
sory, wszelkie metody poszukiwania nie dały rezultatu, chyba zbyt wiele osób korzysta z kompa i nie moge się dokopać , coś krąży wokół tej stronki ( http://eu07.pl/download/paczki/2b4e-pc2010%2Bpatch.7z.html) chyba drugi link na liście ale pewny nie jestem. w każdym bądź razie ściągam paczkę pc2010_dds z nadzieją na polepszenie

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Stycznia 2012, 00:40:29 »
Aaaa czyli już rozumiem pobrałeś PC 2010 z katalogu paczek chronologicznych wersja TGA. Tylko powiedz skąd u Ciebie w logu się wzięła ta data:
Compilation 010907 - UNOFFICIAL <wersja niepubliczna>? To mi nie pasuje kompletnie. W PC 2010 wersji TGA jest exe 145 a w patchu wersja 148. Zatem skąd się u Ciebie wzięło exe z 2007 roku?
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 00:53:18 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Stycznia 2012, 00:46:01 »
no sorry, ale wydaję mi się, że zbyt wiele ode mnie wymagasz, nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie "ja tylko pociągnął"

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Stycznia 2012, 00:48:58 »
Zbyt wiele nie sądzę. Tak się składa, że testowałem kilka paczek i mniej więcej znam ich zawartość. Skąd pobrałeś to exe? Zarzuć linkiem i będzie wiadome. Na pewno nie było go w paczce, co jak co, ale tego jestem pewien. Taka moja mała sugestia rozpoczynaj zdania z dużej litery i kończ kropką. Panują tu pewny zasady, których trzeba przestrzegać. Zapoznaj się najlepiej z Regulaminem.
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 00:57:57 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Stycznia 2012, 10:10:19 »
Napisał że nie wie skąd pobrał paczkę, nie podał linku. Gdyby dostał od kogoś to w katalogach może mieć tak jak na moich screenach. Niech pobierze paczkę z downloadu, jednak nie sądzę aby na tym radeonie który posiada, miał wielką frajdę z symulatora.

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Stycznia 2012, 11:22:09 »
Witajcie. Prawdopodobny link skąd ściągnąłem paczkę załączyłem we wczorajszym poście. Wcześniej pisaliście Panowie, że mam jakieś stare exe i podaliście dwa nowe więc próbowałem podmienić z tych , które są załączone w paczce PC2010+patch w katalogu WERSJE EXE. Poza tym to mam wrażenie, że Krzysiek626 ma rację, ja też nie mam jakoś przekonania do tej karty graficznej. Odkąd ją posiadam to zawsze jakaś "trudna" była. W międzyczasie próbowałem uruchomić symulator z innej paczki ( PC2010_DDS ) niestety objawy identolo. Wydaje mi się , że musimy odłożyć dalsze próby do czasu zainstalowania w moim kompie innej grafiki?
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 11:51:43 wysłana przez roberto_b »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Stycznia 2012, 11:55:56 »
Witaj, co do exe wcale nie musisz wybierać go z folderu wersje exe, gdyż tamte wersje, które się tam znajdują są niekompatybilne w stosunku do PC 2010 i mogą powodować różne błędy przy ich użyciu. Co do samej PC 2010 to tak jak pisałem wcześniej wersja TGA zawiera exe 145, patch do niej poprawki+exe 148. Wersja TGA+patch zawiera exe 148+poprawki, a wersja DDS tej paczki exe 162. Jeśli nadal u Ciebie występują kwiatki, no to faktycznie warto pomyśleć o zmianie tej karty, choć dziw mnie, że nie chce ruszyć na PC 2010 DDS.
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 12:05:23 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Stycznia 2012, 12:17:28 »
W moim podpisie na zielono, masz dwa linki do działających i oficjalnych paczek. Zajmie to troszkę czasu i trzeba nieco miejsca na twardym dysku. Możesz je wypróbować, trzeba jedynie je wypakować do czystego folderu, nie mieszaj ich z tym co już masz. Różnica między paczkami DDS i TGA polega na innym zapisie tekstur modeli. Zawierają także inne pliki wykonawcze eu07.exe i nie ma to większego znaczenia o ile będzie to u Ciebie działać. Pliki TGA mają większą objętość i pożerają większą moc komputera, czyli jeśli karta graficzna jest mało wydajna to będzie mały FPS.

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Stycznia 2012, 12:33:43 »
Dzięki bardzo. W takim razie popróbuję jeszcze wg Waszych wskazówek. Odezwę się oczywiście i przekażę wieści. Pozdr

ps  do Krzysiek626

te zapodane linki nie działąją, ze strony do której załączam link też nie można się połączyć do "mamuta"      http://eu07.pl/download/paczki/2b5d-pc2010_dds.7z.html
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2012, 13:38:33 wysłana przez roberto_b »

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Stycznia 2012, 13:42:27 »
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Stycznia 2012, 13:43:24 »
A to tylko na mamucie jest paczka? Najpewniejszym serwem z którego kilka razy pobierałem PC jest awril.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Stycznia 2012, 13:46:28 »
Po co kombinować, najlepiej @roberto_b pobierz paczkę z działu Publikacje wątek: Paczka Całościowa 2010, czyli stąd http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18202.0.html myślę, że większość stamtąd pobierała i problemu nie było.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline roberto_b

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Symulator nie chce się uruchomić
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Stycznia 2012, 16:38:01 »
no to nie ma co się łudzić, z tych linków o których mowa to ja już paczki ściągałem i próbowałem uruchomić. Także to już sprawdzona sprawa więc pozostaje tylko konflikt z grafiką , przynajmniej tak mi się wydaje.