Autor Wątek:  Film/tutorial instruktarzowy "Uruchomienie EU07" (Było: Wasze filmy z symkiem w roli głównej)  (Przeczytany 29668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KormaK

  • Wiadomości: 152
  • pizzapizzapizza
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Co do spalinowozów, to nie jestem zbyt doświadczony w pracy spalinowozów,
W MaSzynie proces uruchamiania spalinowozu i elektrowozu jest niestety taki sam, więc nie ma sensu robić o nim osobnego filmu. Można w jednym scalić elektryki i diesle. Ciekawym rozwiązaniem (jak dla mnie) byłoby założenie w pełni oficjalnego kanału symulatora na YT (oczywiście przez wyznaczone do tego osoby i w pełni uprawnione przez Administrację) i zgromadzenie tam takich filmów. :)

P.S. @adzik, masz powtórzenie słowa w jednym zdaniu ;)
everybody lies

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
(...)W MaSzynie proces uruchamiania spalinowozu i elektrowozu jest niestety taki sam, więc nie ma sensu robić o nim osobnego filmu.(...)
No właśnie, w tym miejscu mam pytanie do @youBy'a - kiedyś robiłeś prawidłowe uruchamianie diesli w którymś z SPKS - czy jest to dodane do exe z oficjalnej paczki? Ogólnie różnica polega na tym, że pod klawisze pantografów (Shift+O i Shift+P) podpięte były pompki olejowa i paliwowa, a zapłon był uzależniony od ciśnienia oleju. Fajnie by było to przywrócić jeśli tego nie ma :)
Pozdrawiam, Sławek

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
ZTCW nie. A modele mają odpowiednio poustawiane wskazówki od manometrów/termometrów? :> No i był taki problem, że stałe czasowe były robione bardzo na oko – woda się grzała błyskawicznie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

mkbrzeg

  • Gość
Jak ruszyć EU07 - Film instruktażowy wersja.3 beta



  • Poprawione kilka rzeczy: nazwy przyrządów.
  • Lepsza jakość filmu + dobre czyste dźwięki.
  • Napisy wstawione za pomocą youtube.

Nie jest to oficjalna wersja --- na bieżąco postaram się zrobić taką, aby była jeszcze lepsza od poprzedniej.

Prosiłem przez PW o poprawę interpukcji. Nic się nie zmieniło, więc sam poprawiam.
Kamils
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2011, 14:42:37 wysłana przez kamils »

Offline WSK

  • Wiadomości: 340
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Rzuciło mi się w oczy. "Zapali się ta dioda", raczej powinno być zapali się ta lampka.
...

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Mkbrzeg bardzo mnie cieszy, że się nie poddałeś i walczysz w tym temacie :). Pamiętaj, że nie ma już Maszyny EU07-424, tylko jest Maszyna EU07. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy dalszych wersjach.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline wojtekilawa

  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
@mkbrzeg powinieneś zrobić coś z napisami, w niektórych momentach zlewają się z tłem. Radził bym jeszcze dać je pod spodem, wtedy będą czytelne na tle zielonego pulpitu.
PS. Możesz  troszkę zmniejszyć ich rozmiar.
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2011, 09:55:43 wysłana przez wojtekilawa »

mkbrzeg

  • Gość
Cały czas pracuję nad nową wersją.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Pamiętaj, że nie ma już Maszyny EU07-424, tylko jest Maszyna EU07.
Od kiedy? O.o
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline tom_21_pl

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
No chyba od tego czasu jak w symku nie ma tylko 424 i są też inne.  Według mnie to ani Maszyna EU07-424 ani Maszyna EU07 tylko MaSzyna Symulator pojazdów szynowych.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Nieprawda. Mam przed oczami stare logo z roku 2004/2005 — wtedy była umieszczona na nim siódemka 424 oraz dostępne było więcej pojazdów.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Wystarczy wejść na www.eu07.pl

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Na nowej stronie będzie również nowe logo, podobnie jak na forum. Prawidłowa nazwa to: MaSzyna Symulator Pojazdów Szynowych.
Pozdrawiam

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Heh, czyli MSPS ;)

Offline Paczkuś

  • Wiadomości: 433
  • Mój nick się odmienia przez przypadki.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Film/tutorial instruktarzowy "Uruchomienie EU07"
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Czerwca 2011, 12:45:40 »
Maszyna straci swój urok:(

Żegnaj EU07-424!
Solo oración!

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Na nowej stronie będzie również nowe logo, podobnie jak na forum. Prawidłowa nazwa to: MaSzyna Symulator Pojazdów Szynowych.
Nie podoba mi się to. W 2004 roku obiecano informację, nie spodziewałem się jednak, że będzie to przypadkiem przy okazji jakiegoś wątku.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Film/tutorial instruktarzowy "Uruchomienie EU07"
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Czerwca 2011, 12:52:54 »
Żegnaj EU07-424!
No to niech ktoś kto ma możliwość sfoci ją na tex. Będzie to wymagało trochę pracy, ale przy użyciu stempla i plasterka będzie można ją przywrócić do dobrego stanu.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
W 2004 roku obiecano informację, nie spodziewałem się jednak, że będzie to przypadkiem przy okazji jakiegoś wątku.
Nie wiem kto obiecał, nie chcę wiedzieć. Nazwa funkcjonuje od jakiegoś czasu, Ty akurat miałeś gdzie o tym przeczytać więc nie pisz, ze przypadkiem. Nie każdemu musi się podobać, każdy ma prawo do swoich upodobań.

No to niech ktoś kto ma możliwość sfoci ją na tex.
Nie będzie to łatwe, ostatnio wyglądała tragicznie. Nie została przypadkiem już skasowana?
Pozdrawiam

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Mam szpiega na Grabówku, postaram się dowiedzieć co z nią.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Nie wiem kto obiecał, nie chcę wiedzieć. Nazwa funkcjonuje od jakiegoś czasu, Ty akurat miałeś gdzie o tym przeczytać więc nie pisz, ze przypadkiem. Nie każdemu musi się podobać, każdy ma prawo do swoich upodobań.
Administrator ShaXbee. Może miałem, może nie miałem — ja sobie nie przypominam i nie mogę tego sprawdzić. A co z resztą społeczności? Nie znalazłem na forum wątku informującego o pozbyciu się EU07-424 z nazwy.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Maciej po co bijesz pianę? Nie rozmawiaj ze mną na GG skoro na forum piszesz o czymś zgoła innym. Będzie nowa strona to zostaną wszyscy poinformowani.
Pozdrawiam

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Film/tutorial instruktarzowy "Uruchomienie EU07"
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Czerwca 2011, 14:18:39 »
Maszyna straci swój urok:(
]
Wręcz przeciwnie, zyskuje coś nowego, tajemniczego.
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2011, 14:29:06 wysłana przez REWIZOR »

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Tymczasem zamykam, wątek nie dotyczy logo/ nazwy symulatora, jeżeli autor będzie miał coś do dodania w swoim temacie proszę o PW do kogoś z administracji obecnego aktualnie na forum. Oficjalne filmy będzie publikował Wydział Promocji w swoim czasie, chyba, że postanowimy inaczej wtedy ogłosimy konkurs. Pozdrawiam
Pozdrawiam