Autor Wątek:  ET22-2K Final.  (Przeczytany 21251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
ET22-2K Final.
« dnia: 19 Kwietnia 2010, 19:13:45 »
     Witam. Podjąłem się definitywanie ukończyć, kiedyś rozpoczęty przeze mnie temat. Mowa o lokomotywie ET22 serii 2000. Model został (w/g mnie) polepszony, jest to modyfikacja modelu 201E_WN (zez w obudowie starych wiader). Kabina jest jeszcze nie skończona, jednak juz uległa zmianie, pod wzgeldem tekstur. jeszce jest plan by zbliżyć jak najbardziej wyświetlanie danych na monitorku. Czas pokaże jak to wyjdzie.
     Zakładam ten wątek, gdyż chciałbym się dowiedzieć czy "takie coś", na myśli mam cały ten projekt, ma racje bytu? Bo zauważyłem ze ostatnio wiele się zmieniło i coraz bardziej patrzymy na to jak "jak" coś wygląda. Projekt zostanie i tak ukończony, kto bedzie zainteresowany paczke dostanie, moje zasadnicze pytanie, czy to bedzie mozna wydać na forum?
     Jak Mkaczy tworzy wszyscy wiedzą, staram się zawsze aby było jak najbardziej realnie. :)

+kilka scr.

Pozdrawiam.

Kto jest zainteresowanym modelem, zapraszam na PW.
« Ostatnia zmiana: 21 Maja 2010, 00:15:39 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline JUVENTU$

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 24
  • To wycie wentylatorów to życie!!! 700A forever...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwietnia 2010, 19:21:44 »
Kabina jest jeszcze nie skończona, jednak już uległa zmianie, pod względem tekstur. Jeszcze jest plan by zbliżyć jak najbardziej wyświetlanie danych na monitorku. Czas pokaże jak to wyjdzie.
Model jest świetny :) Tylko jeszcze takie małe pytanko odnośnie kabinki - przełączniki będą zrobione?
Projekt zostanie i tak ukończony, kto będzie zainteresowany paczkę dostanie, moje zasadnicze pytanie, czy to będzie można wydać na forum?
Kiedy test dodatków zostanie otwarty to czemu nie.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2010, 20:13:19 wysłana przez JUVENTU$ »

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwietnia 2010, 19:26:58 »
MKaczy, cenię Twoją pracę, ale pytanie czy jest sens ingerować w starą siatkę bez poprawy w 3dsie pudła + mapowania? Sam wiązałem dużą nadzieję i się cieszyłem pracą Sakoriusa lecz okazało się, że praca poszła na marne. Może ktoś wyprosi siatkę od PEKAPa i poprawi model?
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwietnia 2010, 19:48:27 »
Może ktoś wyprosi siatkę od PEKAPa i poprawi model?

Znajdź chętnego na poprawki, siatką się zajmę ja.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwietnia 2010, 20:13:05 »
(...)Sam wiązałem dużą nadzieję i się cieszyłem pracą Sakoriusa lecz okazało się, że praca poszła na marne.(...)
A kto powiedział, że wszystko stracone? Czasy się zmieniają...
Pozdrawiam, Sławek

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwietnia 2010, 20:14:17 »
Opieram się na Twojej decyzji z 28. grudnia.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwietnia 2010, 20:44:52 »
Model świateł powinieneś poprawić aby wyglądało lepiej a reszta jest spoko
Fot 22-2009:
http://www.hamman.cal.pl/galeria/displayimage.php?album=14&pos=0
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Kwietnia 2010, 20:57:02 »
Opieram się na Twojej decyzji z 28. grudnia.
Od tego czasu wiele się zmieniło.
Pozdrawiam

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Kwietnia 2010, 20:33:14 »
Witam. Prace nad modelem i kabina dobiegają końca. Poniżej skreny. Z takich większych nowości to został uruchomiony komputer (działa tak w miarę, co widać poniżej), działa co prawda nie całkiem idealnie, lecz coraz bliżej realności. Pulpit został po skalowany by jeszcze bardziej zbliżyć go do realnego modelu. Jedyny i wielki minus, to przełączniki, których brak. Nie można ustawić żądanego pivota, także przełączniki w tym pulpicie są nierealne. Może kiedyś mnie jakoś oświeci. Paczka na dniach trafi do bugs.

