Autor Wątek:  Linia 6: Białystok - Sokółka  (Przeczytany 1897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oskrok

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Linia 6: Białystok - Sokółka
« dnia: 03 Kwietnia 2009, 01:22:12 »
Witajcie. Od około miesiąca prowadzę prace z @|andy| i @J@nek nad trasą z Białegosoku do Sokółki. Torowisko wykonane od Białegostoku do Czarnej Białostockiej. Czekam na zdjęcia poglądowe Wasilkowa i wszystkich stacji aż do Sokółki. Oto jak to wygląda:

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 6: Białystok - Sokółka
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia 2009, 07:04:28 »
@Rozi: "Spsułeś" koncertowo łuki pomiędzy rozjazdami, a co za tym idzie, zwaliłeś geometrię stacji...
Pozdrawiam, Sławek

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6323
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 361
Odp: Linia 6: Białystok - Sokółka
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwietnia 2009, 07:41:46 »
Ale to jest bardzo dobry materiał do wsadzenia w mój edytor i dalszego ukłądania na tle zdjęć lotniczych. O ile zdjęcia są dobrej jakości, albo zna się teren, to tej wielkości stację można ponaciągać na zdjęcia w kilkanaście minut.

A dopiero co komuś przycinałem do edytora okolice Hajnówki... Niestety obciąłem na linii Zabłudowa. hajnowka.zip
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Oskrok

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 6: Białystok - Sokółka
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwietnia 2009, 16:13:52 »
"Spsułeś" koncertowo łuki pomiędzy rozjazdami, a co za tym idzie, zwaliłeś geometrię stacji...

To jest do poprawy, 10 minut roboty :D Poza tym taki koncert też był na zdjęciach, więc to tak odwzorowałem. Poza tym, tam się tylko nie zgadzają tory łączące rozjazdy krzyżowe, więc wystarczy trochę cofnąć zwrotki i będzie dobrze.

Ale to jest bardzo dobry materiał do wsadzenia w mój edytor i dalszego ukłądania na tle zdjęć lotniczych. O ile zdjęcia są dobrej jakości, albo zna się teren, to tej wielkości stację można ponaciągać na zdjęcia w kilkanaście minut.

Co do zdjęć lotniczych. Korzystałem z geoportalu, ale to nie jest zbyt dokładne. Nie widać, jak tory się rozchodzą, zbyt dużo i nawet nie widać zwrotnic.
 Koniec zabaw w kotka i myszkę ze mną.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 16:39:19 wysłana przez Oskrok »