Autor Wątek:  Pochwała dla Zespołu ds. Paczki Całościowej  (Przeczytany 1334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zbyszek300

  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pochwała dla Zespołu ds. Paczki Całościowej
« dnia: 20 Lipca 2010, 08:30:40 »
Witam pomyślałem ze w dziale test mój temat będzie odpowiedni, chce wyrazić moje odczucia i braki nie urażając nikogo, jeśli ktoś poczuje się urażony za co bardzo przepraszam. Wiec jak w temacie chciałbym pochwalić Zespół ds. Paczki Całościowej,  naprawdę kupę dobrej roboty robicie,  chłopaki podziwiam was za wysiłek poświecenie i cierpliwość.Ostatnia paczka z SP1 wręcz dzieło stuki, najbardziej przypadło mi do gustu widok miasta w oddali bardzo niesamowity widok . Zresztą widać ze chłopaki włożyli dyzo pracy potu i wysiłku,tak trzymać chłopaki macie dar w rekach .A teraz czego mi brakuje w Szymku,  najbardziej to 3smugi,  mały ruch na trasach, no i światła w kabinie .To tylko moje spostrzeżenia,  jeszcze raz gratuluje Zespołowi ds. Paczki Całościowej wytrwałości, i zachęcam do dalszych działań i ulepszeń naszego Szymka trzymam za was kciuki na pewno nie jednym nas zaskoczycie .Pozdrawiam

Styl tej wiadomości przyprawia za to moderatorów o ból głowy.
Bocznica.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2010, 09:18:59 wysłana przez Quark-t »

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Pochwała dla Zespołu ds. Paczki Całościowej
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipca 2010, 09:12:16 »
(...)światła w kabinie(...)
Mam pewną koncepcję ale spróbuję to zrobić dopiero jak nie będę miał co robić :) tylko że to zwiększyłoby wagę modelu o co najmniej połowę ;)
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio