Autor Wątek:  Odp: SN61-183 się wykoleił  (Przeczytany 1064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalapi

  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SN61-183 się wykoleił
« dnia: 29 Listopada 2010, 15:40:51 »
Nie wiem na ile prawdą jest prędkość czy faktycznie miał 20km/h ? na terenie Wzgórza było 5km/h, nie wiem jak jest teraz. Jeżeli faktycznie przekroczył to maszynista schlapał du.., jedynie, co by go ewentualnie ratowało to, to, jak by mu przybili, że wykoleił się, jako manewry a nie, jako pociąg, (tu proszę o ocenę kogoś, kto zna warunki lokalne) ponieważ czytałem, że za wykolejnica to już pociąg a nie manewry. Ja się z tym nie zgadzam.

Apropo przekazania SN61 to uważam, że to dobry ruch Wzgórze powinno dobrze się nim zaopiekować. Bo jego stan jest opłakany. Pewnie przed samym wyjazdem zrobili mu jakieś P0, bo zdziwiłbym się, gdyby odważyli się nim jechać bez "rzucenia oka" także za przyczynę wykolejenia bardziej bym stawiał na prędkość niż na jakaś usterkę, bo toki tokami, ale SA110 nie wypadł hmm.

Mielisz klawiaturą mimo iż nie masz nic do napisania. Same gdybania i teorie, zero informacji.
Bocznica.

« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2010, 22:00:09 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: SN61-183 się wykoleił
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopada 2010, 16:24:11 »
Obecnie na terenie szopy jest 10kmh. Po zdjęciu widzę, że był jeszcze jako manewr - wyciągał się w żeberko.
Pociąg to będzie dopiero jak przestawi się w stacyjny.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SN61-183 się wykoleił
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopada 2010, 17:05:20 »
(...)także za przyczynę wykolejenia bardziej bym stawiał na prędkość niż na jakaś usterkę, bo toki tokami, ale SA110 nie wypadł hmm.
Prędkość? On dopiero ruszył spod Tm na punkcie kontrolnym, więc jaka tu miała by być prędkość? Poza tym obładowany pasażerami SA110 jest raczej cięższy od ganza...
Pozdrawiam, Sławek

Offline kalapi

  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: SN61-183 się wykoleił
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopada 2010, 17:49:01 »
Nie nie ja tylko rozważałem prędkość albo usterka, ale skoro mówisz, że dopiero co ruszał także, te tory faktycznie mogły napsocić.

Bocznica.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 29 Listopada 2010, 21:57:25 wysłana przez Krzysiek626 »