Autor Wątek:  Poszukuje zdjęć kabiny EU/EP07-303E  (Przeczytany 3973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karol155-7

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukuje zdjęć kabiny EU/EP07-303E
« dnia: 06 Czerwca 2009, 05:58:26 »
Witam, ostatnio szukałem rysunków technicznych kabiny EN57 i nie znalazlem... generalnie chce ją wymodelować, tylko brak mi jakichkolwiek materiałów. Niedawno próbowałem same ramy od szyb zrobic, lecz przez to ze nie mam żadnych rysunków, wygląda to niechlujnie (ponizej screen'y). Także jeżeli ktos posiada rysunki techniczne kabiny EN57 (z frontu, z prawej strony, lewej i z góry) to bede wdzieczny.

Pozdrawiam.

Edit:Po namyśle zedytowałem temat... Jeżeli EN57 wychodzi niebawem, to w sumie racja... nie ma sensu robić nowego, jednakże nie chcę stać w miejscu i mam prośbę... jeśli ktoś posiada dużo zdjęć kabiny/pulpitu EU/EP07-303E+ewentualny schemat owego elektrowozu z zewnątrz, to chętnie je przyjmę, gdyż chce to wymodelować na potrzeby symulatora. W sumie sam ostatnio szukałem fotek po sieci, ale były one nie wystarczające w odwzorowaniu całej kabiny, jedynie te nieszczęsne ramy wymodelowałem (historia sie powtarza, tak jak z tym EN57. Screen w załączniku) ale dalej nie mam jak robić bez fotek. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2009, 15:49:54 wysłana przez Karol155-7 »

Offline maciekmaciek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Poszukuje rysunków technicznych kabiny EN57
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwca 2009, 15:01:17 »
Jeżeli będziesz chciał to później wypuścić, to nie wiem czy Ci się opłaca, ponieważ PEKAP ma już na ukończeniu swoje EN57 ;]

Pozdrawiam :)


PS. Nie zrozumcie źle, chcesz robić to rób i powodzenia!

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Poszukuje rysunków technicznych kabiny EN57
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwca 2009, 15:49:05 »
Kolega pewnie modeluje dla siebie bądź dla zamieszczenia swojej pracy na max3D.pl .
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Poszukuje rysunków technicznych kabiny EN57
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwca 2009, 18:49:48 »
(...)Także jeżeli ktos posiada rysunki techniczne kabiny EN57 (z frontu, z prawej strony, lewej i z góry) to bede wdzieczny.
Nie ma takiego czegoś. To trzeba robić, znając jedynie kształt bryły oraz wymiary jednostki typu szerokość i wysokość pudła, resztę trzeba robić według zdjęć sprawdzając proporcje.
Pozdrawiam, Sławek

Offline Karol155-7

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Poszukuje rysunków technicznych kabiny EN57
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwca 2009, 21:49:02 »
Kolega pewnie modeluje dla siebie bądź dla zamieszczenia swojej pracy na max3D.pl .
Jeżeli nawet... to źle?
(...)Także jeżeli ktos posiada rysunki techniczne kabiny EN57 (z frontu, z prawej strony, lewej i z góry) to bede wdzieczny.
Nie ma takiego czegoś. To trzeba robić, znając jedynie kształt bryły oraz wymiary jednostki typu szerokość i wysokość pudła, resztę trzeba robić według zdjęć sprawdzając proporcje.
Ok, dzieki za wyjaśnienie :)

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Poszukuje rysunków technicznych kabiny EN57
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwca 2009, 22:19:01 »
Jeżeli nawet... to źle?
Wręcz przeciwnie ;-)
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.