Autor Wątek:  Rozkład z WWO (WSD) 1 III - 31 V 2011.  (Przeczytany 1819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Interesant

  • Wiadomości: 376
    • Zobacz profil
    • Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Otrzymane polubienia: 2
Rozkład z WWO (WSD) 1 III - 31 V 2011.
« dnia: 09 Kwietnia 2011, 03:08:21 »
...
Z wczorajszą datą, w innym wątku nastąpiła premiera opublikowania przeze mnie (z założenia podręcznej) tabeli ogólnego ruchu w torach przy peronach dalekobieżnych dla Warszawy Wschodniej Osobowej.
Link do tabelki: http://eu07.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=18191.0;attach=27571
W sporządzonej tabeli można także znaleźć:
- podsyły normalnie nieujętych składów;
- wymiana wagonów;
- obroty składów;
- marginalnie przejścia drużyn i mechaników.
W przyszłości planuję baczniej się przyjrzeć wymianie loków. Chociaż starałem się jak tylko mogłem, uprzedzam że mogłem gdzieś popełnić jakiś czeski błąd, ale nie odpowiadam za bezmyślne wykorzystanie tabeli przez osoby trzecie. Przypominam że zamieszczone w tabeli przyjazdy i odjazdy z peronów nie zwalniają z nasłuchiwania megafonistki, a zamieszczona tabela stanowi podgląd planu, który z różnych przyczyn losowych, może w danym momencie nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości (awarie, wypadki, inne "widzimisie" dyżurnego na nastawni lub wcześniejsza zmiana przyjazdu lub odjazdu spowodowana otrzymaniem przez nastawnię stosownego telegramu). Tabela powstała z danych oficjalnych i mniej oficjalnych otrzymanych pośrednio od PKP PLK. Przejścia Drużyn i Mechaników sporządzone zostały na podstawie obserwacji.

Ps. jakieś uwagi i sugestie mile widziane.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2011, 06:18:28 wysłana przez Interesant »
Interesant.