Autor Wątek:  Dodatki na zewnętrznych stronach.  (Przeczytany 5179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Dodatki na zewnętrznych stronach.
« dnia: 11 Czerwca 2009, 23:54:03 »
Odnośnie http://eu07.pl/forum/index.php?topic=12060.0

Nie wiem co Tobą kierowało, może masz jakieś ważne nieznane mi powody, ale wiedz jedno, to mi utrudni symkowe życie niż ułatwi.
Może Ci co tworzą, niech wszyscy zakładają swoje strony. Będzie  wtedy porządek i git.

Daleki jestem od oceniania twych powodów, bo ich poprostu nie znam, a opisuję to z mojego punktu widzenia.

Przenoszę.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2009, 01:07:00 wysłana przez Akvin »

Offline Stachu

  • Wiadomości: 9
  • EP07-135
    • Zobacz profil
    • Moje fotki
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Cdn http://eu07.pl/forum/index.php?topic=12060.0
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwca 2009, 00:08:25 »
Wiem że mogę dostać warna, ale mimo wszystko zdecyduję się napisać.
Umieszczanie dodatków na swojej stronie to zły pomysł. Na przykładzie MSTS powiem, że wiele dodatków było opublikowanych na stronach ich autorów, niestety po jakimś czasie strony znikały wraz z dodatkami i niektóre z nich dziś ciężko zdobyć. Tak więc apeluje do kolegi @Sigmana o przemyślenie tej sprawy i umieszczanie swoich dodatków na stronie eu07.pl.
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie twórców symka.
EP07-135 - najładniejsza siódemka w CM Katowice :))

Offline mechanik88

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 172
  • TROLL
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwca 2009, 08:25:54 »
To i ja się jeszcze wtrącę. Jesteś tu na forum postacią (Sigman) znaną przede wszystkim z tego, że tworzysz dla nas piękne dodatki. Osób takich jest naprawdę niewiele.To że masz chęci i będziesz nadal tworzył i publikował dla nas jest to bardzo dobra wiadomość, niezależnie gdzie te dodatki będą się znajdowały. Stachu napisał dość ważną rzecz. Linki mogą po pewnym czasie wygasnąć a wtedy nijak nie będzie jak cieszyć się nowymi modelami, teksturami, itd. Zaczną się pytania innych osób czy takowe posiadają. Trzeba też zauważyć że czasami też są zapytania dlaczego jest tak, dlaczego to mi nie działa. Ciężko odpowiadać na pojedyńcze wiadomości, a na forum jak już ktoś coś wyjaśni to pozostaje to i widzą to inni userzy. Piszę to dla tego że tak może być w przyszłości, szanując przy tym Twoją decyzję. ZiomalIC wczoraj napisał że trzeba podnieść do góry głowę i na spokojnie przemyśleć pewne sprawy, że emocje biorą górą. Też tak uważam, nie ma co się przejmować innymi forumowiczami. Zawsze się znajdzie jakiś wróg który oskarża o coś czego się nie zrobiło, wtedy nie najlepszym rozwiązaniem jest ucieczka przed tym wszystkim ale stanięcie twarzą w twarz z problemem który się oplótł wokół Twojej osoby, nawet jeżeli byłaby to walka z wiatrakami. Trzeba pokazać że się jest twardym jak skała. Powodów pewnie jest kilka, których pewnie nie znamy ale warto to jeszcze przemyśleć.   

