Autor Wątek:  Problem z grafiką  (Przeczytany 4676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PKP IC

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z grafiką
« dnia: 02 Grudnia 2010, 22:25:07 »
Witam

Do pewnego czasu posiadałem kartę graficzną GF8600 i wszystko działało jak_trzeba. Jednak po uszkodzeniu niestety  ww. karty przesiadłem się na wbudowaną zintegrowaną kartę Intel G965 i zaczęły się pojawiać problemy z grafiką (screen załączam). Czy można coś na_to poradzić, czy już nie pojeżdżę sobie?

Pisz starannie. Polecam przeczytać to, co się napisało tuż przed wysłaniem.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2010, 22:30:36 wysłana przez ZiomalCl »

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudnia 2010, 22:26:19 »
Nie.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia 2010, 22:33:37 »
zintegowaną karte Intel G965 i zaczeły sie pojawiać problemy z grafiką (screen załączam). Czy można coś nato poradzic czy juz nie pojeżdże sobie:...
Mogłeś troszkę się wysilić i poszukać. Gdybyś to zrobił, znalazł byś ten wątek http://eu07.pl/forum/index.php/topic,15492.0.html a w nim uwagę. Przypominam również, że wszystkich znanych błędów nie udało się wyeliminować w SP1. Na kolejne poprawki proszę czekać do SP2.

UWAGA!!! Nadal występują problemy z kartami ATI oraz Intel.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline PKP IC

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudnia 2010, 22:34:00 »
Czyli rozumiem pozostaje mi kupienie nowej karty graficznej...

gumini

  • Gość
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudnia 2010, 22:37:25 »
Tak.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Grudnia 2010, 22:45:35 »
Znaczy... Powiem tak - Intelowa karta do gier nie jest stworzona. To jest raczej karta do pracy biurowej. Jeśli chcesz w przyszłości grać, to tak - nowa grafika by się przydała.

Co do symulatora - nie chciałbym nawoływać do kupowania czegokolwiek, aby go uruchomić. Sensowniejsze byłoby poczekanie do świąt, jednak w tym temacie też nic nie jest pewnego (jedynym pewnym jest, że na exe poprawki nie będzie i żadne prace nie trwają pod tym względem). Prace trwają nad powrotem do PC w wersji TGA i nie uważam tego za tajemnicę.