Pozdrawiam.

Ps.
Dziękuję za pomoc techniczną Maciejowi "youBy" oraz Patrykos'owi i dark'owi71wrc za fotki :)
« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2010, 20:38:45 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline ET21-622

  • Wiadomości: 287
  • Dźwiękowiec
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Kwietnia 2010, 21:24:27 »
Może się nie znam na modelowaniu, ale reflektory są nie takie jak w realu. Wystarczy porównać zdjęcie z maszyny i z realu przykład:
Maszyna:
http://eu07.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=15251.0;attach=16135;image
Real:
http://eu07.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=11805.0;attach=16045;image

Zdaje sobie sprawę, że model powstaje na starym byku, ale myślę że trza by było to troszkę poprawić. No a reszta prezentuje się ładnie :)
Pozdrawiam ET21-622

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Kwietnia 2010, 21:31:22 »
Może się nie znam na modelowaniu, ale reflektory są nie takie jak w realu. Wystarczy porównać zdjęcie z maszyny i z realu przykład:
To samo mi przyszło do głowy. Nie lepiej byłoby submodele reflektorów obrócić wkoło osi wzdłużnej o 90st, i następnie rozciągnąć po osi poprzecznej, a ścisnąć po osi pionowej? Wtedy były by płaskie z góry i z dołu a zaokrąglone po bokach, myślę że dało by radę zrobić odpowiednie zmiany edytując tylko transformy w t3d notatnikiem...

Offline Mytnik

  • Wiadomości: 576
  • Administrator
    • Zobacz profil
    • Mój kanał na YT
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Kwietnia 2010, 21:33:05 »
Więc i ja dorzucę swoje 3 grosze :)
Chodzi mi o te elementy pulpitu, które zaznaczyłem na zielono.
Przecież  w nowych modelach kabin @Sakoriusa czy @Profety, znajdują się takie przełączniki/przyciski.
Moim zdaniem lepiej by to wyglądało niż taki "płaski" pulpit.

Nie wytykam autorowi błędów (i tak odwalił kawał dobrej roboty), tylko piszę tutaj swoją sugestię, z którą przecież nie każdy musi się zgodzić.


Offline puma2091

  • Wiadomości: 463
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwietnia 2010, 21:34:11 »
Również zgadzam się co do lamp. Dolna i górna krawędź mogła by być płaska wtedy by dużo bardziej było realistyczne.
Fajnie też że komputer będzie można uruchomić. A nastawnik będzie miał 4 pozycje tak jak w realu, czy kilkanaście tak jak to było w starym modelu?

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Kwietnia 2010, 01:50:42 »
Witam. Panowie, powiem tak, czas mi sie kończy, a od niedzieli siedzę nad tym. Właśnie mija trzecia godzina a ja mam dwa przełączniki hebelkowe które i tak je nie przypominają :D. Przełączniki są pod wielkim znakiem zapytania, jak do 4 nic nie wymyśle, to oznaczać będzię ze się po prostu "nie da". Lampy? Można pomyśleć :)

Dam znać, jak nadejdą lepsze czasy.

A nastawnik będzie miał 4 pozycje tak jak w realu
Hmm, Maaaciek jak to czytasz to, pamiętaj proszę o 201Em.chk  :)


   « Dodano: 23 Kwietnia 2010, 04:26:03 »
Witam.
No i mnie oświeciło, lepiej niestety się nie da. Więcej przełączników nie bedzie :)
Działa : Pantograf 1,2; ws, zasilanie poc.

skren: załacznik.

Pozdrawiam. Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2010, 04:26:04 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline kurak303E

  • Wiadomości: 267
  • PKP Intercity, Gdynia - kurs maszynistowski :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Kwietnia 2010, 16:24:55 »
Troszeczkę moim zdaniem za sztucznie to wygląda. Przede wszystkim przydałoby się dodać cienia w kabinie. Ta trainzowa kabina udowadnia ile realizmu dodaje umiejętne ścieniowanie kabiny.



Poza tym czy w ogóle zostały wykorzystane zdjęcia tej kabiny?
Lubię SU45 :) Zapraszam na mój kanał, głównie o SU45 na YT - http://www.youtube.com/user/Gryszaq oraz Ełcką Galerię Kolejową - www.elkgk.cba.pl

Offline vel.debek

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Kwietnia 2010, 17:31:46 »
To na pewno kupa roboty, ale rzeczywiście wygląda trochę kiczowato. Może zdjęcia lepszej rozdzielczości i właśnie odpowiednie cieniowanie? Bo to tak trochę paintowato...

