Ankieta

Na jaką partię oddałeś głos?

PO
21 (18.9%)
PiS
18 (16.2%)
Ruch Palikota
21 (18.9%)
PSL
1 (0.9%)
SLD
4 (3.6%)
Polska Partia Pracy
2 (1.8%)
PJN
1 (0.9%)
Nowa Prawica
3 (2.7%)
Chciałem głosować na inną partię
1 (0.9%)
Nie głosowałem
34 (30.6%)
Oddałem głos nieważny
5 (4.5%)

Głosów w sumie: 111

Autor Wątek:  Na jaką partię oddałeś głos?  (Przeczytany 21722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mikołaj Kobryński

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Na jaką partię oddałeś głos?
« dnia: 07 Listopada 2011, 17:20:38 »
Bardzo proszę o szczerość :)

Temat może się wydawać kontrowersyjny i możliwe odpowiedzi w ankiecie nie są może idealnie dobrane, ale dopuszczam - forum służy wszelakim dyskusjom, nawet politycznym, tylko bez wyzwisk mi tutaj, dyskusja ma być prowadzona z szacunkiem dla wszystkich.

Winger
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2011, 01:21:14 wysłana przez Winger »

Offline kamils

  • Wiadomości: 137
  • Wydział SPT
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2011, 01:29:50 »
W kwestii formalnej. W wyborach do Sejmu głosy oddajemy na listy kandydatów zgłoszone przez komitety wyborcze. W ostatnich wyborach było 11 komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy w co najmniej jednym okręgu wyborczym: http://wybory2011.pkw.gov.pl/kom/pl/komitety.html.

1. Co ma wybrać osoba, która oddała głos na listę jednego z komitetów nie wymienionych w ankiecie w części "oddałem głos"?
2. Co ma wybrać osoba, która na wybory poszła, głos oddała, ale równocześnie chciała oddać głos na listę komitetu, który akurat nie zarejestrował jej w jej okręgu wyborczym? Bo ankieta nie jest wielokrotnego wyboru, a w takim wypadku odpowiedzi są dwie prawdziwe (oddałem głos na X, chciałem oddać na Y).
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2011, 01:44:12 wysłana przez kamils »

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopada 2011, 10:16:18 »
Uzupełniając pytanie nr 2 @kamilsa: do tego były różne komitety w wyborach do sejmu i do senatu. Które brać pod uwagę? Co z kandydatami niezależnymi (zgłaszanymi przez KWW)? Chodzi o tegoroczne wybory parlamentarne? A może ostatnie samorządowe? Może lepiej było zadać pytanie "Z jaką partią polityczną sympatyzujesz?". No i najważniejsze - jakich danych dostarczy ankieta na forum, gdzie sporo osób nie ma prawa wyborczego? :)
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopada 2011, 10:59:10 »
Cytuj
Chciałem głosować na Nową Prawicę
Ale przecież to było możliwe, tyle że nie w całej Polsce. Najwyraźniej zamieszanie medialne zrobiło swoje i większość ludzi faktycznie myślało że NP nie startuje w wyborach.

Offline Mikołaj Kobryński

  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopada 2011, 17:34:29 »
Cytuj
Chciałem głosować na Nową Prawicę
Ale przecież to było możliwe, tyle że nie w całej Polsce. Najwyraźniej zamieszanie medialne zrobiło swoje i większość ludzi faktycznie myślało że NP nie startuje w wyborach.

Już poprawiłem :)

Widzę, że jak na razie przoduje Ruch Palikota... Czy naprawdę głosowaliście na tą partię? Bo rozmawiałem z wieloma kolejarzami i okazali się dość... hm... konserwatywni. Chyba, że nie jesteście kolejarzami :)
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2011, 17:46:45 wysłana przez Mikołaj Kobryński »

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopada 2011, 18:08:04 »
Cóż, o ile mi wiadomo, nie jest to forum kolejarzy, a forum ludzi związanych z symulatorem...
Pozdrawiam,
Winger

