Autor Wątek:  Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?  (Przeczytany 59309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WOMEN

  • Gość
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Marca 2010, 04:51:57 »
Cytuj
Atari to jedno, a Commodore wyprodukowało commodore i amigi :)
Mądrala :P
Cytuj
A muzyczkę, to chyba każdy robił :D
Ja nie :D ponieważ ja nie jestem każdy tylko jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju ;P
Cytuj
A łatwo nie było, bo C64 ma tylko 3 kanały 8 oktawowe.
Zdolniacha :D

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Marca 2010, 14:29:01 »
Cytuj
ale podobno było gorsze, bo gry się wczytywały po 30 minut (a znając magnetofonowe realnia, wiele razy się nie wczytywały i od nowa)
Mnie się pamięć zaciera, ale coś mi świta, iż wgrywało się najpierw program 'turbo', a później dopiero jakieś gry. Po wgraniu turbo, gry ładowały się chwila moment.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #62 dnia: 29 Marca 2010, 23:56:11 »
Powrót słynnego C64, co prawda w nazwie no ale :) => http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosci/news/legendarny-komputer-powraca,1457096
No no brzmi ciekawie. Z tego co wyczytałem to będzie to pecet z nazwą  komodorka :)  Czas pokaże jak to się przyjmie. Pożyjemy zobaczymy :)
Przypomniałem sobie, że grywałem też w Another World

Gierka raczej do łatwych nie należała.
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2010, 11:23:43 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #63 dnia: 05 Kwietnia 2010, 13:45:44 »
No, według mnie to profanacja komodorka :) No ale każdy szuka jakiegoś sposobu na zarobienie kilku groszy.
Another World, też w to grałem :) Tylko najczęściej te gąski, czy dżdżownice czy jak to nazwać mnie atakowały :D

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #64 dnia: 06 Kwietnia 2010, 21:49:34 »

Another World, też w to grałem :) Tylko najczęściej te gąski, czy dżdżownice czy jak to nazwać mnie atakowały :D
Mi to w sumie bardziej przypominało pijawke :D
Ale racja, też nie raz mnie to coś atakowało. Ponieważ temat o Amidze chwilowo się wyczerpał, proponuje teraz troszkę popisać o Play Station. Myślę, że Playa to raczej większość z was pamięta :)  Ja najczęściej z wyścigówek to śmigałem w Gran Turismo
&feature=related
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2010, 22:04:47 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #65 dnia: 06 Kwietnia 2010, 22:17:53 »
Hmm... Commodore 64 i jego magnetofonik :) Mniamuśnie! Ile to razy kręciło się śrubką do ustawiania głowicy. Ten czas, piski i "oczopląs" na ekranie w oczekiwaniu na komunikat READY: Ile to razy był ?Syntax Error? Oj, wiele razy, wiele.

A co do grania. Jak pamiętam rozwalałem joysticki na różnego rodzaku olimpiadach, gdzie machało się nimi jak szalone :) Giana Sisters, Vermeer, Spy vs Spy i wiele innych gierek naprawdę było niesamowitych. Potem magnetofon zastąpiła stacja dyskietek. Jaka to była prędkość nagrywania i odczytu! Ileż to miejsca było: 170 kB na jednej stronie dyskietki! Do tego "dopalacz" w postaci kartridża FINAL III, FINAL IV to było to!
Ile to się programowało w Basicu jak i Asemblerku. Całe noce nieprzespane były.. :]
Ale co trzeba powiedzieć o C64 najlepszego, że miał NAJLEPSZY przetwornik dźwięku układ SID. Przy dobrym programie oraz umiejętnościach można było naprawdę fajną muzę skomponować.
Gwoli ciekawostki: Zespół Kombi w początkowej fazie korzystał właśnie z C64 w celu wykorzystania go do aranżacji utworków. Więc naprawdę jak na swoje czasy był to 8-bitowiec naprawdę spoko.