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Kwietnia 2010, 17:36:51 »
Pytanie za 100 punktów:

Czytał ktoś zdanie w pierwszym poście MKaczego?
Cytuj
Kabina jest jeszcze nie skończona,
Więc to, jak teraz wygląda kabina, to podejrzewam, że są to robocze tekstury, tak żeby screeny porobić.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Kwietnia 2010, 17:49:40 »
Witam.
Troszeczkę moim zdaniem za sztucznie to wygląda. Przede wszystkim przydałoby się dodać cienia w kabinie. Ta trainzowa kabina udowadnia ile realizmu dodaje umiejętne ścieniowanie kabiny.
Ta kabina o ile się nie mylę to fakt, "umiejtnie", posklejane fotki kabiny, ale brak 3d...

Poza tym czy w ogóle zostały wykorzystane zdjęcia tej kabiny?
Jak najbardziej.

Więc to, jak teraz wygląda kabina, to podejrzewam, że są to robocze tekstury, tak żeby screeny porobić.
Muszę Cie zmartwić, ale to tak zostanie. Nie wiem czy ma to wpływ, ale mam 16bit'owe wyświetlanie tekstur, wiec u Was może wyglądać lepiej. Z resztą obecna tekstura pulpitu, jest najlepsza.

    Ludzie, nie wiem czy zauważyliście, ale cały pulpit powinien wyglądać inaczej. Wyznaje taka zasadę jakiej się nauczyłem od początku przygody z tym projektem, chcesz coś, zrób to. A że mam za słabego kompa na maxa, robie wszystko, modyfikując tylko pliki t3d. Wychodzi jak wychodzi. Więc ja proszę o odrobinę wyrozumiałość, zdaję sobie sprawę ze owa kabina nie ma porównania do prac Kolejarza, Profety, ale chyba dobrze że coś jest, i nie jest to wcale takie złe.
    Jeśli macie ochotę na model ET22 serii 2000 z hiper mega kabiną z cieniami, proszę bardzo, macie pełne pole do popisu. Ja robię na swój sposób, który ma paru zwolenników a oni mi starczą. Nie zniechęcicie mnie, kabina na obecnym etapie zostanie, za jakiś czas wydana, chyba ze góra zadecyduje inaczej. Ewentualnie drobne poprawki, mogą się jeszcze pojawić.
    I bardzo proszę o powstrzymanie się od takich uwag, jak powyżej, gdyż nie mam wpływu na mapowanie kabiny :)

Pozdrawiam.

Ps. Maciej, pamiętaj proszę o pliku 201Em.chk :)
« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2010, 17:58:13 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Kwietnia 2010, 18:10:20 »
Cytuj
Nie wiem czy ma to wpływ, ale mam 16bit'owe wyświetlanie tekstur, wiec u Was może wyglądać lepiej. Z resztą obecna tekstura pulpitu, jest najlepsza.
Tekstura pulpitu jest najbardziej OK. Nie mam się czego czepiać, bo kabina wygląda dobrze. Dobrze, że wersja kabiny byka po modernizacji będzie wykonana. @MKaczy/@youBy jakieś szczegóły odnośnie fizyki ? Zostanie rozruch tak jak w normalnym byku, czy będzie coś kombinowane z rozruchem z użyciem PSR (w jakimś uproszczeniu, tak żeby zachować dźwignie z 4 położeniami - zero, zwiększenie lub zmniejszenie prądu na silniki i neutralna pozycja - tak jak  jest w ET22-2000) ?

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Kwietnia 2010, 18:45:38 »
@MKaczy/@youBy jakieś szczegóły odnośnie fizyki ? Zostanie rozruch tak jak w normalnym byku, czy będzie coś kombinowane z rozruchem z użyciem PSR (w jakimś uproszczeniu, tak żeby zachować dźwignie z 4 położeniami - zero, zwiększenie lub zmniejszenie prądu na silniki i neutralna pozycja - tak jak  jest w ET22-2000) ?
Nie bedzie jak w standardowym, Maciek pracuje nad tym. A pomysłów jest wiele.