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2011, 23:59:37 »
@Mikołaj Kobryński - kto jest kim daleko szukać nie trzeba, w tym samym dziale masz wątek "Wasza praca/szkoła".
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopada 2011, 00:13:57 »
Bo rozmawiałem z wieloma kolejarzami i okazali się dość... hm... konserwatywni. Chyba, że nie jesteście kolejarzami :)
A co ma wspólnego wybór posła/senatora do pracy, jaką się wykonuje? A może jeszcze wykształcenie do tego dorzucić, status majątkowy? :)

Może ironizuję, ale człowiek po studiach, 34-ro latek, żonaty, 2 dzieci, pracujący na funkcji kierowniczej (szef utrzymania ruchu) do tego miłośnik kolei, siedzący na kompie z ubuntu 10.04 powinien głosować na....... (i tu proszę o poprawną odpowiedź). - to mój "przypadek" :)

Ode mnie: po co ta ankieta i do tego tu, na forum. Podejrzewam, iż 80% userów  którzy uzyskali prawo głosowania w wyborach powszechnych głosują "jak leci"/"co popularne i populistyczne" nie zastanawiając się nad swoim wyborem. Ale nie o tym wątek.

A dlaczego mielibyśmy ograniczać możliwość tworzenia dyskusji na dowolny temat w tym dziale?
Winger


« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2011, 00:48:08 wysłana przez Winger »

Offline przem710

  • Wiadomości: 600
  • Tczew miasto kolejarzy :)
    • Zobacz profil
    • ForumKolejowe.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopada 2011, 06:54:24 »
Nie sądziłem że taka ankieta na takim forum ma prawo bytu. Szkoda gadać.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopada 2011, 11:31:32 »
Nie sądziłem że taka ankieta na takim forum ma prawo bytu. Szkoda gadać.

Rozwiń swoją wypowiedź.

EDIT: Jeśli nie pojawi się tu merytoryczna dyskusja związana z tematem wątku to po kilku dniach przeniosę na bocznicę i usunę wyniki ankiety. Ale na chwilę obecną nie widzę przesłanek by to robić.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2011, 11:42:23 wysłana przez Winger »
Pozdrawiam,
Winger

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopada 2011, 21:32:02 »
Ciekawi tu fakt, że większość wg tej ankiety ma Ruch Palikota, ale w końcu na forum zdecydowana większość to młodzi użytkownicy ;).

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 559
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopada 2011, 21:42:55 »
To było do przewidzenia, w końcu... :)
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Listopada 2011, 21:54:12 »
Było nie było, ale politykom nie powinno się wierzyć. Nieważne kto by co obiecywał, nawet najszczersze chęci nieraz mogą nie wypalić. Oczywiście zazwyczaj to jest brak jakichkolwiek chęci. Jak to mówią, liczą się ludzie, którzy robią, a nie gadają. Mnie osobiście tegoroczne wybory bardzo zaskoczyły, a kiełbasa przedwyborcza zawsze musi być. Pytanie, jak dużo osób się nabierze na obiecanki cacanki (mowa o wszystkich politykach)?

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Listopada 2011, 22:31:50 »
Ciekawi tu fakt, że większość wg tej ankiety ma Ruch Palikota, ale w końcu na forum zdecydowana większość to młodzi użytkownicy ;).
Bo Palikot, zamiast programu miał swój wizerunek społeczny. Czasami denny jak rów mariański, ale cóż, psychologia działa(głosujemy na swojskich kandydatów). Gość nie był sztywniakiem jak inni i choć tyle samo oferował co Kaczory-Donaldy, Waldki i Grześki to jednak zdobył 10% wszystkich głosów, choć wszedł z niczym. Korwin też mógłby mieć szanse, gdyby nie bajzel w PKW. Piłsudski kiedyś też miał podobny program:
"– Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
 – Najprostszy z możliwych. Bić  i złodziei, mości hrabio."
Partie, które miały dobrze(merytorycznie) przygotowany program wyborczy, nie przekroczyły progu wyborczego. Jak sam Pan Kutz(PO) zauważył obecnie senat jest "marionetkowy". Dalej nie pociągnę posta, bo Benek napisał już o kiełbasie.
Solo oración!

