Autor Wątek:  Nowe ET41?? ...  (Przeczytany 3195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe ET41?? ...
« dnia: 02 Sierpnia 2004, 03:31:20 »
No dobra... chłopaki bez jaj... wiem wiem wiem... widziałem ET22-315 w nowej wersji... było sporo lamentu na tem temat.. zdania podzielone (że niby ładna "lepsza" inni że brzydka i takie tam). Ale niech ktoś mi powie.. kto do jasnej ch***y liftingował ET41?? Jak sie znajdzie winowajca to wiadmo będzie kogo powiesić za to co się stało z ET22-315 ;).
Ściągnełem sobie tego ostatniego PACZA i co widze?? Ocencie sami..

Czy ktoś wcześniej zwrócił na to uwage? (pomijam fakt że po zapaleniu świateł jest lepiej)

No dobra... nie będziecie sie z tą paskudą męczyć. Wysyłam do DOWNLOAD "nowszą" ET41 większości dobrze znaną Wam ze screenów. Są do niej 3 teksturki w tym jedna śliczniutka (145), ale niech nikt nie próbóje robić kolejnej bo już u mnie na warsztacie staneła ta lokomotywa i niedługo będzie (mam nadzieje) ładniejsza od najnowszej siódemki :)

Ja teraz wyjeżdżam na jakiś czas odpocząć od "produkcji"... (mam nadzieje że nie zapomniałem o żadnym pliku)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Nowe ET41?? ...
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpnia 2004, 08:52:13 »
Ściągnąłem jako pierwszy i powiem że bardzo ładne!! Good Job! Oby więcej takich modeli!

Offline Tetryk

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe ET41?? ...
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia 2004, 09:45:58 »
Nic dodac nic ująć!Twoje dzieło wygląda przecudnie.Teraz dopiero z rąk barta wyszła najbardziej dporacowana lokomotywa jaka od teraz się znajduje w symulatorze.
"Życie jest szare i nudne":(
PROUD_AGAIN

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowe ET41?? ...
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpnia 2004, 12:29:02 »
niech mnie ktos poprawi jesli sie myle !!
Czy w ET41 kable wielokotnego sterowania nie znajduja sie czasem po jednej stronie elektrowozu ??

A tak po za tym to model jest przepiekny :D poprostu LUX
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"