Autor Wątek:  Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31  (Przeczytany 60881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 312
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #60 dnia: 20 Września 2019, 10:13:51 »
Jutro na Krakowie Głównym jest wystawa taboru. Będzie między innymi SM31 i SM30. Można będzie wtedy focić.
Mam taki zamiar, ale będę też w paru innych lokalizacjach, więc nie wiem ile materiału uda się pozyskać.

Offline sieradzak

  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Marca 2021, 15:00:09 »
Pytam z czystej ciekawości. Projekt jeszcze żyje czy już upadł?

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Marca 2021, 15:03:41 »
Na razie stoi. Może kiedyś ruszy. Materiały nie zginęły.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Marca 2021, 15:49:17 »
Stoi i raczej czeka go przeoranie, bo autor pierwotnego układu zniknął bez śladu i jak w przypadku pozostałych wspólnych projektów nie ma mowy o wydaniu w takiej postaci.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Listopada 2022, 00:50:08 »
Nie chciałbym być nachalny, ale czy możemy się do 2030 roku spodziewać nowej trumny? Bo się tu przyjęło że jak ktoś coś "robi" to nikt inny nie może podjąć tej samej pracy żeby nie być zrównanym z gruntem.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Kudłaty_90

  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Lutego 2023, 17:25:34 »
ano również ubolewam z braku jakichkolwiek tekstur realnych do SM31... chociaż jedna, dwie by sie przydały (do SM42 jest od groma) ale podejrzewam że głównym powodem braku tworzenia pod tą lokomotywe jest właśnie wnętrze wykonane chyba z 10 lat temu - tandeta... szkoda bo Trumna to moja ulubiona manewrówka bo SM42 jest słabe i ciężko prowadzić jakieś ciekawsze, większe składy a z kolei Tamara to radzieckie, nie polskie takie ;D no generalnie SM31 to fajna alternatywa pomiędzy SM42 a SM48 ;) ktoś może zna jakieś mody, zródło gdzie jest chociaż tekstura zewnętrzna dla tej lokomotywy?

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Potrzebne materiały na tekstury do modelu i kabiny SM31
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Lutego 2023, 18:01:02 »
Może czas pokaże, bo póki co mam inne priorytety w życiu i wolnego czasu zostaje do dospozycji niewiele. Poza tym po podciętych skrzydłach nie mam już ochoty na kopanie się z koniem, szkoda na to czasu i nerwów.
EDIT:
Pod tym względem Paweł miał racje jak się po czasie okazało, bo wyszedł by,mm z tego z twarzą, a tak teraz jest jak jest.
« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2023, 18:26:33 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".