Autor Wątek:  Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska  (Przeczytany 6085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« dnia: 25 Stycznia 2010, 16:12:41 »
Witam, wspólnie z kolegą Mat863994 zaczelismy pracę nad nowa scenerią Konin-Kutno-Łódź Kaliska. W celu jak najszybszego jej ukończenia chcielibyśmy zaprosić osoby zainteresowane współpracą do pisania na priv albo w wątku. Poszukujemy osób z okolic tego szlaku,które mogłyby przesyłac materiały do wykorzystania przy tworzeniu scenerii. Bardzo pożadane tez są osoby które sprawnie śmigają na 3ds max studio. Im wiecej osób do współpracy tym szybciej będzie można pojeździc na tej tracie. Zapraszamy gorąco do współpracy.

Jeżeli rozpoczęliście prace, to przydały by się tutaj jakieś screeny. Inaczej ta wiadomość, to poszukiwanie pomocy, a nie informacja o pracach w toku. Macie 24h na dodanie screenów z postępów prac, inaczej wątek poleci na bocznicę.
Dodatkowo proszę poprawić pisownię, bo status moderowany powróci.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2010, 16:18:10 wysłana przez Quark-t »

Offline IC Forumowicz

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Stycznia 2010, 10:32:57 »
Coś ode mnie :) Może się przyda.. (Układ torów)

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Stycznia 2010, 11:15:47 »
Coś ode mnie :) Może się przyda.. (Układ torów)

Masz gest...
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Mat863994

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Stycznia 2010, 12:29:38 »
Witam.
A więc moze na początek małe wyjaśnienie...  Od jakiegoś czasu prowadzimy rozmowy na temat realizacji projektu budowy scenerii,  ponieważ od jakiegoś czasu bawiłem się EDYTOREM RA. Na etapie na  którym obecnie jestem uważam ze za wcześnie jest by podejmować tego typu deklaracje w dziale  "Na warsztacie".   Kolega troche wyrywny jest, ja planowałem założyć watek w dziale "Poszukuje, chce zrobić" cel miał być taki aby zwerbować do współpracy osoby z okolic tej linii, zorganizować prace, a później dopiero ogłosić powstawanie tej trasy.
Mogę przedstawić na chwile obecna jeden screen z edytora, resztę w późniejszym czasie.
 
PKP INTERCITY

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Kwietnia 2010, 14:23:26 »
Witam.
A więc moze na początek małe wyjaśnienie...  Od jakiegoś czasu prowadzimy rozmowy na temat realizacji projektu budowy scenerii,  ponieważ od jakiegoś czasu bawiłem się EDYTOREM RA. Na etapie na  którym obecnie jestem uważam ze za wcześnie jest by podejmować tego typu deklaracje w dziale  "Na warsztacie".   Kolega troche wyrywny jest, ja planowałem założyć watek w dziale "Poszukuje, chce zrobić" cel miał być taki aby zwerbować do współpracy osoby z okolic tej linii, zorganizować prace, a później dopiero ogłosić powstawanie tej trasy.
Mogę przedstawić na chwile obecna jeden screen z edytora, resztę w późniejszym czasie.
 
Mam nadzieję,że trasa będzie zrobiona jak najszybciej. Jestem z Konina wiec jesli coś będziecie chcieli(jakieś zdjęcia, informację, itp. to piszcie!-na forum w tutejszym wątku oczywiście).

Offline Mat863994

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Kwietnia 2010, 15:30:50 »
Na razie w znacznej części zrobiony jest układ torów...
Lecz Tomaszek_Lodz się wykruszył i zostałem sam.  Więcej info na GG: 760110
PKP INTERCITY

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwietnia 2010, 16:34:37 »
Na razie w znacznej części zrobiony jest układ torów...
Lecz Tomaszek_Lodz się wykruszył i zostałem sam.  Więcej info na GG: 760110
Szkoda, że się wykruszył bo jest o jednego mniej. Jeśli chcesz mogę zrobić zdjęcia stacji Konin i Konin Zachód oraz części stacji towarowej i wjazdu na Aluminium ;) Pomogę jak tylko mogę.
                                                                                                                                                                 Pozdrawiam!

Offline Mat863994

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Kwietnia 2010, 16:45:22 »
Pisz na GG. Jestem z okolic Konina wiec mam dostęp do tego terenu.
PKP INTERCITY

Offline MaSzynowicz

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia Konin-Kutno-Łódź Kaliska
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwietnia 2010, 16:56:41 »
Pisz na GG. Jestem z okolic Konina wiec mam dostęp do tego terenu.
W weekend majowy będzie czas na to i coś się zrobi. W wolnym czasie pogadamy na ten temat. A tak w ogóle ile km zrobiłeś układu torowego?Jeśli możesz wrzuć jakiegoś screena.
Ja właściwie jestem z miasta a nie okolic Konina.

Od stycznia nie widziałem ani kilometra scenerii, ani jednego screena. Uprawiacie puste gadanie. Bocznica dla całego wątku.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2010, 17:55:44 wysłana przez Krzysiek626 »