Autor Wątek:  Wasze filmy i zdarzenia  (Przeczytany 31051 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Wasze filmy i zdarzenia
« dnia: 11 Marca 2011, 17:53:45 »
Jestem ciekaw co polecacie obejrzeć, bądź jaki film najbardziej pamiętacie sprzed lat, lub zdarzenia, które utkwiły Wam mocno w pamięci aż do teraz.
Jeśli o film się rozchodzi, to napewno jestem zwolenikiem komedi, ale film, który pamiętam do dziś to "Zmiennicy". Do dziś jeszcze mam w uszach, trzynaście trzynaście zgłoś się, i przed oczami zółtego fiata 125p :) Pewnie mlodzi nie bardzo wiedzą o czym piszę, ale starsi zapewne pamiętają ten film.
« Ostatnia zmiana: 12 Marca 2011, 14:13:51 wysłana przez libertyn89 »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca 2011, 18:30:53 »
Ja uwielbiam komedię z 1963 "Gdzie jest generał"
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2011, 18:37:32 »
To mnie teraz zaskoczyłeś @potrek. Nie znam tego filmu, ale skoro piszesz, że bardzo go lubisz, obejrzę go. Co do zdarzenia, które mi utkwilo do dziś, to na pewno był to atak na WTC. Wtedy większośc ludzi zdała sobie sprawę z tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 18:45:56 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca 2011, 18:42:23 »
Polecam grają tam:
Jerzy Turek - szeregowy Wacław Orzeszko
Elżbieta Czyżewska - Marusia
Bolesław Płotnicki - sierżant Władysław Panasiuk
Wacław Kowalski - plutonowy Kaziuk
Stanisław Milski - generał Ernest von Falkenberg
Józef Łodyński - żołnierz z plutonu Panasiuka
Andrzej Herder - szeregowy Mikułko
Zygmunt Zintel - sturmbanfuhrer SS Heulinger
Stanisław Niwiński - oberleutnant SS
Zygmunt Nowicki
Eugeniusz Kamiński - SS-man
Józef Para - porucznik Michniewicz
Zbigniew Józefowicz - pułkownik Dzierzbicki
Kazimierz Talarczyk - pułkownik rosyjski
Józef Zbiróg - radiotelegrafista niemiecki.
A tutaj podaję linka jest w częściach ale na chomikuj jest polecam wam tą scenę można się pośmiać aż brzuch zaboli.
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marca 2011, 18:49:04 »
Szkoda, że nie jesteś fanem komedii... Mój ulubiony film to Jak rozpętałem drugą wojnę światową. Cały czas mam w głowie słowa: O rany julek, ale nawarzyłem bigosu. :)

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 12 Marca 2011, 21:49:55 wysłana przez libertyn89 »
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marca 2011, 18:49:13 »
Z takich starszych produkcji, to "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" i "Sami swoi", ale to już są klasyki i chyba każdy to zna ;)
O rany julek, ale nawarzyłem bigosu. :)
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marca 2011, 18:50:55 »
Co do zdarzenia, które mi utkwilo do dziś, to na pewno był to atak na WTC. Wtedy większośc ludzi zdała sobie sprawę z tego, co tak naprawdę dzieje się na świecie.
To chyba każdy ma w pamięci ja się dowiedziałem ale to wracałem z przedszkola akurat to nie zrozumiałem, ale później zrozumiałem co się stało.


   « Dodano: 11 Marca 2011, 18:52:01 »
No chyba każdy zna Sami Swoi,Nie ma mocnych,Kochaj albo rzuć.
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marca 2011, 18:55:23 »
Szkoda, że nie jesteś fanem komedii... Mój ulubiony film to Jak rozpętałem drugą wojnę światową. Cały czas mam w głowie słowa: O rany julek, ale nawarzyłem bigosu. :)
Exe znam ten film, albo słowa:burdelo bum bum :)
"Sami swoi", ale to już są klasyki i chyba każdy to zna ;)
Szogun, a znamy to znamy :)
No chyba każdy zna Sami Swoi,Nie ma mocnych,Kochaj albo rzuć.
Widzę, że ty na pewno ;)
Cytuj
Słyszała? Naszemu sąsiadowi ogiera ukradli. A taki był ładny amerykancki, szkłoda! :)
Gdzie ja takie garnki znajdę? Nowiuśki koszule!
Podejdź no do płota!
Łoj Kaźmierz! Kot w niewolę trafił na sznurku go pasą!
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marca 2011, 18:57:44 »
Kolega wspomnial o "Zmiennikach", a ja dodalbym kolejne dziela Barei. M.in. "Mis" i "Alternatywy 4". Z czasow PRL-u to jeszcze "07 zglos sie".
Pozdrawiam, Karol

