Autor Wątek:  Jakość tekstur, testowanie dodatków i klika na forum (było Tekstura SM42 "PKP Energetyk  (Przeczytany 23800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Jakość tekstur, testowanie dodatków i klika na forum
« Odpowiedź #60 dnia: 01 Listopada 2011, 17:54:23 »
Już była propozycja szamboboxa, ale odpadła.
Odpadła gdyż albowiem dawno, dawno temu, za górami, za lasami komuś puściły nerwy na nim i zamknięto? Mam mieszane uczucia co do podchodzenia do takiej sprawy:)

Nie możemy tu mówić także, o tysiącach ciemiężonych, ale proponowałem kiedyś stworzenie działu Poczekalnia. Tam mogliby sobie nowi userzy niemal do woli pytać o bzdety po tysiąckroć wałkowane. Kto by chciał ten może sobie cały dział ignorować i sprawa załatwiona. Taki user po przejściu przez Poczekalnie byłby akceptowany do Reszty forum. 
Pytanie z pozoru proste może czasami stworzyć problemy:
Cytuj
Mam pytanie wiesz może dlaczego jak sobie ściągnąłem podświetlenie do en5 to nie ma go w EN57-001
To pytanie powinno trafić do Poczekalni, tam z chęcią odpowiedziałbym na nie, tak żeby inni mogli załapać.
Solo oración!

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odnośnie jakości. Jakiś czas temu zainteresowałem się dodatkami do gry Symulator Farmy 2009. Stron z dodatkami do tego jest dużo i pobierałem je z różnych źródeł. Biorąc pod uwagę to, co znam z forum Maszyny tzn. sposób publikacji dodatków i ich poziom jakościowy liczyłem na coś podobnego. Przeliczyłem się. Nawet dodatki z popularnych stron z dużą liczbą pobrań to w porównaniu z dodatkami Maszynowymi gnioty. Poczynając od braku proporcji wymiarów przez skopaną fizykę po brak instrukcji instalacji, która wcale nie była tam taka prosta w pewnych przypadkach. Dla mnie sposób oceny jakości i później publikacji jest właściwy, ponieważ otrzymujemy gotowy produkt a jedyne, co trzeba z nim zrobić to skopiować do właściwego folderu.


« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2011, 19:35:28 wysłana przez Przemekm »