Autor Wątek:  laptop  (Przeczytany 3205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz03

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
laptop
« dnia: 16 Czerwca 2009, 16:15:16 »
mam pytanie do osób które korzystają z symulatora na laptopie jak  wiadomo klawiatury numerycznej osobnej nie ma - jak korzystac z symulatora i jak odchamowac loka inne funkcje działają takie jak właczenie obwodu i spręzarki a reszta??? prosze o pomoc dziekuje pozdrawiam

1. Przestrzegaj zasad ortografii. Jeśli masz z tym problemy, używaj programów sprawdzających pisownię.
2. Nadaj swojemu wątkowi sensowny tytuł (odnoszący się do treści).
3. Nie nadużywaj znaków "??" czy "!!"

Zapoznaj się z Regulaminem.
Edytuj i popraw.
Akvin



Widzę, że się logujesz ale ignorujesz uwagi Moderatora. Proponuje zastosować się do uwag, jeżeli nie wiesz jak napisz PW.

REWIZOR

 Brak znajomości regulaminu. Lekceważenie uwag moderatora.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2009, 16:30:04 wysłana przez REWIZOR »

Offline Dolmio89

  • Wiadomości: 1185
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: laptop
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwca 2009, 16:36:04 »
Chyba każdy laptop ma funkcję używania części klawiatury jako klawiatury numerycznej (u mnie po przełączeniu klawisza funkcyjnego są to klawisze między "M" "?" "0" i "7"). Problem pojawia się gdy chcę zamknąć drzwi w EN57 i ruszyć (trzeba cały czas pamiętać o tym klawiszu funkcyjnym).
Poza tym laptopy z większym ekranem mają często pełnowymiarową klawiaturę.

Offline musiek25

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: laptop
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwca 2009, 16:40:26 »
Kolego włącz na laptopie klawisz Num loka tzn. nie wiem jak u ciebie ale u mnie klawisze funkcyjne są koloru niebieskiego więc wciśnij i przytrrzymaj klawisz Fn-kolor niebieski, następnie wciśnij klawisz Num Lock-wczasie wciskania tego klawisza nie puszczaj klawisza Fn. I wtedy korzystasz z cyfr tych namalowanych na niebiesko do odchamowywania itp. Chyba za bardzo się rozpisałem ale mam nadzieje, że zrozumiesz.

Offline murphy77

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: laptop
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2009, 16:44:52 »
Łatwiej nam będzie jeśli powiesz co to za laptop.

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: laptop
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwca 2009, 16:50:45 »
Najłatwiej będzie jak otworzysz instrukcję swojego laptopa i poszukasz tematu pt. używanie klawiszy numerycznych. Każdy producent laptopów rozwiązuje tę funkcję inaczej, więc rady użytkownika @musiek25 wcale nie muszą sprawdzić się u @lukasz03. Co do używania tych klawiszy, najpierw odpalasz lokomotywę, włączasz wszystkie niezbędne przełączniki, a jak masz ruszać, załączasz klawisze numeryczne i jedziesz. Do sterowania nie potrzebujesz innych klawiszy.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: laptop
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2009, 16:56:04 »
Ewentualnie problem możesz rozwiązać, podłączając do laptopa to:
http://www.ceneo.pl/Klawiatury%3B017Klawiatura_numeryczna_P2-38283.htm

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5