Autor Wątek:  Moderator Krzysiek626  (Przeczytany 10778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Moderator Krzysiek626
« dnia: 16 Czerwca 2011, 20:49:10 »
Zwracam się z gorącą prośbą do Administracji o przyjrzenie się postępowaniu moderatora Krzysiek626. Moim zdaniem użytkownik ten nadużywa swoich praw.

Mnie osobiście spotkało kilka jego niemiłych i niezgodnych z regulaminem decyzji:

1. Administrację odsyłam do tego postu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18069.msg214883.html#msg214883 . Niestety użytkownicy bez grupy nie zobaczą tej wiadomości. Ów użytkownik zarzucił mi, iż udaję że w całej tej dyskusji nie wiem o co chodzi. Nigdzie tego nie napisałem. Uważam, że działa emocjonalnie pisząc, iż zarzuca mi że nie
Cytuj
raczę
dojrzeć pewnych kwestii, gdy tuż nad jego wpisem właśnie o tym pisałem. Nie jest to profesjonalne zachowanie. Nie jest to obiektywny wpis jak przystało na Moderatora. Takie sprawy powinno załatwiać się poprzez PW. Upomina innych o załatwianie takich spraw na PW, a sam kreśli posty na czerwono. Przykład: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18069.msg214896.html#msg214896
Dlaczego ja nie otrzymałem tej dyskusji na PW, tylko mam czerwono w poście?

2. Czepialstwo i szukanie choćby lekkich potknięć na siłę. Ten sam post co powyżej. Drugi wpis, ostatnie pytanie. Przypominam, że mój podpis nie łamie regulaminu.

3. Subiektywna interpretacja tego co jest napisane. Ten post trafił na bocznicę: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18822.0.html , po czym dostałem na PW wiadomość od tego usera, że post ten został przez niego odebrany jako obraza kolegi @Ra. Proszę o pokazanie gdzie tak napisałem. Oryginalną wiadomość mogę pokazać Administracji. W kolejnej wiadomości osobistej zarzucono mi nieudolność. Posiadam również oryginał.

4. Chciałem jeszcze bardziej zmobilizować userów do pomocy przy MaSzynie. Chciałem stworzyć między nimi partnerskie relacje. Jeden z userów zapytał czy przydadzą się zdjęcia jakiegoś obiektu. Odpisałem w sposób nieprofesjonalny, ale zachęcający: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,17993.msg199987 . Post trafił na bocznicę, w porządku. Jednak nawiązałem do tego poprzez PW i próbowałem się wytłumaczyć, że trzeba zachęcać userów. Dostałem odpowiedź, iż nigdy nie było w MaSzynie tak dobrze jak teraz. Czy to oznacza, że nie można jeszcze lepiej?

Są też inne przykłady. Śledzę postępowanie tego użytkownika od dłuższego czasu i zauważyłem jego stosunek do innych userów:

5. Screen nr 1 i 2 przedstawiają całą sytuację. Bardzo "fachowy" komentarz użytkownika Krzysiek626. Przem710 nie miał nawet nic do powiedzenia.

6. Screen nr 3. Ogromne zniechęcanie użytkowników. Przypomnę, że Bombardier zamienił fragment last update na ostatnia aktualizacja. Po upomnieniu wrócił do polskiego wyrażenia. Oczywiście nie obeszło się bez czerwonego wpisu, który powinien zostać napisany na PW.
Wpis jaki otrzymał jest zniechęcający. To Bombardier spędził kilkanaście godzin nad tymi modelami, to jemu bardziej należy się szacunek. Tym bardziej, że nie widać oznaki wywyższania się tego użytkownika.
Oczywiście jest to post emocjonalny, co widać w zdaniu:
Cytuj
nie tylko mnie denerwuje Wasza megalomania!
Czy moderator może sobie pozwolić na krzyki na forum? Na innych userów?
To moderator jest dla nas, a nie my dla moderatora.




Proszę o odebranie możliwości moderowania temu userowi innych użytkowników. Pragnę pracować w spokoju i chcę rozwijać ten symulator, jednakże user Krzysiek626 skutecznie mnie zniechęca. Chyba nikt nie chciałby być pod czyjeś dyktando, tym bardziej że nic jemu nie zawdzięczam, prócz poczucia osaczenia, bezsilności i bezradności.

Takiego zachowania żaden z innych moderatorów/administratorów nie wykazuje.