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marca 2011, 18:58:29 »
Znam jeszcze trochę śmiesznych komedii jedna to 1975. Niespotykanie spokojny człowiek, Naprawdę super komedia.
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Marca 2011, 19:01:19 »
Chrząszczykrzewoszyce Powiat Łękołołody :) Palce!!! Panzer?! Nein nein.. Palce! Panzer?! nein nein. Ludzie Ludzie zwariowałem rozdaje pieniądze!!! Czarna przegrywa czerwona wygrywa. Każdy szczęściu dopomoże każdy dzisiaj wygrać może raz dwa trzy!
Ten film jest najlepszym filmem którym oglądałem i zapamiętam go na zawsze! :)
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Marca 2011, 19:03:07 »
Nie ma to jak "Polski Film" Zawsze idzie się pośmiać :D
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Marca 2011, 19:03:50 »
Kolega wspomnial o "Zmiennikach", a ja dodalbym kolejne dziela Barei. M.in. "Mis" i "Alternatywy 4". Z czasow PRL-u to jeszcze "07 zglos sie".
Znam te działa Libertynie :) Super filmy bez dwóch zdań. Łubu dubu, łubudu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyję nam ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 19:11:35 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Marca 2011, 19:06:29 »
Ja jestem dość młody i zamierzam się wybrać na film Czarny Czwartek Janek Wiśniewski padł, żeby się dowidzieć jak to było w czasach PRL-U i Stanu wojennego.
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Marca 2011, 19:30:26 »
A ja polecam klasykę polskiego kina lat 90-tych: "Chłopaki nie płaczą", "Czas surferów" (choć to już trochę nowsze dzieło).

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Marca 2011, 19:40:39 »
A ja polecam klasykę polskiego kina lat 90-tych: "Chłopaki nie płaczą", "Czas surferów" (choć to już trochę nowsze dzieło).

Jestem Laska z Polski. Chłopaki to gdzie te bunkry? Bunkrów nie ma, ale też jest zaje*****e. :)
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Marca 2011, 19:48:16 »
Panowie, a "Złote runo" ktoś kojarzy? Grał w tym filmie znany aktor, Zbigniew Buczkowski z tego co dobrze pamiętam, lub "Nie lubię poniedziałku" to są filmy, nie to co dziś.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 19:59:47 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Marca 2011, 20:02:04 »
Nie lubię poniedziałków znam. Film bardzo ciekawy jak na tamte czasy. Czy tam nie powstała słynna "Kurka wodna"?
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Marca 2011, 20:03:01 »
Są dobre filmy z lat 70-tych,, Poszukiwana/poszukiwany",, Wyjście Awaryjne'. To już klasyka kina.

Offline Lorem

  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Marca 2011, 20:10:32 »
Z komedii polecam "Job Ostatnia Szara Komórka". A z nie komedii... Oglądał ktoś z was "Cube"? Mi się podobał.
A może by tak własny pulpit...

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Marca 2011, 20:13:04 »
Yyyyy... w wątku można też podać chyba zagraniczne propozycje? Mnie się bardzo spodobał 23 odcinkowy serial "Jericho". Film świetnie wykonany, bardzo dobra gra aktorska (nie jest to serial w stylu "M jak Miłość", czy "Moda na sukces"). Dodam, że jest to poważny serial, ale nie przynudzający i jest ochota obejrzeć całość w jeden dzień :)

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Marca 2011, 20:18:49 »
To skoro już wyszliśmy poza naszą rodzimą kinematografię, to jestem fanem serialu Lost - Zagubieni. Wiele co prawda namotali, ale ten serial miał to "coś", że chciało się oglądać. Co do Jerycha, to jedyne, co z niego pamiętam, to to, że ciągle się napierdzielali :P

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Marca 2011, 20:19:57 »
Yyyyy... w wątku można też podać chyba zagraniczne propozycje?

Pewnie, że można @Rozi :)
Mnie się bardzo spodobał 23 odcinkowy serial "Jericho". Film świetnie wykonany, bardzo dobra gra aktorska (nie jest to serial w stylu "M jak Miłość", czy "Moda na sukces"). Dodam, że jest to poważny serial, ale nie przynudzający i jest ochota obejrzeć całość w jeden dzień :)
Przyznaje, że pierwszy raz o czymś takim słyszę. Zaciekawiłeś mnie. Mógłbys mi nie co przybliżyć ten serial? O czym jest konkretnie fabuła?
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 20:27:05 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline potrek0

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 27
  • Jestem trollem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Marca 2011, 20:23:28 »
Chyba znacie film "Akademia policyjna".
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2011, 20:31:21 wysłana przez potrek0 »
Kowi07 jestem, byłem, będę trollem.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Marca 2011, 20:28:30 »
Mnie się bardzo spodobał 23 odcinkowy serial "Jericho".
Mógłbys mi nie co przybliżyć ten serial? O czym jest konkretnie fabuła?

