Autor Wątek:  Moja galeria filmowa na YT.  (Przeczytany 1813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline intel

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Moja galeria filmowa na YT.
« dnia: 22 Marca 2009, 08:54:47 »
Cześć, w tym temacie chciał bym pokazyać moje twórczości na YT. Na początek wczoraj zrobiony film pod tytułem "Budynie" [link usunięty - Winger]

 Używanie materiałów autorstwa innych osób bez pytania ich o zgodę.
Winger
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2009, 12:54:33 wysłana przez Winger »

Offline WSK

  • Wiadomości: 340
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Moja galeria filmowa na YT.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marca 2009, 09:01:21 »
Ciekaw jestem, czy otrzymałeś zgodę od autorów na zrobieniu takiego pokazu. Widać tam zdjęcia z fotokolej , czy wrp. Można takie coś zrobić za zgodą autorów czy swoich zdjeć...
...

Offline filip2h

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Moja galeria filmowa na YT.
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marca 2009, 11:12:30 »
3:27'... ja nie przypominam sobie bym udzielał zgody na upublicznianie zdjęć w tym filmiku. Nawet nie raczyłeś napisać na końcu, że to nie są Twoje zdjęcia i wypisać autorów. Proszę natychmiast wykasować filmik z YT, albo wyciąć moje zdjęcie. Nauczysz się jak powinno się takie rzeczy robić.

EU07-033

  • Gość
Odp: Moja galeria filmowa na YT.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marca 2009, 12:35:17 »
3:27'... ja nie przypominam sobie bym udzielał zgody na upublicznianie zdjęć w tym filmiku. Nawet nie raczyłeś napisać na końcu, że to nie są Twoje zdjęcia i wypisać autorów. Proszę natychmiast wykasować filmik z YT, albo wyciąć moje zdjęcie. Nauczysz się jak powinno się takie rzeczy robić.

Młody jest i pewnie nie wie co to są "prawa autorskie".

Ps: @intel popraw film i usuń z niego te zdjęcia które skopiowałeś z innych stron www i użyłeś je bez zgody ich autorów.

Offline filip2h

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Moja galeria filmowa na YT.
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Marca 2009, 12:50:19 »
Myślę, że wystarczy jeśli na końcu wypiszesz autorów i napiszesz, że nie jesteś autorem zdjęć. Będzie to dla Ciebie lekcja.

PS: A tak z ciekawości to skąd wziąłeś moje zdjęcie?