Autor Wątek:  Pijany pociąg  (Przeczytany 7648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mechanik88

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 172
  • TROLL
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Pijany pociąg
« dnia: 25 Marca 2009, 12:42:07 »

Offline buczo

  • Wiadomości: 311
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2009, 14:25:56 »
To się wierzyć nie chce, kolejna pijaczyna.
Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła....

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Marca 2009, 14:29:45 »
O, u nas ;)

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Marca 2009, 14:58:02 »
Kolejne zwolnione miejsce na stanowisko maszynisty.Ludzka głupota nie zna granic.
...

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2009, 15:52:55 »
Ale to byl prywaciarz ZTCW.

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Marca 2009, 15:57:53 »
Kolejne zwolnione miejsce na stanowisko maszynisty.Ludzka głupota nie zna granic.
Może lepiej stwierdzić, że granice nie znają ludzkiej głupoty. Co raz dowiaduję się, że pewne granice zostają przekroczone, i przestają być tymi górnymi granicami. Opisywany przypadek to po prostu wypadek w procederze cwaniactwa. Człowiek, który wie, że siądzie za nastawnikiem, a pije, to właśnie taki żałosny cwaniaczek, który ma nadzieje, że możę się napić, odwalić potem robotę, nikt nie zauważy, i będzie ok. Ten mechanik przeliczył się z oceną swoich możliwości...

Offline WSK

  • Wiadomości: 340
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Marca 2009, 17:57:14 »
No to już przesada... 4 promile to śmiertelna dawka :d a co dopiero tak napitym prowadzić pociąg...
OT: Czytając tam komentarz:

Cytuj
4 promile (1)
(2009-03-25 14:08)
~wer

maszenista morze sobie pozwolic a lokomotywa nie
bo jak by wyglondalo maszenista ilokomotywa
byly...
Niezły koleś...
...

Offline mechanik88

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 172
  • TROLL
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Marca 2009, 18:07:32 »
No wiesz, internauta napisal komentarza ze polacy prz 4 promilach zyja i funcjonuja o tyle ruskie sa poza skala swiatowa, pozatym juz od dawno wiadomo ze Polacy to narod mocny w glowie i pare rekordow juz na swoim koncie maja hehe. Ja zacytuje innego internaute
Cytuj
"#
niema strachu
(2009-03-25 11:33)
~trzezwy

do rowu nie wpadnie i w drzewo nie wjedzie
a szyny prowadza prosto

No moglby sie zdziwic co do tego

Offline Krzysiek

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Marca 2009, 20:44:03 »
Super... ciekawe jak długo uskuteczniał taki proceder, ile pociągów prowadził na bani...
Pozdrawiam
Krzysiek

Offline adamss

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Marca 2009, 21:15:11 »
Niektórym się wydaje, że jeżeli lokomotywa jeździ po szynach, to można sobie golnąć browarka lub dwa a i tak nie będzie jeździć zygzakiem. Smutne, ale prawdziwe. Swoją drogą, to ciekawe jak on widział semafory przy 4 promilach? 8 komorowe, 10? ;)

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Marca 2009, 22:23:50 »
Normalnie widzial. Pewnie tez jechal w miare rozkladowo, bo inaczej dyzurni by sie wczesniej skapneli.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Marca 2009, 22:53:45 »
Na pewno jednego dnia nie pracował na te 4 promile. Gdyby jednego dnia się tak upił nie byłby w stanie nawet wejść na lokomotywę. Musiał łoić parę dni.

Offline krzaq

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 84
  • IZ Częstochowa - Instruktor Ruchu -ISDR-Lbc-HS-ŁA
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Marca 2009, 08:51:30 »
Może koleś jechał z wiatrem i się biedak nawdychał z cystern :D

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Marca 2009, 12:07:09 »
Czepiacie sie. Brzydka pogoda, samotnie musial jechac przez pol polski to sobie pociagnal troche z cysterny :D

Offline buczo

  • Wiadomości: 311
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Marca 2009, 13:44:58 »
W te 4 promile to aż cięzko uwierzyć, po takiej zawartości alkocholu we krwi on juz łazić nie powinien a co dopiero na loka wsiadać, widac że rutuniarz - zaprawiony... Śmiertelna dawka alkoholu dla "przeciętnego" człowieka to około 4 - 5 promili. Ale to tylko teoria.... " Rekord dawki to 12,3 promila alkoholu stwierdzonego u człowieka poszkodowanego w wypadku samochodowym pod Skierniewicami. 45-letni mężczyzna przeżył zarówno wypadek, jak i upojenie alkoholowe."

Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła....

Offline Quork QTar

  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Marca 2009, 14:18:14 »
Pewna moja kolezanka byla w ostatnie wakacje w Mongolii, i tam kilka razy sie spotkala z efektem, ze facet byl kompletnie pijany i ledwie sie trzymal na nogach, ale jak sie wdrapal na konia, to nic, ale to nic nie wskazywalo juz na jakakolwiek nietrzezwosc, konia kierowal tak precyzyjnie jak zawsze. Tyle ze z drugiej strony kon tez sam mysli...
Zostan, Neda/Spojrz na to miasto
Na wstrzesione fundamenty palacow/Na wysokosc platanow Teheranu
Zwa nas "kurzem", a jesli maja racje/Zanieczyscmy powietrze gnebicielom
Nie idz, Neda

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Marca 2009, 10:45:12 »
Rekord dawki to 12,3 promila alkoholu stwierdzonego u człowieka poszkodowanego w wypadku samochodowym pod Skierniewicami. 45-letni mężczyzna przeżył zarówno wypadek, jak i upojenie alkoholowe."

Jestem ze Skierniewic, swego czasu było u mnie głośno o tym niechlubnym rekordzie. A wiesz, co jest najśmieszniejsze? Facet kierował ciężarówką całkiem stabilnie. Przyczyną wypadku było... odebranie telefonu komórkowego(!).

Offline Preki

  • Wiadomości: 309
  • My name's not Shane, kid!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 42
Odp: Pijany pociąg
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Marca 2009, 11:06:41 »
Fajnie, prywaciarz sobie "gulnął" i zaraz w TV (i innym szmelcu) będzie na PKP. Denerwuje mnie taka niewiedza mediów, podobnie też jest z KM. Jak ta zawali sprawę, to wszystko też idzie na PKP, tyle że PR.

Problem pijaństwa dotyczy też - niestety, naszej społeczności. Zawsze myślałem, że jeśli chodzi o kulturę, to MK stoją jakiś poziom nad "zwykłym" społeczeństwem. Ale prawda jest inna. Będąc w Gdyni, a ściślej w barze "u Filipka" nieopodal p.o. Gdynia Stocznia, wraz z trzema innymi mojego "rodzaju", po prostu gadaliśmy sobie to i tamto o kolei. Aż przyszła pora na (a jakże! niestety) lokalne piwo. Próbowałem się ratować argumentem, że jestem nieletni, ale to nic nie zdziałało :/ Zaczęli mi wciskać browar na lewo i na prawo, nie miałem wyboru. Obok mnie siedział rok młodszy gość, z chęcią tankował, ile wlezie. Finał był taki, że jeden z tej całej wesołej paczki wsiadł po pijaku do trolejbusu, i zawalili mu mandat za jazdę bez biletu. Ja w każdym bądź razie robiłem wszystko, by wypić jak najmniej, ale... :/
Życie to nie gra... to symulator.