W wyniku ataku terrorystycznego zostały zniszczone największe miasta Stanów Zjednoczonych (bombami nuklearnymi). Akcja rozgrywa się w małym miasteczku Jerycho w stanie Kansas. Nastaje wielki chaos, ludzie nie mają żadnej komunikacji ze światem, telefony, telewizja, internet nie działa. Większy chaos następuje gdy zabrakło prądu.
Film opowiada o tym, ja Ci ludzie walczą o przetrwanie. Niestety jak to w takich sytuacjach bywa, ludzie nie chcą być zbytnio posłuszni i tu cała akcja się rozgrywa :) Jestem pewien, że jeżeli zdobędziesz ten film, to obejrzych go w 24h :P

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Marca 2011, 20:32:46 »
Bardzo dziękuje @Rozi za przybliżenie mi fabuły. Z tego co opisujesz wnioskuję, że to film godny uwagi, i na pewno warto go obejrzeć. Masz rację, muszę zdobyć ten film ;) Co do tych 24h, to może być ciężko się zmieścić w tym czasie, ale jak uda mi się go zdobyć, to na pewno go obejrzę :]
Chyba znacie film "Akademia policyjna".
Sądzę, że jak nie wszyscy, to większość z nas na pewno ten film kojarzy ;D
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Marca 2011, 20:35:08 »
To ja chciałbym polecić zagraniczny serial "Skins", który bardzo mi przypadł do gustu. Obejrzałem wszystkie 4 sezony, 5. "w drodze", a wszystkie są dostępne na YouTube z polskimi napisami. "Skins", czyli kumple, serial opowiada o życiu brytyjskiej młodzieży. Sezon 1. i 2. są świetne, 3. i 4. trudno się ogląda, zaś sezon piąty jest z powrotem "łatwy do oglądania". Gdy w którymś odcinku jeden z bohaterów umiera, można się popłakać... właśnie dlatego go Wam polecam. Szukajcie na YT Skins, a znajdziecie :)

Zapewne każdy z Was widział film Katyń A.Wajdy, tutaj nie trzeba nic o nim pisać. Film, który na zawsze zapadnie mi w pamięci. Pierwszy raz obejrzałem go w szkole podstawowej, kilka tygodni po premierze w kinach. Wtedy nic z niego nie zrozumiałem, najwyraźniej był dla mnie za trudny. I dopiero niedawno miałem okazję go obejrzeć i przede wszystkim zrozumieć, a mianowicie podczas ostatniej żałoby narodowej po 10. kwietnia 2010. "Film, który musi obejrzeć każdy polski żołnierz." - Aleksander Szczygło.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Marca 2011, 20:46:27 »
Osobiście polecam miniserial (10 odcinków) pt. "Mistrz i Małgorzata" produkcji rosyjskiej z 2005 roku. Oczywiście jest to ekranizacja arcydzieła Michaiła Bułhakowa. Przez to, że jest tego łącznie około 10 godzin film niewiarygodnie szczegółowo przedstawia treść książki, którą i tak z ciekawości przeczytacie po zobaczeniu ostatniego odcinka:) Trudno dziś o tak precyzyjną ekranizację czegokolwiek. Kiedyś to leciało na TVP1.
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Marca 2011, 23:01:42 »
Polski serial, najlepszy z najlepszych, czyli Pit Bull.

Offline MariensPL

  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wasze filmy i zdarzenia
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Marca 2011, 00:06:53 »
To ja chciałbym polecić zagraniczny serial "Skins", który bardzo mi przypadł do gustu.
Znam, oglądam i również polecam!
Dodam od siebie 'Kompanię Braci', 'Pacyfik', 'PULP FICTION (mój ukochany :)), i wiele wiele innych.
Czy mogę mieć propozycję aby nie zrobił się w tym temacie zbyt duży 'bajzel'? Panowie, niech ten temat, który dosyć dobrze prosperuje na przyszłość nie zamienił się w miejsce do 'nabijania postów'. Jeśli ktoś chce polecić jakiś film niech nie robi tego raz czekając aż ktoś doda post celem umieszczenia kolejnego postu. Proponuję Tytuł, krótki opis, dlaczego się podoba i wystarczy.

Popieram, jeśli wątek posłuży do nabijania postów, trafi na bocznicę.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 12 Marca 2011, 07:31:49 wysłana przez Krzysiek626 »
You've seen the butcher.