Offline TomKot

  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • Moje foty
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Listopada 2011, 08:42:52 »
Aleście się uczepili tej trawy. Szczerze, to jak ktoś będzie chciał sobie zajarać to zajara, tak jak i dziś się to robi. Już mnie nerwica się ujawnia, jak ktoś trzeszczy, że zalegalizuje on trawsko. Ba, jestem przeciwny temu - PL nie jest zbyt przygotowanym do tego krajem. Co do zasadności bytu takiego tematu tutaj - forum dyskusyjne użyszkodników symulatora, którzy jak są dorośli mogą głosować i to jest forum DYSKUSYJNE i można sobie rozmawiać o wszystkim, nie tylko, że tekstura się nie wczytała etc. Równie dobrzer można by się uczepić tematu o pociągu do Barken w Londynie z Wrocławia :).
Co do pracy etc, ale nie wszyscy są związani z koleją bardziej niż maszyna, focenie etc :). Np ja robię zdjęcia, gram w maszynkę i piję piwo na zamkniętym torze przy Legnicy północnej (cicho, spokojnie, sierść miejska jakoś się nie kręci tam nawet).

A teraz wrócę do tematu pt czemu głosowałem na Palikota. Bo PiS to odpada, torturować by mnie trzeba było chyba. PO ma blisko do pierwszego, SLD szło tak w lewo, że wyszło z prawej -.-. Palikot? No jest jajcarzem. Przynajmniej się nie kryje, że polityka u nas to kabaret. Ma parę ciekawych pomysłów, (uprzedzę Was - z zielonym ja bym poczekał, nie teraz, PL niezbyt wie co i jak raczej, ot na marsze wyzwolenia chodzi dużo dzieci, które nie widziały nigdy nawet jak to wygląda etc). Heh,kasa. Wydaje mi się, że ma tyle swojej, że już podatnicy mu są niepotrzebni bo i tak nie ma co robić ze swoją. Ale miło wiedzieć, że tak z 3 lata wstecz piłem jego siarkofruty xD

ADD: A teraz możecie mnie jechać :E
known as a Kitek

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Listopada 2011, 08:44:35 »
Wielu ludzi głosowało na Donalda, żeby nie głosować na Kaczora, cytuję "bo Kaczor jest głupi". Jeden z argumentów kampanii zresztą, to nie głosuj za, tylko przeciwko.
Tak z innej beczki - zauważyłem, że SLD po klęsce trzyma się kierunku w jakim idzie partia Palikota na zasadzie tonący brzytwy się chwyta. Jednak subiektywnie stwierdzę, że takie małpowanie to większy obciach niż słaby wynik w wyborach. Nie rozumiem mimo wszystko czemu tak rzutem na taśmę Palikot uzyskał duże poparcie, czyżby wypowiedź o jointach xD.
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.

Offline TomKot

  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • Moje foty
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Listopada 2011, 08:49:15 »
Ukryta opcja trawiasta- Palikot wynajął ludzi, żeby upalili 10 % głosujących  i zahipnotyzowani zagłosowali :E.
known as a Kitek

