Autor Wątek:  Praca Maszynisty.  (Przeczytany 2069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz kmiecik

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Praca Maszynisty.
« dnia: 02 Listopada 2011, 09:13:06 »
Chciałbym się dowiedziec troszeczkę bliżej o pracy mechanika na pociągach pospiesznych.Ile godzin może pracowac.Czy jeżeli jak ma trasę np.Przemyśl-Szczecin to jedzie sam całą trasę czy się zmienia z innym mechanikem gdzieś po drodze.Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam za błedoortograficzne ale coś moja klawiatura nie może sobie zrobic literki c'.

1. Jeśli masz problemy z polskimi literami na klawiaturze, to nie używaj ich wcale. Na forum można pisać bez polskich liter. Nie wolno tylko mieszać w jednym wpisie słów pisanych z nimi i bez nich. Popraw proszę swój post. Poza tym zalecam ponowne staranne przeczytanie regulaminu.
2. Ja użyłem szukajki i wskazała mi wątek, w którym był taki link: http://1435mm.bloog.pl/

Kamils

« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2011, 10:17:50 wysłana przez kamils »

Offline lukasz kmiecik

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopada 2011, 10:22:55 »
Dobrze kolego i przepraszam za kłopot związany z moim tematem.Właśnie o to mi chodziło.

Jesteś w miarę nowy na forum, więc na razie ulgowo --- ostrzeżenie słowne. Za co? Za to, że nie zastosowałeś się do zalecenia moderatora (poprawa postu), co więcej, mimo prośby o staranne przeczytanie regulaminu złamałeś go chwilę później. Zadanie dla Ciebie --- zacytuj w tym poście punkt (lub punkty) regulaminu, który(e) złamałeś.

Kamils
« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2011, 10:57:12 wysłana przez kamils »

Offline PX48-28

  • Wiadomości: 238
  • PR-o maniak.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopada 2011, 20:04:09 »
Polecam bezpośrednią rozmowę z Mechanikiem , bo tutaj to trudno będzie. Jak dobrze zagadasz to jeszcze się przejedziesz w kabinie:D
Wiem co mówię bo na mecha właśnie idę i tak gadam z mechanikami co i jak:)

Zwracaj uwagę na pisownię.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2011, 22:01:32 wysłana przez Quark-t »

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1232
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopada 2011, 22:05:05 »
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,16653.msg182351.html#msg182351 . Poza tym tematem na forum przewinęło się jeszcze kilka innych, uściślających inne kwestie pracy maszynsty. Bezpośrednie linki do tych tematów pojawiły się też w wątku pod linkiem.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline lukasz kmiecik

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopada 2011, 08:00:26 »
Kolego PX48-28 tylko w tym problem że mieszkam w takiej miejscowosci gdzie ciężko złapac jakiegoś moecha w loku.U nas to tylko towarowe simigają.Bo pośpieszne zlikwidowali.

Zignorowałeś wszystkie uwagi Moderatora, nie pierwszy raz jak widzę czytając Twoje posty. Były ostrzeżenia, moderacje, szkoda naszego czasu. Wyznaczam przerwę na dogłębną analizę Regulaminu.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2011, 08:31:17 wysłana przez REWIZOR »

Offline ET21-622

  • Wiadomości: 287
  • Dźwiękowiec
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopada 2011, 08:16:07 »
Witam! Co do Trasy Przemyśl - Świnoujście. To z tego co mi wiadomo Lokomotywa jest zmieniana w Poznaniu. I nie jestem pewien czy załoga też.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Praca Maszynisty.
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopada 2011, 08:33:19 »
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,16653.msg182351.html#msg182351 . Poza tym tematem na forum przewinęło się jeszcze kilka innych, uściślających inne kwestie pracy maszynsty. Bezpośrednie linki do tych tematów pojawiły się też w wątku pod linkiem.
W takim razie bocznica, wartość merytoryczna postów autora wątku = 0.
Pozdrawiam