Autor Wątek:  Pojazdy w Maszynie  (Przeczytany 13911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maszynista243

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 20
  • EP09-010 z pociągiem EC 44
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Lutego 2011, 22:49:24 »
Tutaj nie ma raczej o czym dyskutować, kolega chyba zapożyczył bez zgody model i chce wypuścić jako swoje dzieło.
Może nie jedno znacznie ale tak to brzmi.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Lutego 2011, 22:50:55 »
Juz dawno proponowalem postep pracy, a i stwierdzono w tym watku ze jestem zlodziejem.
Nie proponuj, tylko pokaż, i pisałem już nie dramatyzuj proszę, nikt cię przecież złodziejem nie nazwał. Podejrzenia, a kradzież to różnica, więc wyluzuj i ochłoń. Jak opadną twoje emocje, pokaż te screeny i temat się zamknie.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Lutego 2011, 06:22:10 »
Facet, powiedz mi z kogo ty robisz idiotów? Kto ci uwierzy, że siedziałeś cały czas cicho i zrobiłeś taki wypasiony model? Powiedziałbym ci coś ostrzej, ale dostałbym po łapach od administracji, więc się powstrzymam, ale pitolicie hipolicie!
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5629
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 560
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Lutego 2011, 07:39:24 »
Wystarczy porównać siatki... W załącznikach screen w 3DS-a, i oryginalne siatki ze strony. Poza tym nie wiem czy jesteś tego świadom, ale jakbyś chciał to coś wstawić do symka, to by wyszło że ten samochód ma 120 metrów długości. Więc przestań mydlić nam oczy, swojego zdania nie zmienię, już po pierwszym screenie miałem podejrzenia co do tego modelu.
« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2011, 07:51:04 wysłana przez szogun »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline zbyszek300

  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Lutego 2011, 08:13:52 »
« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2011, 10:25:25 wysłana przez zbyszek300 »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Lutego 2011, 08:49:30 »
Niestety nie podał źródła z którego pobrał model. To podstawa uczciwości, nie chcemy tu takich co podają się za autorów nie swoich prac.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Lutego 2011, 10:24:39 »
Cytuj
Juz dawno proponowalem postep pracy, a i stwierdzono w tym watku ze jestem zlodziejem.
Możesz ogołocić model i powiedzieć, że to początek prac. Aha i NIKT Cię nie nazwał złodziejem, więc nie pisz tak, OK? Pisałeś, że masz więcej modeli, to pokaż. Teraz nie chodzi już o to, czy są Twoje, czy nie, tylko po prostu chcielibyśmy je zobaczyć.

Cytat: Zbyszek300
Można pobrać ten model, uważam ze kolega nie zrobił plagiatu,
Prawie z krzesła spadłem... Pomyśl co napisałeś. Ten model na stronie producenta jest zabezpieczony prawami autorskimi, a ponadto jest do kupienia a nie ściągnięcia. Czyli jednak ściągnięcie go (a nie kupienie) i wystawienie tutaj nie jest zgodne z prawem i podlega karze.

Cytat: Zbyszek300
Wiec kolegę zachęcam maszynista243 do dalszych prac nad dodatkami do szymka.
Pierwsze poczytaj dobrze, potym odpowiadaj.

Offline KubaPKP

  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Lutego 2011, 18:38:33 »
Przeczytaj co Ci grozi:
Cytuj
Naruszenie praw autorskich
Zgodnie z art. 1 obowiązujące w Polsce ustawy Prawo autorskie, przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia.

Ochroną objęty może być wyłącznie sposób wyrażenia; nie są objęte ochroną odkrycia, idee, procedury, metody i zasady działania oraz koncepcje matematyczne. Natomiast opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja, jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego.

Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się tego czynu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Źródło: www.skarbiec.biz
« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2011, 18:45:22 wysłana przez KubaPKP »

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Pojazdy w Maszynie
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Lutego 2011, 02:32:56 »
Koledzy. To, że model nie jest autorstwa kol. @maszynista243 zostało już dowiedzione. Wątek zamykam, gdyż dalsza dyskusja jest bezcelowa. Reszta pozostaje w rękach administracji.
Sprawa zamknięta. Bocznica.
« Ostatnia zmiana: 26 Lutego 2011, 21:05:22 wysłana przez Quark-t »
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t