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Listopada 2011, 08:50:57 »
Nie rozumiem mimo wszystko czemu tak rzutem na taśmę Palikot uzyskał duże poparcie, czyżby wypowiedź o jointach xD.
Myślę, że jego stosunek do Kościoła także miał swój udział w sukcesie wyborczym.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Listopada 2011, 09:56:41 »
Ludzie tak roztrząsacie ten temat, a prawda jest mianowicie taka, że to co kiedyś gorszyło i było nie do przyjęcia, dziś jest normalne. Przykładem niech będzie chociażby legalizacja tego trawska lub ustawa co do aborcji. Jeszcze tylko brakuje by pozwolili homoseksualistom dzieci adoptować ehhh. Ja wiem, że przyjęło się wygodne określenie kochający inaczej, a niech się kochają ich sprawa, ale niech się tak nie obnoszą z tym i nie krzywdzą dzieci po przez adopcję. 10 lat temu jakby większość usłyszała o tym to byłaby zgorszona, a dziś? Dziś, to co jeszcze całkiem niedawno gorszyło i było nie do przyjęcia jest na porządku dziennym. Polityka to jeden wielki wyścig szczurów. Kandydaci wiele razy coś obiecywali i co? Na obietnicach najczęściej się kończy i tyle. Ja nie głosowałem na nikogo i nie wstydzę się tego. A nie głosowałem, bo mam swoje powody. Nie wierzę by obecne rządy były w stanie zapanować nad tym co się dziś na świecie wyrabia.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2011, 10:14:12 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Listopada 2011, 10:15:32 »
Ciekawi tu fakt, że większość wg tej ankiety ma Ruch Palikota, ale w końcu na forum zdecydowana większość to młodzi użytkownicy ;).
@Nebugoclaw, a w czym tu rzecz, młodzi czy nie młodzi? Ludzie głosuja na Palikota, bo mają dość już tego bandyctwa. Mam 31 lat i sam głosowałem na partię Palikota. Na kogo głosować? Na sprzedawczyka i sługusa pani Merkel, Tuska, czy na partię-sektę PiS? Dlaczego z góry zakładacie, że na Ruch Poparcia Palikota głosują ludzie młodzi, i niezdecydowani? Przynajmniej nie sprzedają polskiego mienia naszym zachodnim sąsiadom.
EDIT: @Sawi, masz rację. Też nie popieram adopcji dzieci przez homoseksualistów, co do trawska, nie palę, ale uważam, że to nie jest kwestia polityki z tą legalizacją, tylko wychowania społeczeństwa. Są kraje, gdzie marihuana jest zalegalizowana i nie ma takiej narkomanii jak w Polsce. U nas, niestety społeczeństwo jest 100 lat w tyle.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Listopada 2011, 10:32:45 »
Myślę, że jego stosunek do Kościoła także miał swój udział w sukcesie wyborczym.
A czym ten stosunek różnił się od SLD(może nie teraz, ale sprzed kilku lat)? Obecnie antyklerykalizm w Polsce jest niższy niż w latach '93-'97(tak mniej więcej).
Solo oración!

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Listopada 2011, 10:55:42 »
Niestety tak właśnie jest.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Listopada 2011, 14:04:25 »
Na kogo głosować?
Na tego, który narobi najmniej bałaganu.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Listopada 2011, 15:59:50 »

@Nebugoclaw, a w czym tu rzecz, młodzi czy nie młodzi? Ludzie głosuja na Palikota, bo mają dość już tego bandyctwa. Mam 31 lat i sam głosowałem na partię Palikota. Na kogo głosować? Na sprzedawczyka i sługusa pani Merkel, Tuska, czy na partię-sektę PiS? Dlaczego z góry zakładacie, że na Ruch Poparcia Palikota głosują ludzie młodzi, i niezdecydowani? Przynajmniej nie sprzedają polskiego mienia naszym zachodnim sąsiadom.
No tak, przecież Palikot chce poruszyć tak wiele spraw, które nas dotyczą. Przecież jedynymi problemami w PL aktualnie to jest obecność krzyża w Sejmie, homo z Biedroniem na czele, trawka żeby można było sobie popłynąć i co najważniejsze – zniesienie religii w szkołach. Ale już nikt nie patrzy na to, że ludzie nie mają co do garnka włożyć i kradną by po prostu jakoś przeżyć. Palikot to taka małpka robiąca cyrk w Sejmie. Nie, że jestem nietolerancyjny, ale nie bardzo mi się widzi, żeby o mojej i każdego innego przyszłości decydowała jakaś pani(?), która nie wie czego chce i jakiś pan Biedroń, który chyba trafił tutaj z przypadku. Szczerze wolałbym dalej oglądać ten cyrk PO–PiS–SLD niżeli słuchać jakie poronione pomysły ma Ruch Palikota. Palikot po prostu trafił w te 10% procent, którzy nie są jakoś połączeni z kościołem, są homoseksualistami albo wierzą ślepo w to co papla ten gagatek ze wschodu. Ludzie chyba nie rozumieją tego, że celem tej partii nie jest poprawa życia w Polsce, a jedynie zmącenie jak największej rzeszy ludzi…Osobiście gdybym miał prawo do głosowania nie głosowałbym na nikogo – oddałbym nieważny głos. Według mnie nie ma w polityce ludzi, którzy mają konkretny plan działania, a jedynym ich celem to dostanie się do koryta i ssanie jak najdłużej z niego…
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Listopada 2011, 16:59:33 »
Czy pan Tusk martwi się tym że Polacy nie mają co do granka wrzucić-nie.  Benzyna coraz droższa, co za tym idzie, życie też. Kraj jest wyprzedawany przez PO obcym kapitałom. Natomiast przy rządach PiSu nie mielibyśmy nic innego tylko Smoleńsk. Ja nie mówię, że Palikot uzdrowi nasz chory kraj, twierdzę tylko, że może być wesoło. Ja oddałem głos na Ruch Palikota i powtórzyłbym ten wybór raz jeszcze, chociaż nie jestem gejem. Z dwojga złego lepszy Palikot. Pozdrawiam.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Listopada 2011, 17:02:30 »
Zwłaszcza jak dołączy do PO :)

