Autor Wątek:  Nielegalne umieszczanie plików bez zgody autorów przed wydaniem do publikacji  (Przeczytany 32177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
W związku ze zgłoszeniami naszych userów, dotyczącymi umieszczania plików nie wydanych do publikacji (różnych dodatków symulatora) przez naszych zbanowanych userów, które naruszają prawa autorskie twórców, w dniu dzisiejszym zawarłem porozumienie oraz daleko idącą współpracę z właścicielem serwisu Chomikuj.pl. Jako, że wklejacie na moje PW linki do plików, proszę aby zgodnie z ustaleniami wklejać całą ścieżkę do danego pliku.

Przykładowo: http://Chomikuj.pl/chomikvidu468/linia053 itp.

Jednocześnie Dział Kontroli i naduzyć przesłał do mnie informację:

Jest nam bardzo przykro, że dochodzi do tego typu naruszeń i bardzo chętnie
pomożemy w ich usunięciu.
Na mocy Art. 14 ust. 1 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną
(Dz.U.2002.144.1204), niezwłocznie po otrzymaniu informacji o bezprawnym
charakterze danych - dostęp do nich zostanie uniemożliwiony. W tym celu prosimy o
podanie dokładnej lokalizacji pliku w postaci linku do pliku bądź linku do folderu
zawierającego ten plik, oraz dokładnej nazwy pliku.

Link do każdego folderu można znaleźć bezpośrednio pod plikami w folderze, w
postaci http://Chomikuj.pl/chomik/folder

Jednocześnie deklarujemy pomoc i gotowość do udostępniania wszelkich koniecznych
informacji o działalności użytkowników, jeśli będzie taka potrzeba w ramach
prowadzonych przez Prokuraturę działań.


--
dane do wiad. adm
Kontrola legalności i nadużyć
Chomikuj.pl
abuse@team-solutions.pl


Jednocześnie dziękując za nadesłane zgłoszenia, proszę o wklejanie na moje PW, zauważonych nieprawidłowości, nielegalne umieszczanie plików źle sluży naszej społeczności poprzez zniechęcanie Twórców a tym samym spowolnienie rozwoju symulatora.


Pozdrawiam

Tomasz
EU07 TEAM

Oryginalna treść wiadomości dostępna dla zespołu EU07 w dziale Administracja.

Jako, że problem już nie występuje - odpinam.
@MaciejM.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2022, 21:20:36 wysłana przez MaciejM »
Pozdrawiam

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Nielegalne umieszczanie plików bez zgody autorów przed wydaniem do publikacji
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Września 2010, 12:18:18 »
W związku z wieloma zgłoszeniami userów w sprawie użytkownika Chomikuj.pl - vidu468 informuję, że ze strony serwisu zagwarantowano pełną współpracę prawną jednocześnie usuwając nielegalne pliki naruszające prawa autorskie. Dalszymi losami Pana vidu468 zajmą się już nasi prawnicy w porozumieniu z Zespołem Prawnym Chomikuj.pl. Pan vidu468 czuł się bezkarny i nie wykorzystał szansy dobrowolnego usunięcia plików z serwera. Jednocześnie przestrzegam, że w przypadku kolejnych zgłoszeń innych użytkowników udostępniających nieoficjalne pliki na portalu Chomikuj.pl czy też prywatnych stronach i forach, sprawy będą wyglądały analogicznie.

W załączeniu odpowiedź skierowana do mnie od Zespołu Kontroli legalności i nadużyć Chomikuj.pl (usunięto treści poufne, stanowiące tajemnicę pomiędzy Chomikuj.pl a eu07.pl)
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2010, 13:17:45 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam