Autor Wątek:  Kara dla kierownika pociągu anulowana  (Przeczytany 3651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline domincjan

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kara dla kierownika pociągu anulowana
« dnia: 25 Listopada 2010, 17:59:34 »
Karę nagany i odebrania premii otrzymał kierownik pociągu interREGIO ze Szczecina za odmowę wyruszenia w trasę nieogrzewanym pociągiem. Jego zdaniem pasażerowie nie znieśliby jazdy w pociągu bez ogrzewania przy temperaturze na dworze wynoszącej zaledwie 3 stopnie Celsjusza

http://www.rynek-kolejowy.pl/19942/Nie_chcial_zeby_pasazewie_zmarzli_i_stracil_premie.htm

Offline oko

  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kara dla kierownika pociągu anulowana
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada 2010, 18:17:26 »
No czytałem.. Sam pracuje w PR-ach, i brawo dla kierownika, a wielki ----- dla "władzy".

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Kara dla kierownika pociągu anulowana
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2010, 23:23:34 »
Taki trochę OT ale u mnie w mieście rok temu kierowcy ZKMu dostali po premii za to że grzali w czasie mrozów w autobusach... Natomiast dziś otworzyłem sobie zimowy sezon jazdy kiblem, tj. podróży tą znamienitą jednostką bez ogrzewania z nieszczelnymi oknami i ścianami, gdy za oknem pasuje ujemna temperatura :)
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline oko

  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kara dla kierownika pociągu anulowana
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopada 2010, 04:13:26 »
Zdarzają się takie sytuacje smutne niestety...ale to nie powód żeby obrażać np: moją firmę tak, bo osobiście czy jest - 2 czy -40 jako ustawiacz robię wszystko żeby ludzie pojechali w ciepłych składach i wg. rozkładu tak za te marne grosze.... Nie zawsze tak się da mimo szczerych chęci, ale wiele ludzi daje z siebie wszystko tak. Od nas tu na "dole" zależy bardzo wiele, ale trzeba obwiniać nie pracowników i ogólnikować ich uogólniać je do całej firmy, tylko "władze" firmy!!!

Spróbuj pisać uważniej, bardziej gramatycznie. Bardzo chaotyczna  wiadomość. Usunąłem zdanie odnoszące się do postu przesuniętego na bocznicę.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 11:06:48 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline maacius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 595
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Kara dla kierownika pociągu anulowana
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopada 2010, 08:08:37 »
Jakiś czas temu, kiedy notorycznie były odwoływane pociągi relacji Katowice-Tychy Miasto, maszyniści FLIRTów mieli zakaz załączania klimatyzacji. I jednemu z nich też się dostało...

Zamykam, to nie jest miejsce do narzekań i zbędnych dyskusji "kto lepszy".
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 11:08:50 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline domincjan

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Kara dla kierownika pociągu anulowana
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopada 2010, 15:27:07 »
- Kara została anulowana, natomiast kwestia prawidłowego zachowania się wszystkich osób, które uczestniczyły w podejmowaniu decyzji odnośnie pociągu nr 38123, będzie przedmiotem postępowania wyjaśniającego. Sprawa nie wygląda jednak tak jednoznacznie, jak została przedstawiona w mediach – powiedział nam dzisiaj Przemysław Gardoń, dyrektor PR Katowice.

http://www.rynek-kolejowy.pl/19995/Gardon_Kara_dla_kierownika_pociagu_anulowana.htm

Scalam, przenoszę.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 16:16:28 wysłana przez REWIZOR »