Autor Wątek:  vbs/RPK-74  (Przeczytany 9459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
vbs/RPK-74
« dnia: 20 Czerwca 2004, 22:42:41 »
Witam

Odrazu zaznaczam że zastanawiałem sięgdzie to wrzucić. Właściwie to powinno trafić do działu inne ale tam to utonie w stosie innch.

Ale do rzeczy. Całkiem niedawno został usunięty użytkownik RPK-74. Co narobił każdy wie. Każdy też wie ze na poprzednim forum groził autorom. Teraz też grozi. Nie na forum, ale w komentarzach w galerii screenów pod zdjeciem nebulowej kabiny EU07. Nie wiem czy admini widzeli tego komenta, w każdym razie myślę że przydało by się go usunąć a kolesiowi we wszystkie możliwe sposoby uniemozliwic dostep do strony.
Inter City - Polskie Porządne Pociągi

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwca 2004, 23:35:53 »
Mam do Ciebie pytanie... Po co usuwać jego komentarz? Niech mu ziemia lekką będzie. Jestem może tu nowy, ale od dawna przeglądam to forum i jak dla mnie takie usuwanie postów i komentarzy nie zrobi żadnego pożytku ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił. Jak dla mnie to powinno się ignorować takie komentarze, lub wypowiedzi. Przecież TWÓRCY tego symka jak dla mnie odwalili DUŻO dobrej roboty. Życzę im, aby ten symek rozwijał się dalej, aby było jak najwięcej tras, obiektów i innych rzeczy potrzebnych temu projektowi. Ale jak się komuś nie podoba to niech TNIE BAZIE..... :)

A z drugiej strony jak jest krytyka konstruktywna, tzn. nie podoba się to, czy tamto, to ten,. który pisze krytycznie o danej rzeczy powinien napisać co powinno się wg jego dać poprawić. A jeszcze lepiej byłoby, gdyby sam poprawił to, co według niego jest do bani, lub jest źle zrobione (gdy potrafi). Bo całkiem inaczej wygląda krytyka, gdy ktoś proponuje sam poprawki i zobowiązuje się je poprawić a inaczej gdy od razu z grubej rury dowala autorom lub współtwórcą.

Także podsumowując jak się komuś nie podoba to niech zrobi lepszy, szybszy itp. symek, a wtedy zajmiemy się jego projektem i ocenimy. Zobaczymy, czy jak spłynie na tego kogoś fala krytyki, to czy poczuje się lepiej i będzie go udoskonalał, czy po porstu zniechęci się i porzuci. Może odeszłem nieco od tematu, ale jak dla mnie to po prostu ignorować wszelkie "głupie" komentarze i posty. To tyle na razie. Pozdrowienia dla wszystkich Mechaników, Maszynistów, Twórców tras, budynków i innych ....

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwca 2004, 10:01:28 »
Cytat: "Mutopompka"
ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił.


No i tu się mylisz. Jak zostanie zablokowany i admin forum założy mu bana na IP to nawet forum niebedzie mógł przeglądać a co dopiero założyć nowe konto. Przypominam zakładanie bana na IP na forum niejest niezgodne z prawem :))))))0
www.et22.pl - zapraszam

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwca 2004, 11:45:17 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Przypominam zakładanie bana na IP na forum niejest niezgodne z prawem :))))))0


Z jakim prawem? Konkretnie chciałbym wiedzieć? Najlepiej ustawa i artykuł.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwca 2004, 11:55:40 »
Cytat: "Bartek_G"
Z jakim prawem? Konkretnie chciałbym wiedzieć? Najlepiej ustawa i artykuł.


No niema takiej ustawy. Napisałem chyba że niejest niezgodne z prawem.
www.et22.pl - zapraszam

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwca 2004, 14:12:28 »
Cytat: "Inter City"
Nie wiem czy admini widzeli tego komenta, w każdym razie myślę że przydało by się go usunąć a kolesiowi we wszystkie możliwe sposoby uniemozliwic dostep do strony.


Olać gościa...
Nie ma się czym przejmować - w razie czego gość poniesie konsekwencje (jeżeli uda mu się coś zrobić).
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwca 2004, 14:19:26 »
Cytat: "iwan"
Olać gościa...


Ale zabezpieczyć się na wszelki wypadek też można.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwca 2004, 14:45:21 »
Cytat: "hejnal"
Ale zabezpieczyć się na wszelki wypadek też można.


Z tego IPka juz na serwer nie wlezie...
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
vbs/RPK-74
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwca 2004, 14:49:10 »
Ale może wejść z innego. Jak nie on to kto inny. Mam nadzieje że już się ktoś taki nie trafi.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
vbs/RPK-74
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwca 2004, 14:51:10 »
Cytat: "hejnal"
Ale może wejść z innego. Jak nie on to kto inny. Mam nadzieje że już się ktoś taki nie trafi.


No całego Internetu nie zablokuję.
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwca 2004, 15:50:52 »
Cytat: "Mutopompka"
Mam do Ciebie pytanie... Po co usuwać jego komentarz? Niech mu ziemia lekką będzie. Jestem może tu nowy, ale od dawna przeglądam to forum i jak dla mnie takie usuwanie postów i komentarzy nie zrobi żadnego pożytku ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił.....


Właśnie widać że jesteś nowy ;) Koles podpisujący sięjako RPK-74 ani odrobiny żadnej krytyki nie wnosił. On tylko i wyłącznie wymagał od autorów, a nawet groził. Razu pewnego na starym forum napisał mniej więcej tak "jadę na 2 tygodnie na wycieczkę jak wroce i nei bedzie aktualizacji to kazę kumplom zrobić wyjewyjebkę na ten serwer". i co tutaj widzisz konsturuktywnego i krytycznego :>
Inter City - Polskie Porządne Pociągi

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
vbs/RPK-74
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwca 2004, 17:04:33 »
UWAGA
O tym nicku może być każdy z nas... :-(
Ale wierzę że my,MaSzyniści mamy wszystko ok z mózgami...
A nie jak ten intruz :-)
Z MaSzyną od 2003!

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: vbs/RPK-74
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwca 2004, 19:50:04 »
Cytat: "Inter City"
Cytat: "Mutopompka"
Mam do Ciebie pytanie... Po co usuwać jego komentarz? Niech mu ziemia lekką będzie. Jestem może tu nowy, ale od dawna przeglądam to forum i jak dla mnie takie usuwanie postów i komentarzy nie zrobi żadnego pożytku ponieważ jak będzie chciał, to założy sobie nowe konto i będzie to samo robił.....


Właśnie widać że jesteś nowy ;) Koles podpisujący sięjako RPK-74 ani odrobiny żadnej krytyki nie wnosił. On tylko i wyłącznie wymagał od autorów, a nawet groził. Razu pewnego na starym forum napisał mniej więcej tak "jadę na 2 tygodnie na wycieczkę jak wroce i nei bedzie aktualizacji to kazę kumplom zrobić wyjewyjebkę na ten serwer". i co tutaj widzisz konsturuktywnego i krytycznego :>


No.... fakt żadnej konstruktywnej krytyki, ale.... No właśnie... Napisałem także aby olać taki post, bo wiadć, że koleś jest płytki i głupi.. To tyle. Szkoda na takiego kolesia słów. Za to jest wielu miłośników symka, i na aktuale będą czekać cierpliwie tak jak między innymi ja. :)

Więc po prostu najlepszym sposobem jest totalna ignorancja i nie odpisywanie (to tak wg mnie). Pozdrówka wszystkim Maszynistom !!!!