Autor Wątek:  Rzecznik PKP Intercity zwolniony, bo namawiał do korzystania z usług konkurencji  (Przeczytany 2767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fuji8

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1155
    • Zobacz profil
    • smk Jaworzyna Śląska
  • Otrzymane polubienia: 767
"Rzeczy niemożliwe wykonujemy natychmiast, cuda zajmują nam nieco więcej czasu"

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Heh pewnie konkurencja już zaciera ręce :) A on chiał tylko pomóc :). Choć i tak podejrzewam, że to zwolnienie pewnie zbyt wiele nie zmieni. Posadka się zwolniła więc pewnie niebawem kogoś tam przyjmą :).
« Ostatnia zmiana: 01 Lipca 2010, 13:16:49 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szymel78

  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Cytuj
Od 1 lipca 2010 roku spółka PKP Intercity ma nowego rzecznika prasowego. Jest nim Pani Małgorzata Sitkowska, która przez ostatnich 5 lat jako członek zarządu i współwłaściciel zarządzała HPR Group Sp. z o.o. Selectone Sp. K. - firmą doradczą z zakresu polityki personalnej.

Rynek Kolejowy

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
No wreszcie koniec NEYa! Koniec jego "wymyślanek", że to, że tamto :) Jestem ciekawy gdzie się teraz będzie pchał?

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4095
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1231
Oglądałem ten cały artykuł na TVN Warszawa i p.Ney mówił o tym, że zmniejszono liczbę pociągów, ponieważ są wakacje i zapotrzebowanie na te kursy nie jest tak wysokie. Zmian w rozkładzie PKP IC nie zarządzi, więc, w takim przypadku, p.Ney zaproponował korzystanie z Kolei Mazowieckich tym podróżnym, którym pociągi PKP IC nie odpowiadają. Tak to mniej więcej wyglądało. Nie wiem dlaczego został zwolniony. On nie polecał korzystać z KM tylko zaproponował. Taka jest moja opinia.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!