Autor Wątek:  Uruchomienie lokomotywy ed73  (Przeczytany 4014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matidamians

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Uruchomienie lokomotywy ed73
« dnia: 04 Listopada 2011, 19:03:42 »
Witam mam problem jak uruchamiam pociąg ed73 to włącza się ale nie kabina tylko środek składu, mam pytanie czy jest jakiś patch i czy jest coś co może pomóc? Z góry dziękuje.

Post przeniesiono do prawidłowego działu.
Pisz czytelniej, używaj dużych liter jeśli rozpoczynasz zdanie.
ABu
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2011, 20:00:27 wysłana przez ABu »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: uruchomienie lokomotywy ed73
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopada 2011, 19:36:36 »
Po pierwsze wybrałeś zły dział. Do tego typu tematów służy dział"Pomoc doraźna". A po drugie za mało informacji na temat problemu. Skład wstawiasz za pomocą startera, czy używasz wpisu? Jeśli za pomocą startera, to dzieje się tak gdy w obsadzie we wszystkich członach mamy ustawione headdriver. Jeśli za pomocą wpisu, to umieść go.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2011, 19:54:38 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matidamians

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Uruchomienie lokomotywy ed73
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopada 2011, 20:13:28 »
Problem polega na tym że nie umiem wklejać wpisów do sceneri. A jak włączam pociąg ed73 i gra się załadowała i wyświetla się wnętrze składu tak samo jak biorę podwójne składy en57 to wyświetla się wnętrze a jak idę do tylnej kabino to nic nie działa. I tylko można iść do tylnej kabiny a nie można do przedniej.

Online Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Uruchomienie lokomotywy ed73
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopada 2011, 20:17:31 »
Jedyne co Ci zostaje to przeczytać readme.html umieszczone w paczce (jest w nim takie zapytanie: Jak zmienić skład w scenerii?) i nauczyć się poprawnie pisać na forum, gdyż ciężko Cię zrozumieć. Staraj się używać przecinków.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Uruchomienie lokomotywy ed73
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopada 2011, 20:19:33 »
Problem polega na tym że nie umiem wklejać wpisów do sceneri. A jak włączam pociąg ed73 i gra się załadowała i wyświetla się wnętrze składu tak samo jak biorę podwójne składy en57 to wyświetla się wnętrze a jak idę do tylnej kabino to nic nie działa. I tylko można iść do tylnej kabiny a nie można do przedniej.
Czyli używasz startera tak jak podejrzewałem. Napisałem zapewne wszędzie masz ustawioną obsadę headdriver i dlatego nie dostaniesz się do kabiny członu ra, nie ma takiej opcji, nie z tak ustawioną obsadą. Jak ją prawidłowo ustawić znajdziesz w pliku readme.htm dołączonym do PC2010, o czym wcześniej już wspomniał @Benek.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2011, 20:28:16 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matidamians

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Uruchomienie lokomotywy ed73
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopada 2011, 20:32:43 »
Ok dziękuje.