Autor Wątek:  Gdynia <=> Gdańsk  (Przeczytany 4572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaszub

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Gdynia <=> Gdańsk
« dnia: 10 Lipca 2004, 15:41:38 »
Mam zamiar stworzyć trasę Gdynia Główna Osobowa <=> Gdańsk (może kiedyś dalej). Wszystko zależy od tego jak będzie szło tworzenie tego odcinka (22 km). Podobną trasę zrobiłem do Loksim3D, ale tam było znaczenie łatwiej niż tu (tak przypuszczam), a więc nie gwarantuję powodzenia projektu.

W związku z tym, apeluję do osób, które coś podonego mają na myśli, do połączenia sił. Na razie będę pracował nad stworzeniem torowiska, a potem......... zobaczymy :)
3miasto :)

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipca 2004, 16:01:32 »
Trzymam kciuki! Na grafice i tworzeniu tras się kompletnie nie znam, więc nie pomogę tutaj. Jedyne, w czym mogę pomóc, to względna znajomość układów torowych, a zwłaszcza odcinka Sopot - Gdańsk Przymorze.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

boberos

  • Gość
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipca 2004, 16:44:21 »
Czy mógłbyś przesłać e-meilem traskę do Lok sim 3???.

boberos

  • Gość
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipca 2004, 16:50:40 »
Po za tym to życze by powstała ta trasa.Skoro zrobiłeś ją do inengo symulatora to musi ci sie też udać.Będzie to troche trudna i czasochłonna praca.Wiadomo.Torowisko w Gdyni.Gdańsku.Wiele zabudowan.Proponuje jakieś materjały,zdjecia poszukać.W necie jest pełno zdjec kolejowych z Trójmiasta.Jeśli potrzeba układów torów to pomoże ci program Kolejarz.Tam układ jest realistyczny.Są stacje:Gdańsk Oliwa,Gdańsk Gł,i Gdynia Gł.Zycze powodzenia.Moj gg to 3774595.Moge tam dac ci namiary na strony ze zdjeciami z pociągami w trójmieście.

Offline pROSiAczek

  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
    • http://www.furel.elblag.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lipca 2004, 18:37:22 »
moze ja sie wezme za odcinek Tczew-Elblag, ale glownie modele budynkow moge robic (np.zamek w malborku)
Power is nothing without control

Offline Kaszub

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lipca 2004, 18:52:05 »
Tamtego odcinka zupełnie nie znam :( Ale fajnie by było aby powstał :) Mam problemy z budynkami, ale jestem dobrej myśli :)
3miasto :)

Offline Tetryk

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Gdynia <=> Gdańsk
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipca 2004, 08:26:36 »
Życze powodzenia w budowie tej trasy!
"Życie jest szare i nudne":(
PROUD_AGAIN