Autor Wątek:  Nieoficjalna kabina  (Przeczytany 1471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laks

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 12
  • EU07-045
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nieoficjalna kabina
« dnia: 14 Kwietnia 2009, 19:17:38 »
Cześć.


Chciałbym przedstawić nieoficjalną kabinę barta, nie pytałem autora o zgode na wystawienie jej ale znalazłem ją w bardzo prosty sposób:) poprzez google.pl.Może i żle robie ze ją wystawiam ale tak naprawdę każdy mógł sobie ją ściągnąć, oczywiście jeśli wiedział gdzie szukać. Możliwe ze dostane za to bana lub coś innego, no trudno.

link: <<<<<<  Znamy,znamy >>>>>>>>>>>

http://www.jestemtrolem.pl   - to jest ta kabina tylko ma inny nastawnik i kolor jest przemalowany na mocniejszy zielony



P.S udostempniam ją dlatego że denerwują mnie ludzie ktorzy otrzymali te kabiny a nie chcą i udostepnić, ofc wiem że to zależy od autorów i oni mogą mieć do tego prawo ale bez przesady to nie jest rzecz prawdziwa tylko wirtualna.

 Zieeeff paaa nasz kamikadze.


REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2009, 19:38:15 wysłana przez REWIZOR »

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Nieoficjalna kabina
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwietnia 2009, 19:21:14 »
Papa.

Offline hunter

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1126
    • Zobacz profil
    • kolej.banda.pl
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Nieoficjalna kabina
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia 2009, 19:21:30 »
P.S udostempniam ją dlatego że denerwują mnie ludzie ktorzy otrzymali te kabiny a nie chcą i udostepnić, ofc wiem że to zależy od autorów i oni mogą mieć do tego prawo ale bez przesady to nie jest rzecz prawdziwa tylko wirtualna.
Ojej [']
Z pozdrowieniami,
Grzegorz Durbajło

http://www.kolej.banda.pl/ - moje kolejowe zdjęcia.

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Nieoficjalna kabina
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwietnia 2009, 19:25:06 »
I tak wątek będzie wyrzucony, więc powiem już, co mi się nasunęło na myśl. A myśl to bardzo prosta. Czemu ten "spryciarz" nie uruchomił sobie jakiegoś darmowego hostingu gdzie by umieścił dany plik, skoro się tak denerwował, tylko musiał o tym napisać akurat tutaj :D