Offline Wdowa94

  • Wiadomości: 93
  • Elektro-Informatykowy MK
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Kwietnia 2010, 07:06:52 »
Może mały Off-Topic, ale Commodore USA przewiduje na ten rok wydanie Commodor'y 64(bit), która wydajnością ma konkurować z PlayStation4 i Xbox 720.
Zapowiada się ciekawie ponowne wejście Commodore na rynek rozrywki
Gdyby MaSzyna działała na ATi....
...świat byłby piękny

Offline KormaK

  • Wiadomości: 152
  • pizzapizzapizza
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Kwietnia 2010, 18:45:28 »
Ja najczęściej z wyścigówek to śmigałem w Gran Turismo

Uuuooo, to jest coś :) Ta satysfakcja gdy kupujesz Castrol Toyotę Suprę JGTC i wygrywasz wyścig na Grand Valley Speedway (60 okrążeń - ponad 1h 30min jazdy). @Sawi, jaka była Twoja maksymalna prędkość w GT1? :>
« Ostatnia zmiana: 08 Kwietnia 2010, 19:58:23 wysłana przez REWIZOR »
everybody lies

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Kwietnia 2010, 20:00:58 »
A ja jeszcze mam Amigę :) Dostałem od rodziców za dobre stopnie w 7 klasie podstawówki 500+ z 1MB ramu. A najlepsze gierki to: Project X, SWIF, Alien Breed, Super Frog, Walker, Agony, Apidya, Banshee, Turican, Galaga Deluxe. Jeszcze niedawno grałem na PC na emulatorze w Project X i prawie płakałem ze szczęścia :]


aaaaaaaaa zapomniałem jak wyszła gierka FRANKO polskiej produkcji to z kumplami do szkoły się nie chodziło!

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Kwietnia 2010, 16:26:05 »
Hmm... Commodore 64 i jego magnetofonik :) Mniamuśnie! Ile to razy kręciło się śrubką do ustawiania głowicy. Ten czas, piski i "oczopląs" na ekranie w oczekiwaniu na komunikat READY: Ile to razy był ?Syntax Error? Oj, wiele razy, wiele.

A co do grania. Jak pamiętam rozwalałem joysticki na różnego rodzaku olimpiadach, gdzie machało się nimi jak szalone :) Giana Sisters, Vermeer, Spy vs Spy i wiele innych gierek naprawdę było niesamowitych.

@Mutopompka ja też pamiętam ten magnetownik do C64, co prawda komodorka nigdy nie miałem, ale w pamięci zapadły mi sceny jak mój kumpel  ustawiał śrubokręcikiem głowicę by można było w coś poszpilać. Nie raz i nawet pół godziny musiał kręcić by wszystko było oki. Te przewijanie tych kaset :) Stare dobre czasy. Często graliśmy w Boulder Dash
&feature=related kultowa gierka :D
wyścig na Grand Valley Speedway (60 okrążeń - ponad 1h 30min jazdy). @Sawi, jaka była Twoja maksymalna prędkość w GT1? :>
Kurczaki żebym ja jeszcze to pamiętał he he. Świta mi coś, że w tym rajdzie trzeba było często opony zmieniać :D
 
A ja jeszcze mam Amigę :)
No to jesteś szczęściarzem. Mi tylko zostały po niej wspomnienia :) :) :)
A najlepsze gierki to: Project X, SWIF, Alien Breed, Super Frog, Walker, Agony, Apidya, Banshee, Turican, Galaga Deluxe. Jeszcze niedawno grałem na PC na emulatorze w Project X i prawie płakałem ze szczęścia :]
aaaaaaaaa zapomniałem jak wyszła gierka FRANKO polskiej produkcji to z kumplami do szkoły się nie chodziło!
Tak jak juz wspomniałem wcześniej żabkę oczywiście kojarzę:)
Banshee jak przez mgłę. Nie wiem czy dobrze myślę, ale ta gierka kojarzy mi się z jeepem i samolocikiem. A jeśli chodzi o Franko to była dość brutalna gierka. Jednym słowem dużo krwi i non stop łomot :D
Ja z kolei nie zapomnę szpili w Mortal Kombat :)
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2010, 17:08:20 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline JUVENTU$