Benek
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2011, 22:00:18 wysłana przez Benek »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca 2011, 20:50:31 »
Ja również mam kilka wątpliwości i zastrzeżeń odnośnie pracy ww. Moderatora forum. Oczywiście nie dotyczą one ewidentnych spraw, w których interwencja była słuszna i w pełni uzasadniona — za to należą się jemu wielkie podziękowania. Jednakże można dostrzec pewną nadmierną ingerencję w funkcjonowanie forum i wypowiedzi użytkowników.
Po pierwsze, sprawa rozmiaru załączników czy pewnego słowa na literę b. O ile pierwsza z nich została po pewnym czasie uregulowana poprzez Regulamin, to jednak zastanawiające jest to, skąd się to wzięło. Podobnież rzeczone słowo, pojawiające w miarę regularnie (kilka razy do roku, w tym również miesiąc przed pierwszą uwagą na ten temat — czyli już za kadencji @Krzyśka626) na forum. Nie mam pewności, że za jakiś czas nie będzie kolejnego zdarzenia tego typu.
Po drugie, dość emocjonalna moderacja. Sprawę tę już raz @ShaXbee próbował załagodzić, jak widać jednak bezskutecznie. Moim zdaniem, powinno się unikać czynienia dopisków w wątkach, w których się jest jednak stroną w dyskusji.
Przyłączam się do prośby zawartej w pierwszej wiadomości.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca 2011, 20:52:06 »
Ja, niżej podpisany przyłączam się do postulatu wyżej podpisanego Benka.
   Nie od dziś doświadczamy irytującego zachowania jednego z naszych moderatorów.
Podejście założone przez naszego szanownego moderatora - Krzyśka626 - pokazuję, iż nie przynosi zamierzonych efektów, a jedynie przyczynia się do psucia atmosfery nie tylko wśród postronnych użytkowników, lecz również wśród grupy tworzącej, przyczyniającej się do poszerzania i urozmaicania zasobów Symulatora MaSzyna. Efektem tego działania jest podział poszczególnych grup, co ma negatywny
wpływ na harmonię i idyllę rozwoju projektu.
   Pierwszym przykładem jest post z 16. czerwca 2011 roku w temacie "PACZKA CAŁOSCIOWA 2010 (TGA)" mojego autorstwa, za który  zostałem ukarany ostrzeżeniem (http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18069.msg214896.html#msg214896). Jak podał autor ostrzeżenia
Cytuj
Udzielam ostrzeżenia za dyskusję z moderatorem poza PW.
zostałem ukarany przez Krzysia626 bezpodstawnie, to znaczy
bez punktu w regulaminie forum z dnia 16. lutego 2011 roku, który by zakazywał dyskusji z moderatorem. Jest to bezapelacyjnie  nadużycie władzy, jaką dysponuje moderator forum.
   Kolejnym przykładem jest potraktowanie jednego z naszych użytkowników, mianowicie przema710, który za użycie słowa
"burdel" został ostrzeżony i pouczony (http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18747.msg213426.html#msg213426). Powodem ostrzeżenia było
użycie wulgarnego słowa, które tak naprawdę niekoniecznie musi być traktowane jako obraźliwe bądź wulgarne. Owszem, słowo ma znaczenie
wulgarne, ale jestem przekonany, że nie to miał na myśli autor postu, ze względu na to, że post straciłby kompletnie sens. Jak możemy przeczytać
na stronie http://sjp.pwn.pl/slownik/2552828/burdel
Cytuj
2. posp. «wielki bałagan lub miejsce, w którym jest wielki bałagan»
więc
w gruncie rzeczy zastosowanie drugiego znaczenia ma sens.
   Moim ostatnim przykładem zachowania nie do zaakceptowania jest ostrzeżenie z ostatniego postu tematu "Wydzielone z: Oswietlenie kabiny"
(http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18454.0.html). Nastąpiła tutaj pomyłka w rozmowie 3 osób. Moderator - libertyn89 - wydzielił niepotrzebne posty
z dopiskiem, iż zaszła niejasność i tę niejasność już wyjaśniono na PW, i odesłał te posty na bocznicę. Mimo tej wyraźnej uwagi,  moderator Krzysiek626 postawił moderację użytkownikowi Ikariin89. Ostrzeżenie, a raczej moderacja została postawiona za nic, gdyż sprawa została już zamknięta, a mimo to postawiono przed konsekwencjami jednego z użytkowników.
   Od pewnego czasu większość użytkowników patrzy z dezaprobatą na swawolne zachowanie Krzysia626. Najwyższy czas, aby postawić sprawę pod ocenę administracji i podjąć odpowiednią, przemyślaną decyzję dla dobra Symulatora i jego użytkowników.

