Autor Wątek:  Skrajnia  (Przeczytany 3014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Skrajnia
« dnia: 27 Kwietnia 2004, 17:58:49 »
czy w nebuli lub jeszcze w tym Symku beda wagony z przekroczona skrajnia, ktore będą wiozly np. jakieś generatory i będzie sie (tak jak w realu) jechało 5km/h i co chwilkę przesuwało platforme klawiszami: < >  ???

Offline Kakish

  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Skrajnia
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwietnia 2004, 20:46:41 »
Cytat: "piotrek"
czy w nebuli lub jeszcze w tym Symku beda wagony z przekroczona skrajnia, ktore będą wiozly np. jakieś generatory i będzie sie (tak jak w realu) jechało 5km/h i co chwilkę przesuwało platforme klawiszami: < >  ???

jest niedokonczona pratforma burtowa Uaais, tak ze mozna by zrobic jakis ladunek z przekroczona skrajnia, tyle ze nie mam zanych fotek niczego co moglo by jechac na takim wagonie.
(powiem szczerze ze w zyciu nie widzialem jezdzacej skrajni)

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Skrajnia
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwietnia 2004, 10:09:15 »
A ja ze wstydem przyznam, że nawet o czymś takim nie słyszałem.. Znalazły by się gdzieś jakieś fotki/filmy?

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Skrajnia
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwietnia 2004, 17:58:06 »
Cytat: "piotrek"
czy w nebuli lub jeszcze w tym Symku beda wagony z przekroczona skrajnia, ktore będą wiozly np. jakieś generatory i będzie sie (tak jak w realu) jechało 5km/h i co chwilkę przesuwało platforme klawiszami: < >  ???


weź sobie włącz symka na wolnym kompie (tak żeby było koło 3-4fps). Gwarantuje Ci że pomimo tego że strzałka na Haslerze będzie koło 160 to będziesz się czuł jakbyś "pruł" 5km/h ;p
Inter City - Polskie Porządne Pociągi