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 24
  • To wycie wentylatorów to życie!!! 700A forever...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Kwietnia 2010, 16:32:39 »
Kilka (jak nie naście) lat temu to miałem radochę jak dostałem od rodziców tzw. "grę telewizyjną". Śmigało się w Mario na telewizorze - aż miło powspominać :)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #71 dnia: 09 Kwietnia 2010, 17:33:47 »
Śmigało się w Mario na telewizorze - aż miło powspominać :)
No tak szpilało się kiedyś w Mario
&feature=related z resztą nie tylko ja, bo jak przejrzysz ten wątek to sam zobaczysz, że parę osób też ją dobrze pamięta :D
Na szczęście wspomnienia to coś czego nikt nam nie zabierze :P
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2010, 17:54:06 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline tom_21_pl

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Kwietnia 2010, 17:46:44 »
Na ostatnim poziomie w mario chodzi się w kółko w wulkanie (czy co to tam jest)

Offline LHS_ST40S

  • Wiadomości: 472
  • OSx86 is the best!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Kwietnia 2010, 19:19:05 »
Na ostatnim poziomie w mario chodzi się w kółko w wulkanie (czy co to tam jest)
No patrzta ludzie, nie wiedziałem że Super Mario ma ostatni poziom, ja zwykle około 25 levela wymiękałem. :)
Cud zdarza się tylko kiedy nie ma znaczenia.

Offline JUVENTU$

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 24
  • To wycie wentylatorów to życie!!! 700A forever...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Kwietnia 2010, 19:24:38 »
I kogo obchodziło że grafika jak w wierszu polecenia xD Mario wymiatało a wszędzie było na pęczki dyskietek z grą :D

Offline mannek

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Kwietnia 2010, 19:25:04 »
Na ostatnim poziomie w mario chodzi się w kółko w wulkanie (czy co to tam jest)


http://www.video-demotywatory.pl/644/Gry

Offline JUVENTU$

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 24
  • To wycie wentylatorów to życie!!! 700A forever...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Kwietnia 2010, 19:28:32 »
Na ostatnim poziomie w mario chodzi się w kółko w wulkanie (czy co to tam jest)
http://www.video-demotywatory.pl/644/Gry
I jeszcze ta muzyka! Mógłbym jej godzinami słuchać :)

Offline puma2091

  • Wiadomości: 463
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Kwietnia 2010, 20:12:36 »
Ja może Amigi nie miałem, ale istniało coś takiego jak gra telewizyjna. Jak mi działa to "ciupie" w nią do dziś. Gry takie jak  Super Mario Bros, Tanks (nazwana prze ze mnie i kuzyna tanki ;)) albo tetris, Bomberman to było coś. Szczerze powiem że nic nie zastąpi tych gier. Jak znajdę pudełko to pokarzę moje "kolekcje". ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2010, 20:32:12 wysłana przez puma2091 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #78 dnia: 15 Kwietnia 2010, 10:09:14 »
Ja może Amigi nie miałem, ale istniało coś takiego jak gra telewizyjna. . Gry takie jak  Super Mario Bros, Tanks (nazwana prze ze mnie i kuzyna tanki ;)) albo tetris, Bomberman to było coś.
Żałuj, żałuj ja miałem Amigę i jak to nazwałeś grę telewizyjną. Zaletą owej gierki telewizyjnej był szeroki wybór gier to trzeba przyznać. Ceny chyba też nie były kosmiczne, bo pamietam, że wielu moich znajomych miało lub ma Pegasusa. Wymienialiśmy się często kartridżamii :D
Mario Bros, Tanks, Tetris i wiele wiele innych zajmowały multum czasu :)
Apropo tego watku, pamiętacie hit jakim były na rynku elektroniczne jajka TAMAGOTCHI ?
Sam kojarzę, że nie raz w nocy to pikało i trzeba było wstać dać jeść lub posprzatać :P

Cosik o jajeczkach:P  http://pl.wikipedia.org/wiki/Tamagotchi, http://tama-world.pl/
Myślałem, że po jajeczkach ślad zaginął, a tu proszę nadal produkują w dodatku w kolorze, widać człowiek całe życie się uczy, i są na tym świecie jeszcze rzeczy, które są w stanie zaskoczyć, bo ja o tym bynajmniej pierwszy raz słyszę :)
Miał ktoś z was lub posiada takie TAMAGOTCHI w kolorze?
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2010, 19:22:10 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

WOMEN

  • Gość
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #79 dnia: 08 Czerwca 2010, 17:03:32 »
Znalazłam Robocika :) dla wtajemniczonych podaję link :D

http://it-bits.pl/public/robbo 

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #80 dnia: 19 Czerwca 2010, 22:54:14 »
Ja w piwnicy mam ciekawy osprzęt, z czego całe jest tylko Amiga 500 i Commodore 128.

Offline taper

  • Wiadomości: 208
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #81 dnia: 10 Lipca 2010, 22:19:32 »
Hmm. Miałem Atari 800XE, na tym grałem w Robbo, Tomahawk"(kto to pamięta), i jeszcze inne . Ciekawie zapuszczało się gierki z magnetofonu. później "przyjaciółka" 500, 1MB. Gierki to Railroad Tycoon, K240, Gunship 2000, Duna 2, Setlersi.Najlepsze było to, że Amiga "ciągnęła"  wymagające gierki, a nie potrzebowała do tego dużo pamięci, a procesor to miała naprawdę wolny.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #82 dnia: 12 Lipca 2010, 08:56:51 »
Hmm. Miałem Atari 800XE
A ja tak już wcześniej pisałem tylko starą poczciwą Amigę :)
później "przyjaciółka" 500, 1MB. Gierki to Railroad Tycoon, K240, Gunship 2000, Duna 2, Setlersi. 
No tak A 500 to chyba była to jedna z pierwszych Amig, ale głową za to nie ręczę :D. Co do gierek Gunship kojarzę z helikopterem. Duna 2 fabuła chyba podobna jak do Settlersów, należało w niej rozbudować swoją planetę zdobywać surowce i bronić się przed wrogami.
Najlepsze było to, że Amiga "ciągnęła"  wymagające gierki, a nie potrzebowała do tego dużo pamięci, a procesor to miała naprawdę wolny.
Co do grywalności gierek na Amie różnie z tym bywało, nie raz dyskietkę 5 minut potrafiło wczytywać :) Największa katorga była z grami na 6 dyskietkach :P

« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2010, 09:10:42 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Bombardier

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Lipca 2010, 16:43:01 »
Amiga...
Grało się, grało - moje ulubione gry to North&South, Cannon Fodder, Superfrog, Fire & Ice i Pinball Fantasies/Dreams. Ale co tam gry, demoscena miażdżyła. Moje ulubione dema to Desert Dream, State of the Art, 9 Fingers, World of Commodore, Jesus on E's i polskie Technological Death.
Dość niedawno kupiłem na Allegro -  z sentymentu - pełny zestaw z Amigą CDTV - taki, jaki miałem kiedyś. W wolnych chwilach odpalam na niej demka - nostalgia niesamowita. Szkoda, że nie mam drugiej FDD żeby włączyć Jesus on E's, żonglerka dyskietkami fajna nie jest ;-)