Ps. Maciej, pamiętaj proszę o pliku 201Em.chk :)


   « Dodano: 23 Kwietnia 2010, 20:46:44 »
Również zgadzam się co do lamp. Dolna i górna krawędź mogła by być płaska wtedy by dużo bardziej było realistyczne.
Też mi sie tak wydaje :>
« Ostatnia zmiana: 23 Kwietnia 2010, 20:46:44 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline puma2091

  • Wiadomości: 463
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Kwietnia 2010, 21:01:44 »
A dało by radę jeszcze poszerzyć?  (góra, dół)
Sklejanka dla porównania w rzeczywistości, przed, po spłaszczeniu.
             

           

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Kwietnia 2010, 21:56:11 »
Witam,

Moje trzy grosze dotyczą pantografów. Mają być Stemmanny DSA, a są polskie 55ZW. Wystarczy zaczerpnąć z modelu EP09 :).

Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Kwietnia 2010, 23:46:59 »
Dobra, tak niech już zostanie. Patyki jeszce mówicie, mhm... :)

"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Kwietnia 2010, 23:52:19 »
Reflektory też można wziąć z EP09.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Wdowa94

  • Wiadomości: 93
  • Elektro-Informatykowy MK
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Kwietnia 2010, 00:46:25 »
Reflektory też można wziąć z EP09.

Do tego jeszcze modyfikacja czoła Byka
Gdyby MaSzyna działała na ATi....
...świat byłby piękny

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Kwietnia 2010, 03:34:20 »
     Panowie, napisałem ze tak już zostaje, i proszę nie wymyślać już. Dziś jeszcze postaram się podmienić patyki i paczka wieczorem powinna trafić do bugs. Jeszce coś, jest już fizyka, w ciekawy sposób się teraz to prowadzi, także chyba z youBy'm zrobimy szkolenia, ale spokojnie, będzie mała DTRka, hehe. O szczegółach w późniejszym terminie. :)

No i oczywiście chciał bym bardzo podziękować Maciejowi youBy'em za fizyke. Wyszło naprawdę ciekawie... :D

Dobranoc.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Krzystek60

  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Kwietnia 2010, 07:55:25 »
Mam takie ostatnie pytanko. Czy w serii 2000 jest bocznik? Bo mnie to zaciekawiło bo w ET22-2000 był. I czy w realnej lokomotywie też jest?
Nie ważne jaki popełnisz błąd... Ważne jest to żeby nie powtórzyć go jeszcze raz.

Offline Szopa

  • Wiadomości: 228
  • Miłośnik kolei z Wrocławia
    • Zobacz profil
    • Moja galeria zdjęciowa
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwietnia 2010, 09:36:10 »
Z tego co mi wiadomo cała seria ET22-2000 ma te same silniki trakcyjne i układ rozruchu co zwykłe ET22. Bocznik jest jak najbardziej, tylko sterowany za pomocą układu prędkości zadanej. Po osiągnięciu pozycji równoległej bezoporowej są dodawane pozycje bocznikowania stojanów silników trakcyjnych. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.
www.gagarin.kolej.org.pl -moja galeria zdjęciowa
www.youtube.com/user/gagarinpl -moja galeria filmowa
Pozdrawiam!

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Kwietnia 2010, 17:53:15 »
Witam. Panowie, można powiedzieć iż oficjalne prace dobiegły końca. Paczka z modelem za dłuższą chwile pojawi się w bugss. Na tym koniec moi drodzy.

Pozdrawiam.


   « Dodano: 07 Maja 2010, 19:21:21 »
Witam. Prace zostały ukończone. Model teraz czeka na przystosowanie do PC i w najbliższym czasie zostanie opublikowany.

Filmik z jazdy:


Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2010, 19:21:56 wysłana przez MKaczy »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: ET22-2K Final.
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Maja 2010, 21:45:17 »
Witam. Z racji iż jestem zasypywany pytaniami na gg, "kiedy wyjdzie model" podjąłem decyzję.
Kto jest zainteresowanym modelem, zapraszam na PW.
 Nie publikuję publicznie, gdyż paczka nie jest stworzona oficjalnie pod PC. Mam nadzieję ze w taki sposób, wyjdzie w SP2.

Pozdrawiam.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da