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Listopada 2011, 17:07:14 »
Ja nie mówię, że Palikot uzdrowi nasz chory kraj, twierdzę tylko, że może być wesoło.
Kolega taksówkarz, który nas wozi na służby podobnie mówił - "Głosowałem na Palikota bo jak nie może być w Polsce lepiej, to niech chociaż będzie wesoło" :D
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 559
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Listopada 2011, 17:07:33 »
(uprzedzę Was - z zielonym ja bym poczekał, nie teraz, PL niezbyt wie co i jak raczej, ot na marsze wyzwolenia chodzi dużo dzieci, które nie widziały nigdy nawet jak to wygląda etc)
W sumie to nie jest głupi pomysł, jakby dobrze to wszystko ogarnęli to państwo mogłoby mieć z trawki zyski ;) Obłożyć akcyzą i git, co do tego że to zuo, przecież prowadzono nie raz badania i wychodzi na to że papierosy i alkohol są o wiele bardziej szkodliwe od konopii. Policja mogłaby się zająć poważniejszymi sprawami niż przetrzepywaniem ludności w celu znalezienia zioła.

Ludzie będą głosować zawsze na tych normalnych którzy nie robią afer itd. Kaczor z pewnością podpadł wielu osobom za roztrząsanie Smoleńska i inne wspaniałe pomysły których ciągłe wałkowanie w TV mogłoby doprowadzić do wymiotów.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Listopada 2011, 17:27:53 »
W sumie to nie jest głupi pomysł, jakby dobrze to wszystko ogarnęli to państwo mogłoby mieć z trawki zyski ;) Obłożyć akcyzą i git, co do tego że to zuo, przecież prowadzono nie raz badania i wychodzi na to że papierosy i alkohol są o wiele bardziej szkodliwe od konopii. Policja mogłaby się zająć poważniejszymi sprawami niż przetrzepywaniem ludności w celu znalezienia zioła.
+selekcja naturalna. Pozbędziemy się rzeszy debili.

Kolega taksówkarz, który nas wozi na służby podobnie mówił - "Głosowałem na Palikota bo jak nie może być w Polsce lepiej, to niech chociaż będzie wesoło" :D
Tylko czemu mamy kolejne 4 lata oglądać zawody w opierdzielaniu się i zabawach zamiast oglądać efekty pracy Rządu? Bo patriotyzm jest niepopularny.
Ktoś na jednym z for stworzył listę osób (od prawa do lewa), które za czasów Piłsudskiego, Dmowskiego itd. zostały by powieszone/rozstrzelane za świadome działanie na szkodę Państwa Polskiego.
@mechatronik, co do śmiechu. Ostatnio okazało się, że Miłościwie nam Panujący Premier Donald T. ponoć w sprawach dotyczących nas wszystkich radzi się córki. Czyli Polską rządzi przypadek i zespołu napięcia przedmiesiączkowego Panny Tuskówny? Aferze hazardowej ukręcono łeb. Kaczyński podzielił się (z) Ziobrem i musi się zająć czczeniem Świętego Zamachu. Pawlak nadal liczy, ze po raz 15 zostanie premierem i w tym celu zmienia partnerki jak rękawiczki. Miller - już dziadek - wraca do rządzenia, a gość od wódy wespół z homosiem i trans buduje nowe państwo. Nie odśnieżajmy dachu sejmu!!!
Solo oración!

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Na jaką partię oddałeś głos?
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Listopada 2011, 17:57:18 »
Zapominacie czym jest polityka. To jest tylko i wyłącznie dążenie do zdobycia i utrzymania władzy. Decyzje ułatwiające szaremu człowiekowi życie to taki efekt uboczny polityki. I tyle.