Patrykos
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2011, 21:23:18 »
Szczerze to według mnie Krzysiek626 chce jak najlepiej. Chce aby forum nie było syfu na forum jak było kiedyś. Może racja, miał może trochę głupie wybryki, ale wy pewnie nie chcielibyście żeby forum było zaśmiecone bezsensownymi postami.
   Mi się tylko jedna nieprzyjemna sytuacja z Krzyśkiem626. Mianowicie to, że dostałem ostrzeżenie za to że napisałem małą czcionką. (http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5102.msg205372.html#msg205372) Racja jest to złamanie regulaminu, ale dlaczego od razu ostrzeżenie? Zrozumiał bym gdyby napisał, że mam zmienić posta, ponieważ jest nieregulaminowy, ale dlaczego ostrzeżenie? Tego nie wiem. Więc szczerze Krzysiek626 nie jest bardzo złym, ostrym moderatorem, tylko ma wpadki jak wszyscy inni. Przecież nie jesteśmy robotami, które wszystko same wiedzą i obliczają. Każdy popełnia błędy na których się potem uczymy my sami. Więc według mnie można przyglądać się zachowaniu Krzyśka626, ale raczej zdało by się to na nic. Taka jest moja opinia.

Pozdrawiam, Exe.

Pisz staranniej
libertyn89
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2011, 21:57:58 wysłana przez libertyn89 »
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 561
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwca 2011, 21:38:37 »
Popieram w pełni to co napisali @Benek, @youBy i @Patrykos. Również odczuwam że @Krzysiek626 nadgorliwie wykonuje obowiązki Moderatora. Był taki okres że nie logował się na forum, wtedy można było sobie czasem trochę odbiec od tematu co bardzo dobrze wpływa na atmosferę, taka luźna dyskusja (szczerze mówiąc to fajnie jest przy tworzeniu, przełączyć sobie okno z 3ds'a na Firefox'a i odpisać w jakimś luźnym topic'u). Lecz gdy tylko wrócił Krzysiek, od razu posypała się lawina żółtych i pomarańczowych kropek, często za jakieś bzdury.
Po pierwsze, sprawa rozmiaru załączników(..)
Bardzo dobrze to pamiętam, sam brałem w tym udział próbując na PW udowodnić Krzyśkowi że się myli (jeśli Administracja się zgodzi, to mogę wstawić screeny niniejszych wiadomości). W Regulaminie było jak byk napisane że maksymalny rozmiar załącznika to 1500kB, ale On mimo wszystko wysyłał posty na Bocznicę, podpierając się nieaktualną stroną pomocy na której pod przykładem posta który miał wyłącznie opisywać sposób wysyłania wiadomości było napisane "Maksymalny rozmiar załącznika - 128kB". Co prawda sprawa została później unormowana Regulaminem, ale zachowanie @Krzyśka626 jako Moderatora w tym przypadku było co najmniej nieprofesjonalne.

Z całym szacunkiem dla Krzyśka, ale ze swoim sposobem bycia nie nadaje się na Moderatora.

szogun
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2011, 21:41:23 »
Cytuj
Szczerze to według mnie Krzysiek626 chce jak najlepiej.

Zapewne chce jak najlepiej, lecz wychodzi inaczej. Niektóre posty są moderowane bardzo dobrze, niestety bywają też odchyłki od norm. U innych moderatorów/administratorów się tego zjawiska nie obserwuje.

Cytuj
ale wy pewnie nie chcielibyście żeby forum było zaśmiecone bezsensownymi postami.
Dlatego powstał ten temat.

Nie znasz też wszystkich spraw. Temat jest dla Administracji. To ona podejmuje ostateczne decyzje. Jak już ktoś chce coś napisać to z konkretnym przykładem/dowodem, bez emocji.

