Autor Wątek:  SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!  (Przeczytany 6044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ksichu

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« dnia: 08 Kwietnia 2004, 22:47:49 »
Próbowałem pojeździć EU07-007 na trasie EU07-485 Koniewice - Wlk. Kac. Poczekałem na żeberku na SU45 z pullmanami. Niestety SUKA zamiast zatrzymać się na stacji jak należy oraz odczepić wagony i pojechać do szopy w ogóle nie zatrzymuje się i pędzi z wagonami do szopy. Czy zdarzyło wam się już kiedyś coś takiego?

Pozdrawiam

KSICHU

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwietnia 2004, 23:00:09 »
ja tesz mam tak niekiedy pożądnie to wkurza!!!!!!!! poza tym mam tesz że su45 skręca a nie jedzie w kierunku szopy a wagony odczepia dopiero koło sieciowca.....

Offline Etek41

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwietnia 2004, 23:18:25 »
Mi raz suka zatrzymała się jakieś 4 m za semaforem, a raz, jak zamiast jej wstawiłem SU42 to już wógule sie nie zatrzymała

Offline zielak

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwietnia 2004, 02:23:57 »
W moim przypadku nigdy nie uciekala do szopy z wagonami ale i tak mam pewny problem a tkwi taki pojedzie do szpy ta suka i mam biale swiatlo w senforze jade EU ale dokad?? tu wlasnie sie gubie :( niech ktos powie wyraz po wyrazie moze w ogole na stronie ww powinno byc takie cos jak dokladny opis misji :)

Tomek

  • Gość
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwietnia 2004, 02:55:15 »
cos tutaj sie namieszalo

Tomek

  • Gość
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwietnia 2004, 02:55:49 »
Panie Zielak, chce pan jedzic lokomotywami a tutaj widze ze nic nie wiesz co jest grane.  Proponuje zapoznac sie z E1 przepisami.  Tam jest wszystko wylozone jak kawa na lawe.  Jak stoisz na torze przy peronie i czekasz na suke to czekasz do pouki sie odlaczy i pojedzie sobie do szopy (lokomotywowni).  Potem wlacza sie tobie biale swiatlo.  Biale swiatlo znaczy "zielone" dla manewrow.  Wiec jedziesz do przodu do karzelka ktory ma niebieskie swiatlo "czerwony" dla manewrow, okolice wiaduktu.  Krzelek jest to taki niski semaforek.  Teraz zmieniasz kierunek jazdy i czekasz dopuki drugi karzelke w przeciwny kierunku wlaczy sie na bialy.  Wtedy dajesz Rp1 i nie przekraczajac szybkosci manewrowej 25 km/h jedzies powoli do skladu. :)  Dojezdzasz do niech powoli.  Podlaczasz sie.  NIe bede opisywal jak to sie robi bo prawde mowiac bylo to tlumaczone tutaj 1000 razy.  Po podlaczeniu do sklady, odhamowywujesz go.  Na semaforze wlacza sie tobie zielone z zoltym.  TO znaczy ze masz 40 km/h a potem max szybkosc szlakowa.  Jak sie podlaczasz do skaldu to uzywasz INSERT key dwa razy, pierwszy podlacza hak, a drugi PG.  Jak tylko hak podlaczysz to nigdzie nie zajedziesz. :):)

Pozdrawiam,

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwietnia 2004, 09:36:37 »
Cytat: "Ksichu"
Próbowałem pojeździć EU07-007 na trasie EU07-485 Koniewice - Wlk. Kac. Poczekałem na żeberku na SU45 z pullmanami. Niestety SUKA zamiast zatrzymać się na stacji jak należy oraz odczepić wagony i pojechać do szopy w ogóle nie zatrzymuje się i pędzi z wagonami do szopy. Czy zdarzyło wam się już kiedyś coś takiego?

Pozdrawiam

KSICHU


Wyjeżdżając na żeberko nie stawajcie przy samym semaforze, lecz podjedźcie aż pod budynek stacyjny i tam czekajcie na pociąg z SUką.

Adam88

  • Gość
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwietnia 2004, 09:43:19 »
Albo zmniencie su45 na su46 moze to cos da.

Offline Paul

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 523
    • Zobacz profil
    • Beskidzka Strona Kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 16
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Kwietnia 2004, 10:05:31 »
Ciekawe... Ciągle wszyscy się skarżą że suka coś im nabroiła, a u mnie grzecznie staje przed semaforem, odczepia wagony i jedzie do szopy (zasługa sprzętu? mam Celerona 2.2).
automatyka sterowania ruchem kolejowym rox
www.isdr.pl | www.bsk.isdr.pl | pokrzesik.wytnij@gmail.com

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwietnia 2004, 11:42:40 »
A ja robię tak: wjeżdżam prawie na sam koniec żeberka, a gdy SU45 się odczepi i dostanie Rm1, to wtedy podciągam pod sam semafor i czekam na Rm1 dla mnie. Potem to już chyba wszyscy wiedzą.
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline zielak

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Kwietnia 2004, 16:36:44 »
U mnie jest grzeczna suka tylko nie umialem wykonac misji, smieszne to jest dopiero zaczynam bawic w EU ;)
A i jeszcze jedno,
mianowicie jest jeszcze jedna misja z towarowym skladem, jedziesz ET 21 ? nie wiem dokladnie z pustymi weglarkami odstawiasz je na stcji "..." i robisz manewry. Robie wszystko co trzeba mam biale swiatlo ale zamiast skierowac mnie na inny TOR to najezdzam an te wagony ktore odczepilem :/

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
SU45 ucieka z wagonami do szopy !!!
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Kwietnia 2004, 16:57:18 »
Musisz wjechać aż na ten zardzewialy tor:)