Autor Wątek:  Wynajęcie przedziału  (Przeczytany 7101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PiotrPKP1997

  • Wiadomości: 26
  • Teren lokomotywowni STK Wołów.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wynajęcie przedziału
« dnia: 30 Września 2011, 22:27:43 »
Witam, czy ktoś orientuję się w jakiej cenie kosztuje wynajęcie przedziału w pociągu TLK ? Za tydzień w środę jedziemy pociągiem z Iławy do Malborka i mam się dowiedzieć jakie koszta wyniosą łącznie. Uczniów ma jechać około 40 razem z nauczycielami.

PS. w internecie znalazłem odpowiedź że to wynosi 50 zł za przedział ale ta odpowiedź była sprzed 2-3 lat więc wszystko mogło się zmienić

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Września 2011, 22:39:56 »
str 127 http://www.intercity.pl/pubfile/rozklad_2011/Cennik%20usług%20PKP%20Intercity%20SA%20od%2001_09_2011.pdf
"Opłata za zarezerwowanie oddzielnego przedziału w pociągu TLK wg taryfy pospiesznej w wagonie z miejscami do siedzenia
w kl. 2 (§ 59 TP-IC) " 55 zł.
Solo oración!

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Września 2011, 23:15:50 »
Wszystko fajnie ale w kasie ci powiedzą że miejsca można rezerwować tylko w klasie 1 i tylko pojedynczo. Tak przynajmniej kilkukrotnie mi mówili w Katowicach... Regulamin swoje a kasjerki swoje.
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline Gonza

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Października 2011, 06:53:18 »
Przedziałów nie rezerwuje się w kasie.

TP-IC, strona 61 - 2. Ubiegający się o zarezerwowanie oddzielnego przedziału powinien, co najmniej na 14 dni przed zamierzonym
wyjazdem, złożyć zamówienie (wzór nr 36) do właściwego dla stacji wyjazdu zakładu
„PKP Intercity”.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6179
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2115
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Października 2011, 07:22:48 »
W czerwcu nad morze w jechaliśmy ze szkoły (10 osób i 2 opiekunów). Jechaliśmy w nocy, TKL była z Krakowa więc nie chciano zarezerwować nam przedziałów, wyszło na to, że mogą zarezerwować po 4 leżanki w każdym przedziale, a w drodze powrotnej jechaliśmy już zwykłym wagonem (8 miejsc w przedziale) w dwóch przedziałach. Oba były tylko dla nas. Jechałem w obie strony z P. Dyrektor w przedziale, więc przy sobie miała bilet grupowy wypisywany ręcznie oraz drugi normalny dla drugiego opiekuna oraz listę wycieczki.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline PiotrPKP1997

  • Wiadomości: 26
  • Teren lokomotywowni STK Wołów.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Października 2011, 09:48:02 »
Dzięki za odpowiedzi. Jak trzeba rezerwować 2 tygodnie przed to już się nie wyrobimy bo wyjazd za tydzień w środę.

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Wynajęcie przedziału
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Października 2011, 09:09:41 »
Cytat: Gonza
TP-IC, strona 61 - 2. Ubiegający się o zarezerwowanie oddzielnego przedziału powinien, co najmniej na 14 dni przed zamierzonym
wyjazdem, złożyć zamówienie (wzór nr 36) do właściwego dla stacji wyjazdu zakładu
„PKP Intercity”.

W Katowicach masz specjalną "kasę" w której zamawia się właśnie przejazdy specjalne, przejazdy kolonijne itd.

Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)