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Września 2010, 15:18:43 »
Amiga...
Grało się, grało - moje ulubione gry to North&South, Cannon Fodder, Superfrog, Fire & Ice i Pinball Fantasies/Dreams.
Z tych, które wymieniłeś nie potrafię tylko skojarzyć tej Fire& Ice.  North&South,  pamiętam największe problemy miałem ze zdobyciem fortu i pociągu :) Cannon Fodder heh, ile to godzin się przy ty spędziło i chuchało i dmuchało na swoją załogę, aby awansowała w stopniach :D a potem łezka w oku, jak traciło się awansowanych jeden po drugim :) Superfrog heh latająca żabka w pelerynce :) Pinball któż tego nie zna:P ? He he rekord bity za rekordem, oj grało się kiedyś grało :D teraz to już tylko wspomnienia zostały :)
Ale co tam gry, demoscena miażdżyła. Moje ulubione dema to Desert Dream, State of the Art, 9 Fingers, World of Commodore, Jesus on E's i polskie Technological Death.
Co do wspomnianych przez ciebie dem nie kojarzę ich kompletnie.
Dość niedawno kupiłem na Allegro -  z sentymentu - pełny zestaw z Amigą CDTV - taki, jaki miałem kiedyś. W wolnych chwilach odpalam na niej demka - nostalgia niesamowita. Szkoda, że nie mam drugiej FDD żeby włączyć Jesus on E's, żonglerka dyskietkami fajna nie jest ;-)
A co do Amigi CDTV, rozglądałem się ostatnio za tym modelem po komisach i niestety nic nie znalazłem. Ba mało tego nawet A500 nie było, widać teraz to ciężko będzie zdobyć ehhh. Próbowałem nawet ostatnio odpalić jakiś emulator, ale niestety po wielu próbach nie udało mi się to.
« Ostatnia zmiana: 01 Września 2010, 16:12:34 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Września 2010, 16:14:28 »
Próbowałem nawet ostatnio odpalić jakiś emulator, ale niestety po wielu próbach nie udało mi się to.
Pewnie te emulatory nie współpracują z Win7. U mnie pod XP i Vistą śmiga aż miło :)
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Bombardier

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #86 dnia: 01 Września 2010, 16:18:25 »
Cytat: Sawi
Co do wspomnianych przez ciebie dem nie kojarzę ich kompletnie.
To przecież najważniejsze dema, jak można ich nie kojarzyć? :-)

Cytat: szogun
Pewnie te emulatory nie współpracują z Win7.
Współpracują. Nie piszmy głupot.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #87 dnia: 01 Września 2010, 16:31:05 »
To przecież najważniejsze dema, jak można ich nie kojarzyć? :-)
A no widzisz aż mi głupio, ale ja ich kompletnie nie kojarzę heh.
Współpracują. Nie piszmy głupot.
@Bombardier a możesz napisać coś więcej o tym? Chodzi mi o to jakiego ty używasz i gdzie mogę go znależć, bo bardzo chętnie pograłbym sobie w stare dobre gierki :)
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Bombardier

  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #88 dnia: 01 Września 2010, 17:05:10 »
WinUAE 2.1 bodajże. Z emulatorów nie korzystam, chyba, że jest coś, czego nie odpalę na CDTV (1MB RAM robi swoje).

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Amiga i nie tylko. W co najczęściej graliście?
« Odpowiedź #89 dnia: 01 Września 2010, 20:57:20 »
WinUAE 2.1 bodajże. Z emulatorów nie korzystam, chyba, że jest coś, czego nie odpalę na CDTV (1MB RAM robi swoje).
I to był strzał w 10 :) od siebie dodam, że bardzo fajny programik, czy jak kto woli emulator, nawet prosty w obsłudze ;) polecam. Teraz stare gry stoją przede mną otworem :D
Odgrzeje nieco tego kotleta :P Tak dzisiaj wspominaliśmy z kolegą czasy amig i nie tylko i przypomniała mi się w między czasie tej pogawędki luzacka gierka "Cool Spot"
&NR=1 Ktoś z Was ją kojarzy?
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2011, 22:23:36 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".