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwca 2009, 09:38:45 »
Nie chciałem na moje wynurzenia wątku oddzielnego zakładać (zakładając, że będę w nich odosobniony), a tu proszę, jednak się Mariusz odważył. I ja się do jego zdania przychylam.
Sigman, nie wiem, co Ci się nie spodobało tutaj, albo kto. Tyle, że strojąc focha jak panienka z okienka i (za, domyślam się, pare słów, jakie ktoś do Ciebie powiedział) wypinając się tyłkiem na całe forum - naprawdę nie wiem, komu chcesz tak naprawdę dopiec i na złość zrobić. Kto Cię wkurzył, to i tak Twoje dodatki pobierze, i skorzysta z Twojej pracy, jak nie na forum, to gdze indziej (do czasu, jak to Stachu zauważył). Spójrz na to z tej strony.
Mi na przykład, nic nie zrobiłeś. Ani ja Tobie. A wychodzi na to, że traktując sprawę całościowo i wychodząc z całego forum, którego jestem częścią, bo też je użytkuję - obraziłeś się także na mnie. To się spytam - za co? Dodatkowo każesz mi łazić po Bóg wie jakich stronach, zamiast (jak dotąd) prosto podawać wytwory Twojej pracy tutaj, co też odbieram jako karę - za co?
Chłopie, zastanów się, czy:
a) Naprawdę docierasz swoim zachowaniem do tych i tylko do tych, co do których masz jakieś żale?
b) Czy Twoja "ucieczka" nie jest czasem uciekaniem od problemu, zamiast z nim walczyć?

Piętnujcie winowajców, bo teraz napiętnowaliście samych siebie
odchodzić powinni winni, nie poszkodowani

Te słowa mają aktualność także do innych wydarzeń, użyłem ich już w pewnej rozmowie i będę powtarzał aż do ufajdanej śmierci.

Dziękuję za uwagę.

ps. Wiem, nie operuję wybrednym językiem, ale jak masz wyciągnąć z tego poprawne wnioski, to i za styl się nie obrazisz.
ps2. Pojawił się u mnie pierwszy raz podpis od wczoraj. Dotyczy właśnie tego szaleństwa. Budowla (forum) chce się walić, bo toczy je zapewne jakaś choroba - nie wiem, jaka, nie jestem w temacie. A takie zachowania jak Sigmana, to jest jak wyciąganie cegieł z już walącej się budowy. Chociaż te cegły mogły by tam być i się przysłużyć. Przemyślcie wszyscy myślący podobnie.

Sigman

  • Gość
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Czerwca 2009, 13:42:54 »
naprawdę nie wiem, komu chcesz tak naprawdę dopiec i na złość zrobić.

Nie chcę nikomu dopiec, ani zrobić na złość. Na nikogo się nie obraziłem. Po prostu nie odpowiada mi atmosfera na tym forum oraz system testowania dodatków. Być może zmienię zdanie i będę publikował swoje prace na serwerze eu07.pl, ale z downloadu na mojej stronie na pewno nie zrezygnuję, ponieważ myślałem o tym już od kilku miesięcy. W końcu będzie wszystko w jednym miejscu. Nawet jeśli tutaj nic nie opublikuję, to nie widzę przeszkód, żeby moje dodatki wrzucać do paczki całościowej. Zaznaczam też, że jeśli będą wychodziły nowe modele (innych osób), z moimi teksturami, to również one się tutaj na forum znajdą.
Ja nikogo nie chcę skrzywdzić, po prostu chciałbym umieszczać na swojej stronie to, co tworzę. Wiele osób tak robi i nie widzę w tym nic złego.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Czerwca 2009, 20:53:19 »
Po tej wypowiedzi Sigman, uważam, że to jest bezsensu. No ale nie mam wpływu na to co będziesz robił. Rób jak chcesz a ja szczerze powiedziawszy taboru raczej nie kolekcjonuje, więc mi to rybka, a napisałem 1 posta w tym wątku, z dwóch powodów:
1)w imieniu innych userów, którzy kolekcjonują tabor
2)aby nie było coś w rodzaju precedensu (choć i tak już to było np. Q lub Bart). Bo taki tryb wydawanie dodatków uważam za szkodliwy i dla samych dodatków jak i społeczności tego forum.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Czerwca 2009, 21:34:37 »
Nie będę już publikował swoich prac na tym forum. Będę publikował, ale wcześniej będą się ukazywały u mnie.
Dodatki na twojej stronie będą się pojawiały jeszcze przed testami na forum? Zamierzasz informować o nich na forum (post/sygnatura), czy mają one być głównie dla kolegów z którymi masz częsty kontakt (szerszemu gronu użytkowników będzie raczej trudno tam trafić)?
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Sigman

  • Gość
Odp: Dodatki na zewnętrznych stronach.
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Czerwca 2009, 21:54:39 »
Będą wydawane na forum tak jak inne dodatki.