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Czerwca 2011, 22:19:37 »
Ja też mam do Krzyśka kilka zastrzeżeń. Pamiętam sytuację, która mnie lekko poirytowała. Ktoś założył wątek w którym napisał "łódź". Wątek poleciał z automatu  na bocznicę, bez żadnego dopisku z prośbą o poprawę. Pierwsze co sobie pomyślałem to, że to zemsta Krzyśka dlatego, że jest\mieszka\przebywa w Łodzi i poczuł się urażony tym, że ktoś napisał z małej litery jego miasto. Nie pozwala też często na dyskusje w wątkach, tylko czyści wszystko jak leci bo temat minimalnie odbiegł od zamierzonego, mimo iż inni moderatorzy nie przenoszą postów przychodzi Krzysiek i jazda na bocznicę. To chyba coś jest nie tak? Oczywiście interweniuje też słusznie, ale zbyt często wg mnie nadgorliwie. Administracji powinno zależeć na dobrym wizerunku forum, a na forach innych symulatorów, w których są tematy o MaSzynie, są też nie zbyt miłe komentarze właśnie o moderacji. Pierwszy cytat z brzegu:
Cytuj
Ja tylko dopowiem że na ich forum panuje prawo stalowej pięści. Napiszesz coś co moderator nie lubi? post leci na bocznice. Zbyt brzydko piszesz? Uciszenie.

Offline Tyrystor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwca 2011, 22:44:16 »
No niestety ja też nie będę bronił kolegi @Krzyśka626, w końcu jest wątek w którym mogę się pożalić. Ja również miałem przypadki że Krzysiek bez żadnych powiadomień, raportów, dopisków przenosił posty na bocznicę z powodu: ortografia, zapomniana literka, interpunkcja. Zdarzało się również przenoszenie całego posta na bocznicę w którym było coś napisane 75% na temat a reszta to mały drobiazg, zamiast skasować to co nie na temat niestety moja wypowiedź znajdowała się w dziale dla "nieregulaminowych" postów. Najogólniej miałem malutkie potknięcia, za które Krzysiek karał mnie nawet ostrzeżeniem. U innych moderatorów i adminów zaobserwowałem że niektóre sprawy traktują z humorem np. libertyn89, który napisał żebym poprawił wątek a jednocześnie chciał porozmawiać na jakiś temat. @REWIZOR również nie był "ostry" w stosunku do mnie i do kolegów z którymi narobiliśmy bałaganu w wątku z nową kabina EP09. Zamiast ostrzeżeń @REWIZOR wezwał nas "na rozmowę" co nie wiązało się ze stresem typu: "k... dostanę bana" lub coś w podobnym stylu, wyjaśnił z nami tą sprawę i jest OK, ale Krzysiek626 rzeczywiście jest nadgorliwym moderatorem. Chciałem już wcześniej zgłosić raport do administracji o zachowaniu tejże moderatora, ale bałem się że mogę zostać uciszony, a nawet zbanowany zanim doczytają się tego admini.

Również dołączam się do tego aby administracja, zwolniła Krzyśka626 z obowiązków moderatora. My nie chcemy być na tym forum w ciągłym stresie przez kolegę.

Krzysiek Solarski - Tyrystor

Offline przepioramarcin

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwca 2011, 09:37:34 »
Koledzy.
Zanim zbanujecie-uciszycie ( :) ) Krzyśka626 może poczekajcie, aż sprawę załatwi góra.
Zasygnalizowaliście problem i OK.
Nie staję po żadnej stronie. Sami wiecie, że np. Rewi umie takie sprawy załatwiać.
Krzyśka znam osobiście. Wiem, jaki ma temperament.
Na pewno jest wartościową osobą dla rozwoju Maszyny.
Pozdrowienia z Sochaczewa.
"Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, wy też im podobnie czyńcie... ."
Mateusza 7:12

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Czerwca 2011, 13:26:19 »
Kolego Marcinie, spójrz tutaj:
Temat jest dla Administracji. To ona podejmuje ostateczne decyzje.

i porównaj to z Twoim cytatem:
Zanim zbanujecie-uciszycie ( :) ) Krzyśka626 może poczekajcie, aż sprawę załatwi góra.

Poza tym zauważ, że nie chodzi o zbanowanie czy uciszenie, tylko o odebranie możliwości moderowania postów innych użytkowników. Nie jest to skarga dotycząca jednej interwencji, tylko chodzi o całokształt moderowania.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2011, 13:31:27 wysłana przez Benek »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:17:00 »
Tak obserwuje tą całą dyskusję i macie sporo racji to fakt, ale nie wiem czy coś tym wskuracie. Benny wie co mam na myśli. Ja też swego czasu miałem starcie w Krzyśkiem, ale uważam, że forum nie może służyć do wywlekania jakiś nieporozumień, od tego jest PW. No chyba, że chodziło o podkreślenie zaistniałej sytuacji, to wtedy co innego. Ogólnie atmosfera od pewnego czasu jest nieprzyjemna i bardzo napięta i nie mam tu na myśli tylko tego przypadku.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:23:53 »
Ja również miałem nieprzyjemną wiadomość od @Krzyśka626. Mianowicie dodałem 2 screeny: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,17940.msg199105.html#msg199105 - tutaj widać jakie. Co do pierwszego - zgadzam się może i nie ma nic śmiesznego w zamknięciu haslera, ale w drugim, się trochę uśmiałem - woda pod ziemią. To nie jest typowie i uznałem, że warto dodać screena. Natomiast @Krzysiek626 uznał, że widzi czarną plamę, a nie wodę, co jest nieprawdą, bo wyrażnie widać wodę. Popieram tych co uważają, że @Krzysiek626 nie powinien być moderatorem.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:31:32 »
ale uważam, że forum nie może służyć do wywlekania jakiś nieporozumień, od tego jest PW
Wyżej są przedstawione fakty poparte dowodami, a nie żadne domysły.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:35:27 »
Tylko drodzy moi zapominacie o jednej rzeczy w tym wszystkim, że każdy ma prawo do własnego zdania i choćbym nie wiem jak byście się starali nie wpłyniecie na tą osobę i tyle. Pogódźcie się z tym i nie zapominajcie, że tu na forum mimo wszystko tworzymy rodzinę. Krótko mówiąc to tak jak w rodzinie by była zespolona to każdy z jej członków musi się zdobywać na kompromisy i wyrzeczenia by atmosfera była przyjemna i w duchu pokoju. Podobnie i tutaj my wszyscy na tym forum mimo tego iż mieszkamy w różnych częściach kraju bądź świata tworzymy właśnie taką rodzinę i to każdy z nas z osobna przyczynia się do atmosfery jaka panuje tu na rodzinnym forum. Poczuliście się zranieni ok rozumiem, ale nie sztuka żywic do kogoś urazę przez lata Panowie, sztuką jest mu przebaczyć i zapomnieć, i dać tej osobie kolejną szansę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:40:46 »
Wyżej są przedstawione fakty poparte dowodami, a nie żadne domysły.

Właśnie. Przynajmniej każdy ma jasność i jest wszystko czarno na białym.

@Sawi, Krzysiek nie uznaje kompromisów z tego co zaobserwowałem. Przynajmniej się z tym nie spotkałem (jeśli tak było w jakimś przypadku zwracam honor). Osobiście do Krzyśka nic nie mam, nie znam go. Ale czasami po prostu przesadza.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:47:15 »
MaSzynowicz, ja też tam widzę czarną plamę... Mi chyba nigdy nic Krzysiek nie zrobił, z czym bym się nie zgodził. Trzeba po prostu przestrzegać regulaminu (ten screen jest za ciemny, serio) i umieć choć trochę ortografię. Ja stanę po drugiej stronie barykady.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:49:05 »
@chyzy17, a ty myślisz, że ja znam Krzyśka? Nie znam, ale widzę, że atmosfera na anty nie jest w porządku Dlaczego? Bo jak jeden jest anty, to potem sobie drugi coś przypomni, że coś tam coś tam i ty sposobem rośnie fala zwolenników anty.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Czerwca 2011, 16:50:37 »
Temat jest wyczerpany. Zamiast pisać o konkretnym przypadku, zaczynacie się rozwodzić o ogólnej atmosferze. Zamykam póki co.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Moderator Krzysiek626
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Czerwca 2011, 09:06:07 »
Witam, ponieważ powstał wątek na forum ogólnym, w administracji oraz otrzymałem kilka PW i ogrom maili w tej sprawie, informuję,  że potrzebuję kilku dni na spokojne zapoznanie się z wszystkimi argumentami, jednocześnie w tym miejscu informuję, że każdy otrzyma odpowiedź. Proszę jednocześnie aby nie zasypywać mnie więcej kolejnymi mailami w tej sprawie. Po zapoznaniu się z wszystkimi zgłoszeniami i rozmowie z Krzyśkiem, poinformuję wszystkich jak na wstępie.

Pozdrawiam Tomasz (REWIZOR)


Edycja: Niniejszym informuję, że po zapoznaniu się z przedstawionymi przez userów skargami, oraz po długiej rozmowie z Krzyśkiem. Krzysiek626 zrezygnował z funkcji Moderatora. Tym samym, zamykam dyskusję na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2011, 20:09:24 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam